Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

bedsore

Trochu přeslazený, s povrchním humorem a zápletkou jak z červené knihovny, což je ovšem na britskou produkci zklamání. ()

madline24

Zase jeden pripad nevyuziteho potencialu. Tema nadejne, herci dobre vybrani, ale cele to zazdily neuveritelne tupe dialogy, nekdy jsem se nad temi blaboly pokusila zamyslet, ale at jsem se snazila sebevic, hloupe to bylo porad stejne. Skoda, na film jsem se tesila a mohla z toho byt svizna a vtipna komedie. ()

Kactaa

Začátek super, vtipný, zajímavá zápletka, ale potom to zase sklouzlo k obligátní zápletce, a bylo hned jasný, že Nat skončí s Guyem a Josh s Chloe. Šlo jen o to, jak se jim to podaří. 55% ()

Minoka

Když herci nevěří své postavě, jak má pak divák věřit jejich výkonu? Ani ten jejich přízvuk to nezachránil. Celé to dílko bylo takové slátané, nedodělané. Výkony přesvědčivé asi jakože malina chutná stejně jako banán... Za mne hvězdička jedna jediná... ()

Vejujunka

Zpočátku jsem se nudila, ale pak jsem se nějakým způsobem dostala do britské nálady a druhá půlka filmu mě bavila. Čekala jsem horší :) Mimochodem soundtrack je výborný! ()

Traktorista

Koukám, že komentáře a hodnocení ovládla banda lopat bez špetky humoru. Samosebou chápu, že britskej humor není pro všechny. Já jsem se tedy u tohoto filmečku neskutečně bavil. Super scény, skvělej humor, neskutečný wtf situace. Konec je sice malinko na hraně, ale to vše se dá dobré komedii odpustit. Každej kdo dal méně jak čtyři hvězdy je obyčejnej suchar a rozhodně každýmu doporučuji ignorovat je a pustit si to .) ()

katikka

Romantická komédia s typickými rysami britskej produkcie, čo je prínosom. Zopár vtipných momentov, príjemne pozerateľné, ale inak nijako výrazne nezaujal. A aby som nezabudla, Simon Baker nieje "typický krásavec" ... kde pregota nechali scenáristi oči... ()

marshmallow1

Dávám 4 hvězdy za myšlenku, dobré zfilmování a neotřelý humor. Je to sice pomalejší, může se to zdát nudné, ale spíše bych to nazvala slovem "jiné" :) ()

23ch

Romantika - mozna,komedie - ani nahodou.Anna Faris zestarla tak o dvacet let. Jedna hvezda spis pro me, videl jsem ten film az do konce. ()

PanIncognito

Očekávání z filmu bohužel naplněno není. Krom nepochopitelné svatby ústřední dvojice (nevím, proč se vůbec berou... už v úvodu snímku je jasné, že ti dva k sobě nepatří) se děsím i z kamaráda ženicha, který je na vrcholu trapnosti. Bohužel situaci nezachrání ani sympatický Simon Baker. Film není vyloženě nefunkční, ovšem vyžaduji od snímků něco víc... :-/ (viděno s 1. dabingem) ()

PachoSK

"Not bad not terrible." Boli tam momenty, ktoré pobavili. Anglický humor sálal všade naokolo. Vtipné momenty sa však striedali s trápnymi a táto komédia nebolo to pravé orechové. Výber hercov bol celkom fajn. ()