Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

nula87

Film s Adamem Sandlerem o tom, jak nás napadnou mimozemšťani pomocí osmdesátkových videoher? Co si o tom asi tak může každý normální člověk myslet? Jasně, to musí být průser a kravina jak mraky... Jenže ona není. Je to velmi příjemná oddychovka se spoustou nerdího humoru, příjemných vtipných dialogů a zábavných postav. A to je na tenhle typ filmu pochvala jako hrom. 60% ()

XXXXXXXX

Na sendlerovinu, překvapivě ne až tak tupé, jak jsem čekal. Do třiceti let očekávám zfilmování TLoUčka. A běda vám, jak ne! ()

helrohir

Čo za blázna musí byť človek, ktorému dokáže v hlave skrsnúť nápad natočiť niečo takéto. Je to totiž neuveriteľná zlátanina a scenár je doslova na facku. Sem tam bolo niečo aspoň trochu vtipné, ale prípadnému vyššiemu hodnoteniu v mojom prípade zamedzujú dve veci. Za prvé, fakt nemám rád Adama Sandlera a jeho filmy ma vo väčšine prípadov odpudzujú, a taktiež som žiadnu z hier obsiahnutých v tomto filme nikdy nehral, čiže tým pádom je pasé aj prípadné nostalgické opojenie. 35%. ()

mrclTV

Od tohto filmu som nemal takmer žiadne očakávania, ale ukázalo sa to ako dobrý krok. Musím sa priznať, že som sa celkom aj nasmial (hlavne v prvej polovici). Čo mi vadilo, príbeh je samozrejme úplne tupý (čo sa dalo čakať), očakával som viac nerdy gamerského humoru. Ten sa tu takmer vôbec nenachádzal. V tomto je určite lepší roztomilý animák Wreck-it Ralph, alebo aj dokonca Stranger Things, a to vôbec nie je rovnaký žáner ani publikum. Dve hviezdičky za tú kópku mainstreamových vtipov. ()

Nathaniell

Twl... kdy přesně se Columbus odnaučil točit filmy? A pro koho je tenhle film určenej? Pro dospělé nebo pro děti? ... Nebudu se pro změnu ptát, za jak velkýho kreténa by mě měla moje dcera, kdybych jí tenhle skvost pustil. Za velkýýýho... Jako jednorázovka to celkem ujde s tím, že už to nikdy nechci vidět. A tím myslím opravdu NIKDY. Jedna hvězda za Sandlera a druhá za nemožně blbej nápad udělat z takhle pitomýho námětu celovečerák... 2* ()

adamix

Nerdovská chujovina s peknými CGI efektami bez vtipného humoru, ktorý nezachráni ani Sandlerov ksicht. Nápad to dobrý (pre nepodarené béčko), ale čo na tom, keď zo všetkých spomenutých hier poznám len Maria, Donkey Konga a Pac - Mana a tá trápnosť tu priam srší? Neviem, kto by to za ten pátos mal schytať viacej, či herci, a či scenárista. Ten brčkavý tučko určite, keďže bol zo všetkých najotravnejší. Za mňa 45%. ()

javlapippi

Tretina epizódy Futuramy roztiahnutá na celovečerný film, plná osemdesiatkovej nostalgie, vtipná (miestami trochu trápna, ale nie tak aby to jedného úplne znechutilo) a sama seba neberúca vážne. S Adamom Sandlerom som za posledných 20 rokov videl asi tri filmy, takže na rozdiel od mnohých iných netrpím na jeho osobu alergiou. Od komédie o útoku videoherných emzákov nečakám hlboké myšlienky ani umelecké zážitky. Takže spokojnosť, ale vracať sa k tomu asi príliš často nebudem. ()

