Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší. Jakoby se od školy nemohly odpoutat. Možná je spojuje tajemství, které má být odhaleno. Možná je čas objasnit starou tragédii a pomoci jim dosáhnout klidu. Možná budou muset dokončit jednu důležitou věc: složit maturitu... Bláznivá komedie o partičce středoškoláků, kteří jako duchové dokážou vstupovat do živýh lidí, pohybovat předměty a obrátit celou školu vzhůru nohama. (oficiální text distributora)

Jarsey

Vhodný film na odreagování, po nějakém duchařském hororu je dobré jej vidět už jen proto, abychom zjistili, že se duchů vlastně bát nemusíme. ()

MATTcz

Na to že to bude jistě nízko rozpočtový snímek. Tak mě se to dost líbilo. Jako taková oddychová záležitost je to dost dobrá volba. Všem těm co nechtěji u filmů moc přemýšlet, a chtěji si dát nohy na gauč a zarelaxovat tak si myslím, že se vám to bude líbit. Dávám 4 hvězdičky. ()

Richard768

V podstate totálna kravina, ale celkom zábavná a s rozličnými vtipnými hláškami, ako napr. "chýba mi už len portrét Mohameda" alebo "zavedieme (do školy) nudizmus". ()

CreepyJoe odpad!

Francisco Franco se musí v hrobě otáčet. Odpad (Zvýrazněný text může být dlouhý maximálně 10% recenze. Tvoje recenze má 5 zvýrazněných znaků z celkových 46. Povolené maximum pro tuto recenzi je 4 znaků.) ()