Hudební producent Phil Spector se zapsal do dějin rockové hudby nejen spoluprací s Beatles či Tinou Turnerovou. V roce 2003 byl obviněn z vraždy mladé herečky a mezi jeho obhájce patřila i Linda Kenney Badenová. Komorní drama o neobvyklém vztahu obviněného a jeho advokátky stojí na hereckých výkonech Ala Pacina a Helen Mirrenové. (MFF Karlovy Vary)

Juto

Film je fikcia. Nie je založená na skutočnom príbehu. Je to dráma inšpirovaná skutočnými osobami v procese, ale nie je to ani pokus zobraziť skutočné osoby, ani komentovať proces alebo jeho výsledok." Príbeh: legendárny hudobný producent Phil Spector (Al Pacino) je obvinený z vraždy Lany Clarksonovej. Trvá na tom, že sa zabila. Jeho obhajca Bruce Cutler (Jeffrey Tambor) si na pomoc najme konzultantku Lindu Kenney Baden (Helen Mirren). Dôkazy sú nepriame, ale tým najobávanejším je pravdepodobne samotný Spector. Jeho vina alebo nie v tejto snímke súdneho utrpenia je fascinujúca. 6/10 ()

ecceHOMMO

Al Pacino i Helen Mirren boli nesmierne presvedčiví a zahrali svoje role skvele. Dejovo to síce neohúri, herecky je to však koncert dvoch velikánov. **/*** ()

Johnny.ARN

Nedá sa s určitosťou povedať, či je to nudné alebo pútavé. Prípad zo začiatku jasný postupne, hlavne vďaka skvelej práci advokátov, naberá nejasné črty a jemne sa zamotáva. Výkony hlavných predstaviteľov skvelé, chýbal tomu ale údernejší záver. Taká komorná užvanená dráma zo súdnej siene. 3 z 5 ()

Pavlínka9

Skvělý Al Pacino, vynikající Helen Mirren, která vypadá nádherně a její elegance se skvěle projevuje v jejím rychlém a intenzivním herectví :) Je to, jak tu již bylo zmíněno - oslava herectví, jelikož tato dvojice je pro mě jednou z hvězdných dvojic. Spector bych jistě dobrý pošuk :D :D Ale já si myslím, že je nevinen...Tento film na mě působí pouze jako určitý "nástřel", toho, jak to probíhalo, jak se toho právníci ujali a jak na to reagovalo pár lidí...Ale samotný proces tam vlastně ani vidět není...Příprava na to byla všechno, čeho se tam dočkáme...Ale i tak to bylo skvělá show ;) ()

Brain-D

Vážně tohle převyprávění či dokoření skutečného příběhu stálo na výkonech Al Pacina. Více v tom hledat nelze, jinak by se člověk unudil. I tak lze si odnést více a to pár postřehů, co s lidmi udělá sláva. ()

kolemjdouc

celé to stálo na tom jak se s rolemi poperou Al a Helen.Podle některých komentů dobře ale mě celý příběh šel na nervy.Buď zabil nebo nezabil ale uspořádat zkoušku na soudní proces?No... ()

Schuldiner

Nevim, nějak mi to vyznělo celý do prázdna.. Pacino dobrej, Helen Mirren taktéž, líbilo se mi, že to bylo takový civilní, že ty rozhovory nebyly tak moc filmový, chci říct, bavili se spíš jako lidi, jako ony ´´postavy´´, ne jako herci, což je fajn přístup. Ale film jako celek je takovej mdlej. Nic vyloženě silnýho, nic, u čeho bych mlaskal blahem. Takže obě hvězdy patří Alovi a Helen!!! ()

xtraper

Vynikající sólo pro Al Pacina a Helen Miren, já snad nikdy neviděl Pacina s blond vlasy. A jeho úprava vlasů ala Jimi Hendrix před soudem, byla úplná bomba. Ten film si useknutím děje těsně před vyvrcholením dost devalvoval.... ()

Hpatrik

Nebýt skvělého hereckého dua, neměl by film prakticky co nabídnout, ale přiznám se, že jsem s velkým zaujetím sledoval jak případ dopadne, a uteklo to rychle a nebylo to nepříjemné. ()

Hydr0gen

A to nikomu nevadilo, že film neměl ŽÁDNÝ KONEC? Skončil v podstatě před finálním, nejdůležitější aktem, ke kterému to celé směřovalo... Sorry, ale to nezachrání ani Al Pacino, ani Helen Mirren, i když bylo výborní (zejména Al, samozřejmě). ()

jafuska

Tak takto tedy ne, naprosto nezajímavý a hodně špatně zahraný film, nudné, zbytečně strávený čas mám ráda kriminální filmy, a příběhy, ale musí to mít nějaký řád a smysl, ale tady to nemělo ani jedno, jeden neskutečně velký blábol ()

piglit

Produkci v polovině filmu došly peníze. Místo druhé poloviny přišly vysvětlující titulky. Asi to není přesně to pravé ořechové. ()

kubilov

Scénář je nic moc a příběh se taky nikam moc nedostává, ale Al Pacino s Helen Mirren jsou naprosto skvělí, to zase jo. Slabší 3* ()

panWallace

příjemné soudní drama... AL PACINO.. mimořádný výkon..nejde tak ani o film jako samotný, ale jeho skvělé podaní excentrického egomaniackého producenta..naprostá spokojenost.. [48. MFF KV 2013] ()