Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší. Jakoby se od školy nemohly odpoutat. Možná je spojuje tajemství, které má být odhaleno. Možná je čas objasnit starou tragédii a pomoci jim dosáhnout klidu. Možná budou muset dokončit jednu důležitou věc: složit maturitu... Bláznivá komedie o partičce středoškoláků, kteří jako duchové dokážou vstupovat do živýh lidí, pohybovat předměty a obrátit celou školu vzhůru nohama. (oficiální text distributora)

Martineq15

Moc hezky udělaný film, dobrá myšlenka. Přesto že španělskou produkci filmu nemám v oblibě, tento snímek hodnotím 4* a to zaslouženými. Určitě všem doporučuju, jednoduchá komedie u které se nemusí přemýšlet, a člověk se pobaví. Film je o 5 studentech, kteří jednoho dne uhoří na střední škole, a nemohou se odtamtud dostat, jednoho přichází do školy nový učitel, který je vidí a dokáže s nimi komunikovat. Neokoukané herečky a herci, kteří působí velmi sympaticky. ()

k.rakonos

Příjemná, dá se říci i rodinná komedie s fantasy prvky a ne zas tak otřelým námětem, příjemné překvapení a trošku odlišný styl od mainstreamu od španělské produkce. ()

fifotron

Začiatok filmu tak isto ako prvá polovica ľahko strnulá. Druhá polovica filmu veľmi príjemná a svieža. Veľmi dobrý výber skladieb a taktiež skvelé herecké výkony, k tomu keď sa pridá sexi riaditeľka nemám dôvod nedať 4 hviezdy. Bonnie Tyler - Turn Around ()

Regig

Pohodoví film, kdyby tam nebyli chyby tak bych dal 5, ale tím že si nedali pozor na stíny tak jen 4. Ale jinak super. ()

Litaniel

Nevím ale čekal jsem od toho trochu víc. Postavy si mě ani trochu nezískaly a přišly mi chvilkami nudné. Přijde mi, že si Javier ve filmu plní své sny (věčně být mladý parchant, pořád dělat bordel, který nikdo nepotrestá a v neposledním případě vstupovat do holek a nechat je dělat prasárničky). ()

pupidup

nečekala jsem zázrak, ale tohle mě dostalo...nejlepší teenagerský film za mých posledních 35 let:o)))) Vybraně a inteligentně vtipný humor, výborný scénář, žádné trapnosti obvyklé amerických filmů tohoto druhu. Bavila jsem se po dlouhé době...a když k tomu přidám dva krásné mrtvé krasavce...teenky si přijdou vážně na své! :o)))) ()

ladymarmelad

Je to taková menší kravina, ale dá se na to koukat. Neni to film který bych musela vidět častěji než jednou za rok, ale úplná hrúza to neni. Občas je to i celkem vtipný a ten konec má taky něco do sebe. =D ()

Jean_Calid

Vcelku povedená komedie o duchách, která sice chvílemi nudí, ale jako celek celkem dobře drží. Když se dnes řekne teenagerská komedie, tak si každý vybaví ruzná scary movie, která staví na ubohém a nechutném humoru. Ten v tomto španělském díle naprosto chybí a to je jeho největší klad. Hlavní hrdinové jsou sice mrtví, ale mají své kouzlo. ()

anousek

Tohle je hodně dobrý film. Fakt vtipný a prostě skvělý. Klidně se na něj dívám každý den. Můžu jen doporučit. ()

moni4441

Skvelo vymyslený dej filmu. Nechýba zábava, napätie a akcia. Komedické spracovanie postáv aj celková atmosféra je super. Veľa som sa nasmiala. Nemám čo k tomu dodať. ()

Majulenkaa

Já jsem byla nadšená. Tato komedie má nápad, dobře napsaný scénář a kupodivu nemá špatný český dabing. Až do konce jsem se bavila, a to se mi už dlouho nestalo u komedie cílené na pubertální ročníky. ()