Po brutálním vyvraždění americké rodiny, která byla na dovolené na francouzském venkově, byl ze zločinu bez důkazů obviněn podivínský muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Moore (A. J. Cook), která se společně se svým týmem snaží místní úřady pomocí vědeckých metod přesvědčit o mužově nevině. Když Kate začne zkoumat mužovu rodinnou historii, objeví důkazy, které poukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krvavý masakr pokračuje a Kate musí udělat vše, aby v nastalém chaosu přežila a zabránila jeho šíření. (Bontonfilm)

BOURQUE

Začiatok slušne vypracovaný a nádejný. Potom však to pokračuje podľa „známych postupov“ a samotný záver sa dá odhadnúť celkom rýchlo. Herecky priemerne zahraný. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Rathalos

Vlkodlacia tema nie je prave az tak casto sfilmovana,takze ma potesilo,ze to bude venovane tomu,no velka skoda,ze sa tento horor uberal vacsou castou krimi cestou,ktora samozrejme nudila,ale chvalabohu priblizne zaverecna pol hodina bola akcna a napinava,takze vdaka tomu sa to vytiahlo aspon na slabsi priemer...:-) ()

domirovec

Wer je film od kterého jsem popravdě čekal více než jenom akčnější pohádku o Vlkodlakovi. Nicméně film se v některých jeho částech celkem slušně držel a některé scény byly vcelku povedené, jako např. ten výzkum či test, což byla asi snad ta nejlepší scéna z filmu. Po tom co však hlavní antagonista filmu, neboli náš Vlčí muž uteče pryč z laborky, stává se z filmu jen takový slabší thriller, který si myslím vystraší jen málokoho. Jako celek a průměrný thriller by to špatný počin nebyl, ale jako správný, či alespoň dostačující horor to zdaleka nefunguje nejlépe. 2/5 ()

Johny M.

Působilo to trochu amatérsky, především příšerná kamera, ale se zbytkem jsem by spokojenej. Na vlkodlačinu relativně! originální zpracování, v druhý půlce slušně rozjetý a s parádním gore. Příjemný překvapení a spokojenost: 3,5* ()

helraiser

Slušná ne tak zcela tradiční vlkodlačí podivaná i když to mohlo bejt pochopitelně lepší, ale i tak se jedná co se týče vlkodlačího žánru o jasnej nadprůměr. Mě osobně se to opravdu líbilo, vzhledem k tomu, že jsem nic extra nečekal tak jsem byl opravdu mile překvapenej. ()

Xeno.morpH

Kupodivu výborně zpracovaná vlkodlačí tématika bez skrupulí - tvrdá, nekompromisní a krvavá na jedné straně a na straně druhé zasazená do příběhu policejního pátrání a postupného odhalení pravdy obhájkyní, která převzala případ. Právě druhá složka dělá z tohoto hororu víc než béčkový vlkodlačí horor. Pozitivní také byl dostatečně velký rozpočet aby si filmaři mohli dovolit větší scény s policejními přestřelkami a slušné triky. ()

Franc1s

Nápad to dobrý, ale ta céčkovost je tady strašně vidět.. Blbý nápady, na prd efekty,zbytečněj superrychlej střih a roztřepaná kamera, prokládaná záběry kamer z vlastního pohledu nebo ulice. Ale hlavy rozšlehává vlkodlak solidně 4/10 ()

vozralec

Příjemné překvapení. Pan obžalovaný by se v tělocviku neztratil. Kupodivu nepřikáklé záběry mrtvol a zabíjení. Wer ist gut. ()

Miagy

Ja som is film pozrel so sluchatkami, vecer a musim povedat, ze niektore sceny boli lepsie ako z vysokorozpoctovych ackovych filmov. Film ma kopu nelogickych a nedotiahnutych scen, slabucke herecke vykony, ale zaverecna scena na poli je vynikajuca. Odhliadnuc od nesympatickych a nudnych hercov, davam filmu pekny priemer. ()

Knor

Mírně nadprůměrnej vlkodlačí film. Není to špatnej horor, ale jde opět o neurazí nenadchne. Každopádně se na to dá dívat a dokonce i dodívat. ()

angel.CZ

Potenciál filmu velmi kazí jeho roztřebpaná kamera i v klidných částech filmu, doslova TUPÉ chování hlavních postav, a posledních několik minut filmu. Kdyby se toho ujal někdo lepší, určitě by hodnocení bylo přes lepší. Bohužel takle se nestalo a z dobrého snímku se stává BŽETKO .... 40% ()

Mamlas odpad!

Absolutni cipovina natocena tymem amateru na rucni kameru. Neustale skubani kamerou, idiotsky dej, nedostatecne herecke vykony, idiotsky scenar ... proste vsechno na te nejnizsi mozne urovni. Superodpad! ()

kacir

Choďte do riti už s vašou roztrasenou kamerou!!!!!!!! Tieto FF-ká by som dal zakázať..Kúpte im aspoň stativ kurva. ()

PamelaJJK

Líbilo se mi to prolínání krimi thrilleru a horroru. Atmosféru ani spád Wer nepostrádá od samého začátku. Vše korunuje parádní hudba. Stopáž je taky OK. V podstatě nemám příliš co vytknout, protože jsem po dokoukání byl spokojen, takže Wer splnil účel. Standardní otevřený závěr připravil půdu pro případné pokračování. Jóóó, dobrý. ()

honzic

Spíše slabší horor, kde jsou ne moc dobré efekty. Příběh nemá moc logiku a je to klasická reikarnace vlkodačích filmů. Hodnocení: 40 % ()

Nikolas__

Kupodivu to nebyl vůbec špatný horor, nechápu že to takovým způsem schytal když se jedná jen o další, průměrný, řadový napůl found footage horor... Ústřední monstrum nevypadalo vůbec dobře, to se nehádám, sice to ke konci trochu znepokojivě působilo, ale to pouze v těch vyhrocenějších momentech v čele s krátkou gore scénou s čelistí. Nakonec to nejlepší na filmu bylo pravděpodobně jeho prvních 10 - 15 minut, kde se atmosféra zařízená drsným napadením na venkově pořádně rozběhla, a všechno potom už bohužel nebylo tak silné. Každopádně to nejlepší na filmu je paradoxně těch pár napínavějších a hororových scén ve finále a ta jedna (achjo) na začátku. Jinak je to těžce průměrné jednak scénářem, tak postavami, tak i herci - a to docela hodně. Tudíž proto si film žádné lepší hodnocení spíš nezaslouží. 50% ()

jopal

Vobec to nebolo zle, ale irituju ma sceny, kde 150 ludi striela samopalom na jedneho, ktory je od nich 20 m a nikto netrafi!!! ()