ostravak30

Hned v úvodu musím poznamenat, že je pro mě trochu zklamání, že tento film natáčel zrovna Chris Columbus. Tento režisér má za sebou výborné komedie jako Sám doma, Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, dva Harry Pottery a sci-fi Andrew - člen naší rodiny. Takže umí dělat jak komedie tak sci-fi. Zde se mělo potkat obojí. Leč... Zůstalo u trochu u takového nedodělku. Pixely jsou možná trochu vzpomínkovou záležitostí pro osmdesát kovou generaci. Ne tak u nás, ale v USA určitě. Mnoho lidí možná zavzpomínalo na své herní opojení u různých videoher. Což o to, na oko to vypadá dobře. S efekty do nedopadlo zle. Ale celý scénář je postaven na jednodušší okolnosti, že si zahrajeme s ufony hry. Mí rodiče by řekli: „Oni už fakt neví, co by natočili.“ A tak trochu je to pravda. Tvůrci správně poukazují na to, že dnešní hry nemají hlavu ani patu a jde jen o krváky bez ničeho. Navíc určené dětem, na které současné hry nemají zrovna dobrý vliv. Ale to je asi tak všechno, co bych ze snímku vypíchl. Určitě bych našel humorné scény, ale celkově je to fakt pitomost. Zajímavé je, že Tim Herlihy s Adamem Sandlerem docela rád spolupracuje, dělal s ním více filmů, ale tenhle je fakt úlet. ()

_Jimmy_

Pre decka je to perfektný film so skvelými efektami. Zopár dobrých scén, ale nič viac. Adam Sandler ma určite naviac. ()

ESNYR

Tak bohužel za moji osobu musím hodnotit hodně nízko, protože to posrali kde mohly. Sandler opravdu není záruka dobré podívané a ani jméno režiséra tentokrát neslibuje žádnou velkou parádu. Hodně slabý odvar dobrého tématu ze kterého dokázal Raubíř Ralf vytěžit 1000x víc a lépe. Animace je dobrá ale kazí to poměrně nesympatické herecké osazenstvo ze kterého byl nejlepší asi jen Peter Dinklage a jeho sem tam dobrý hlod. Jinak je to na jedno podívání a šmitec. ()

G-Athame

Sandlerovkam se poslední dobou po Jack&Jill raději vyhejbám, ale na tohle jsem musela, už jen kvůli přesvědčení se o tom, že to je prej blbost. Dlouho se mi nestalo, že bych z kina odcházela příjemně překvapená. Čekalo se, že to nebude žádnej výkvět kinematografie, ale mělo to všechno, co Fantastická čtyřka (viděna včera) absolutně postrádala. Film plnej akce a k překvapení i mě blízkého humoru. Tyrion super a ani Kevin James mě tam neotravoval. Za mě super oddychovka a ve 3D báječný. ()

BoldGuy

Tento film jsem měl možnost shlédnout v IMAXu, což je úplně jiný zážitek než obyčejné 2D. Nebudu proto hodnotit zážitek, ale samotný film, který měl spoustu typických amerických scén, které byly tak nesmyslné, do očí bijící, že jsem nad tím musel kroutit očima. Nicméně efekty byly povedené, nápad taktéž, trošku jiná komedie se Sandlerem, než na kterou jsme zvyklí. Nostalgie ze starých počítačových her se také projevila a herecké zastoupení bylo taky parádní. Spokojenost. ()

predator.1

Pro herní magory jako jsem já a kteří tyto gamesy v 80+letech hráli to bude pěkná vzpomínka na dětství. Pro ty mladší a "ne"ználky her to bude zbytečná podívaná. Já musím dát 5*, protože každou postavičku nebo zmínku o hře, která se ve filmu objeví jsem jako malý smrad hrál :) ()

sodomex

Chvili jsem premyslel ze koho napadla tahle blbost asi jede na hodne tvrdych drogach. V prubehu jsem ani nevedel jestli je to na 3 hvezdy nebo na odpad a vlastne ani po konci filmu nevim co dat. Neco mezi dobrou blbustkou co fakt neni az tak blba a uplnou blbosti. Cubert me presvedcil ze odpad nedam tak dam neco mezi. ()

Spilif

Za mě palec nahoru, možná nostalgie a možná trochu změna od dnešního humoru jo mě to bavilo moc. Možná je to tím že tak trochu hraju a kdysi jsem hrával takže ty hry jsem zžil a užil. Je příjemná komedie kde pro mě vše hraje prim. :) ()

Domas88

Je to takové slabé, ale Adam je machr a moc se mi líbí a jelikož jde o komedii a smích se mi to líbí a bavilo mně to.. a nasmál jsem se takže krásné 3* ()

rasto87

Film pri ktorom si poviete, aká je to neskutočná kravina a zároveň si poviete, že tá kravina Vás baví. Bolo milé zaspomínať na hry ako bol pac man a podobne. Pixels si určite získa divákov ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi