Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

hhannie

Ten závěr byl divný, to uznávám, ale jinak jsem se bavila od začátku do konce. Takže pro mě je Dávám tomu rok za jasných pět hvězd (a není to jen proto, že jsem na něm byla v kině! :D). ()

Beagle

Ano, je to taková romantická komedie naruby a scény s holubičkami a žádostí o rozvod jsou velmi vtipné. Bohužel zbytek snímku za moc nestojí. ()

M.i.k.e

Britové se rozhodně můžou chlubit lepšímy kousky než je tohle.Průměrná a i přes stopáž lehce zdlouhavá komedie s pár světlými momenty,která vyloženě neurazí,ale zároveň nenadchne,protože zkrátka nemá čím.Nad vodou podprůměru pak drží tuhle lehce sterilní romantiku slušní herci...50% ()

Aljak

Celkom pohodový film, a to som si podľa hodnotení myslel, že to bude úplná hlúposť. Romantické komédie v dnešnej dobe už zďaleka nie sú tým čím bývali, no toto sa podľa mňa dosť vydarilo. Veľkú zásluhu má na tom hlavne opäť raz výborný britský humor, aj keď občas až príliš vulgárny (Dan Mazer si proste nedal pokoja a malo to podobný dialógový náboj ako jeho Bruno). Ale ja osobne som sa dosť bavil, najmä tie dialógy stáli za to, no a šarády (Hádaj na čo myslím?) ani nevravím :D Čo sa týka deju, ten nebol vlastne ničím výnimočný, aj keď malo to aj kopu skvelých nápadov, no ten koniec bol strašne trápny - dokonca by som povedal, že najväčšie mínus filmu. Nevadí, pre mňa aj tak milé prekvapenie, s dobrým humorom a opäť nesmierne zvodnou Rose Byrne. Takže napriek slabému deju dávam nadpriemer... ()

Hees odpad!

Tak toto je strastný film. Ja si myslím, že ešte aj telenovela ho prekonáva (neviem ktorá). Nepoviem, že to je bez vtipu to by som klamal, ale keď najlepšie vtipy v tom filme sú hneď zabité niečim iným. Najhoršie je, že keď to konečne na konci začne vyzerať ako seriózny film, zmení sa to na totálny "humus". ()

peiton

Svadbou sa väčšina romantických príbehov končí,no britský režisér Dan Mazer ňou netradične začína.A s chuťou rúca aj dalšie žánrové klišé.Príbeh vystaval hlavne na slede vtipných gagov,ktoré často ženie do extrému a príliš sa nezdržiava emocionálnou hlbkou postáv.Ak pristúpite na jeho hru,skvele sa zabavíte. ()

Elyssea

Otřesně nevtipná neromantická výplň večera, kterou zachraňuje šarm Simona Bakera a Rose Byrne. Nathalie to vystihla dokonale. ()

Crawler-D

Není nad komedie , které jsou dělány pragmaticky a realisticky, ale jsou plné hnusných lidí, takže jsou tím pádem tyto postavy nesnesitelné a odpudivé. Nejlepším příkladem je psycholožka, které by slušela víc groteskní nadsázka, obsažená civilnost však vzbuzuje otázky, proč ji trpělivě snášejí. ()

Joges

Ukázka toho, jak nemá vypadat komedie. Naprostá ztráta času, ubohá stupidita. Jediný povedený okamžik filmu: holubice a houslista při romantickopracovním rozhovoru. ()

Juto

Keď sledujem komédiu, chcem, aby buď predstavila sympatické postavy v zábavných situáciách, alebo ma často rozosmeje. Ale tento film nedosahuje ani jeden cieľ. 1/10 ()

Riley

Všichni víme, že brát si někoho po sedmi měsících známosti je holý nesmysl. Děkuju však tvůrcům, že je aspoň nechali se rozvést a nepodpořili tak spoustu dalších neuvážených manželství. Jinak nuda. ()

Mrkvič

Je to sice takové krkolomné, ale docela zábavné. Sice ta zábavnost plyne spíš jen ze sexuálních narážek, které jsou na hranici nevkusu a trapnosti, ale závěr a herecké obsazení za dokoukání stojí. Žádost v závěru je prostě super. Určitě je takových vztahů spousta, ale bohužel takto ne všechny skončí. Potom je tu Anna Faris a Simon "Mentalista" Baker, které mám rád, takže pro jedna z těch lepších romantických komedií. ()

plechulka

Jako romantická komedie dost nefunkční, ale pár scének si budu pamatovat - nejvíc tu, jak nejspíš v reálném životě dopadá "trojka"..... ()

LadyPupu

Čekala jsem odpad a opak je pravdou. Možná už jsem stará, možná dlouho (víc jak rok) vdaná, nebo lehce nesvéprávná, ale vůbec nechápu tu vlnu kritiky tady. Vždyť je v tom všechno. Romantika jako prase (holoubci), sex (švédská trojka), rodinné drama (promítání fotek z dovolené)... Jistě, některé scény byly z ranku zastydlého pubertálního humoru, ale já, jakožto jedinec, který běžně po večerech neštěpí atom a chce se jen obyčejně pobavit, jsem spokojená. Dávám s čistým svědomím 4* a nebejt tam ten debil aka nej kámoš ženicha, dala bych snad pět hvězd. ()

asirtes

Táto fajnotka sa pohybuje niekde medzi poloblbosťou a skorotrápnosťou. Je tak prepchatá trápnymi vtipmi a chvilkami, až to po čase príde vlastne milé a kolosálne zábavné. ()

neoBlast

Aj, tahle "trefa" zabolela... Naprosto nezajímavý, britsky sterilní romkom, která mi nemá co nabídnout. Postavy jsou nesympatické, krvácel jsem z uší u každé jejich interakce v rámci scénářem vynucené zápletky, která působí hrozně neoriginálně. Rose Byrne je sice sexy, ale trpí, Stephena Merchanta je málo (pokud jste zde kvůli němu, utečte k HBO a Zdravím dámy), takže jestli hledáte anglickou náhradu za okoukanou Lásku nebeskou, skočte třeba k nedávnému a povedenému Vzmuž se. 15 % ()