Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

Demonn

Ke sledování tohoto filmu mě zlanařil bratr se slovy, že je to bláznvá komedie (ty já mám moc rád) říznutá trochu romantikou. Po dvaceti minutách jsem pochopil, že je to ale romantický film říznutý totální sračkou. Za celý film jsem se zasmál zhruba tak 2x a za to dávám dvě hvězdičky a 45%. ()

subic

Jedná taková celkem lehce zapomenutelné komedie s koncem, který všichni čekali, jen ne já. Na kino to není, ale v T V někdy odpoledne v pohodě. 55% ()

lobo87

Briti to opäť raz na poli romantickej komédie Američanom nakopali. Dávam tomu rok je veľmi príjemná a vtipná komédia so zaujímavou zápletkou a postavami. Všetky postavy, hlavne tie uletené vedľajšie veľmi dobre obsadené (Merchant na hranici). Mazer je vtipný tvorca a prejavujú sa jeho skúsenosti (spolupráca s Cohenom). Neskutočne zábavné scény (psychiatrička, fotorámik...) striedajú menej vtipné, ale vždy príjemné a únosné a preto si film zaslúži vysoké hodnotenie. Dávam tomu 4 hviezdy... 70% ()

SheldonShamy

Trochu těžkopádnější komedie s ne moc přesvědčivými hlavními charaktery a poněkud divnými vtípky. Zápletku téměř postrádá, rozuzlení je jasné už od 10. minuty filmu. Docela zklamání a to i na americkou romantickou komedii, od které se zázraky očekávat nedají. ()

BarkaS

Nejpravdivější ztvárnění švédské trojky jaké jsem kdy viděla. Jinak slabý průměr s několika nadprůměrně vtipnými momenty. Jen ten konec se nějak... vytratil do debilna. Oddechovka, u které se i zasmějete a druhý den už nevíte, že jste ji viděli. ()

rigby

Romantika? Možná trochu ano. Humor? Scény, kde by se měl divák smát, jsou neskutečně trapné, že jsem něco podobného snad ještě neviděl. Jediným plusem tak vidím představitelku hlavní role. Ale tím to končí. Jinak je to dost nepovedený pokus o romantickou komedii. Příště si raději pustím něco osvědčeného, abych si nekazil vkus. 2- ()

kverula

Čeho je moc, toho je příliš. Já tomu dávám minimální hodnocení a nejdříve se k tomu budu chtít dostat až napřesrok. ()

fafejt001

JSOU TAM PĚKNÉ PÍSNIČKY , PROTO JEDNU . JINAK JE TO HLOUPÉ , STUPIDNÍ , TRAPNÉ , UBOHÉÉÉÉÉ !!!!!! TAK , TAK . A NÍÍZKÁ ÚROVEN ˇ AŽ PODÚROVENˇ . S L Á T A N I N A ! ! ! ()

MorraEddie

Jednohubka na sobotní odpoledne. Romantické filmy nijak zvlášť nemusím,ale tento snímek mě dost potěšil a hlavně pobavil. Základním kamenem filmu jsou skvělí herci a i když je film plný různých klišé,tak se jím bez problému prokoušeš až do netradičního finále. ()

WoodoX

Tak to ani neverím, že toto je britská komédia. Jednak tomu chýba pravý britský humor a jednak celý film som bol popravde v rozpakoch z chovania hlavných postáv, keďže zjavne ani nevedeli čo chcú. Neviem či to bol zámer, ale ak hej, tak sa podarilo vytvoriť dosť kvalitný chaos. ()

Ironhead

Pomerne dost povedenych scenek treba "trojka", fotoramecek jako darek od rodicu nebo vyznani lasky s zivym houslistou a holubicemi :))) Nicmene film jako celek ma pomerne chatrny a predvidatelny scenar. Ono ktera zenska by se nenchala (s)balit od atraktivniho, mladeho, svobodneho a inteligentniho multimilionare (takovou neznam :_))). Skoda jen uplneho zaveru, protoze kdyby nakonec ti dva co chteli odjet vlakem, spolu tim vlakem i odjeli a ustredni dvojici se mirne receno vysmali, melo by to daleko vetsi smrnc a ode mne hvezdicku navic :_) ()