topi

Tohle je fakt jízda!! Obrovskej flám! Funes s Bourvilem jsou perfektní dvojka, která se nádherně doplňuje. Tolik absurdních situací, humorných scén a bláznivých skečů jedou za sebou v plném proudu. Famózní válečná komedie!! A samozřejmě i úžasný tehdejší český dabing. Filipovský je klasika a Lipský k Bourvilovi pasuje dokonale. Fakt paráda na celé čáře! ()

Herr_Flick

Velký flám se mi naopak líbil trochu méně, než ostatní věhlasná díla zlaté tvorby mistra de Funès. Nejkouzelnější na Louisovi je jeho mimika a gestikulace, na jeho filmech ta spousta šílených situací. Tady to tolik výrazné nebylo, všeho bylo trochu méně. ()

L_O_U_S

Jako dítě jsem Velký flám viděl snad stokrát. Včera jsem si ho pustil po asi patnáctileté pauze. Bylo příjemné prožít znovu všechny ty nesmrtelné momenty, ať už jde o de Funèsovy dirigentské manýry, záměnu pokojů v hotelu nebo efektní bojovou sekvenci na začátku. (41.) ()

sssssycak

Nejlepší počín od jednoho z největších francouzských komiků. A když se k Funèsovi přidá i Bourvil, může to dopadnou snad jinak, než za 5* ? 2 hodiny nepřetižitého vtipu, který dá vaší bránici opravdu zabrat. Klenot francouzského filmu. ()

higuain

Komedie od tvůrce mého oblíbeného Velkého šéfa s Bourvilem a Funesem v hlavních rolí. Navíc s 86%. Člověk by řekl, že s ní nemůžu sáhnout vedle. Velký flám mě ale o svých kvalitách moc nepřesvědčil. Pro mě pouze průměrná komedie. ()

Frenegonda

Velký flám držel rekord v počtu návštěvníků kin. Bylo jich přes 17 milionů. Což se podařilo překonat a ž po dlouhých letech Titanicu v roce 1997. Dialog v tureckých lázních: Are YOU? You ARE?... dokonalost ()

Kopik

Moje nejoblíbenější komedie s de Funésem, navíc mu bravurně sekunduje Bourvil i zbytek herců. Celý film neuvěřitelná sranda (geniální scéna s tím, jak se Funésovi a Bourvilovi strachem klepou helmy). Nemůžu nic než plnej počet. ()

GILLWANDER

Skvelá komédia, so skvelými hercami. A hlavne skvelý Louis de Funès. I keď jeho postava je miestami viac vzadu než v popredí, ale keď príde jeho chvíľa, tak jednoducho váli. Pre mňa jedna z najlepších komédií z vojnovou tématikou. ()

mikinhoo

Francouzi umějí ukazovat krutou 2.Světovou válku, tak jak nikdo. Smích od začátku do konce režírují hloupý frantící s nešikovnými nácky.... ()

ilemas

Na Velkým flámu se mi líbí, že to není tak obehrané jako jeho ostatní filmy co dávali v kinech a v tv pořád dokola. Jedna z nejlepších Funesových komedií. ()

lekr

Bezpochyby jeden z nejlepších Funesových filmů!! Zábavná vtipná válečná road movie ve které Bourvil přímo září a Funes nezklamává...bezpichyb jedna z nejlepších francouzských komedií vůbec!! ()

Martin741

Ked tak pozeram filmy s De Funesom, myslim si cooraz viac, ze Bourvil nedokazal zatienit DeFunesa, pretoze nanho proste nemal. A komedia Velky Flam je len dokazom. A ano, suhlasim s tym clovekom, ktory prehlasil, ze toto je jedna z najlepsich komedii s De Funesom. 100 % ()

rakovnik

Francouzi si umí v okupace a války udělat naprosto famózní legraci. Obzvláště, mají-li k dispozici Louis de Funése, Bourvila a další komediální herce. Nepřeberné množství absurdních situací, akční scénář a výborné herecké obsazení činí tuto komedii nesmrtelnou. ()

cariada

povedená komedie z druhé světové války odehrávající se ve Francii. Hlavní role Bourvil a Louis de Funés těžko říct kdo z nich je lepší oba se skvěle doplňují. ()

Petoss1

Majster humoru a veľkých komédií Lousi de Funes nám ooäť raz dokázal že takých ľudí ako je on je na svete minimum. So siedmou rotou najlepšia francúzska vojnová komédia.(V noci v hotelové kuchyni.) němec: Co tady děláte? Stanislas LeFort: No, já jsem majitel paní... Teda manžel hotelu... 90% ()