Bílá horečka

• USA Ambushed (více)
všechny plakáty

Agent Maxwell (Dolph Lundgren) je na stope medzinárodnému pašovaniu kokaínu prevádzkovaného nekorunovaným vládcom podsvetia v Los Angeles Vincentom Camastrom (Vinnie Jones). Keď sa agentka v utajení Beverly Royce (Carly Pope) dostane pri vyšetrovaní do problémov, prípad sa pre Maxwella stáva osobným. Teraz je iba na ňom vysporiadať sa s nemilosrdnými zabijakmi i skorumpovanými policajtmi. (misterz)

Psycho.R

Když se hlavní hrdina ve filmu objeví cca. pouze 15 minut, je tu něco špatně. Když příběh vypráví naprosto necharismatickej gauner, kterej nemá nic, pro co bychom se s ním mohli ztotožnit či mu fandit, je zle. Pokud film režíruje Serafini, je jistota, že to bude špatný. Dolphe, změn režiséra! ()

Acrobat odpad!

Nie je veľmi čo riešiť, ani sa pred vás nedostávajú hlavolamy. Bolehlav nebude a hráči pokru dávno odišli. Ayer zobral posledné balíčky prášku, nakoľko Martin to zabalil. V diaľke ale vidím Johna. Serafiniho úplny zlepenec ničoho od náhody po dristy, kde napätie sa buduje nadávkami a ostrí chlapci sú ako asistenti v skrachovanom Baumaxe. Nedej a bláznovstvo sledu boja s drogami je také zničujúce, že nemôžete dojesť bez napínania ani cottage cheese. Koho mal vlastne dojať rozprávkový príbeh človeka dílujúceho drogy? A strela do hlavy nemej babke? Serafini chlape, prebuď sa! (videné 07.02.2016,JOJ archív) ()

johnsnow

Dosť od piči film. Príbeh sledujeme skrz dve postavy, nejakého kokotka dílerka a Lundgrena člena DEA. No a prvý menovaný má viac priestoru a jeho dejová linka stojí za ric. Tiež nechápem roľu Vinnieho Jonesa, najprv si to dá jak kingpin a potom peláši zo scény nadobro. No a ten úplatný cajtoš je síce dobre obsadený ale má málo priestoru a ani v boji veľa nepredvedie. Ale akože uznávam záverečných 20 minút grády má. takže dávam slabšie tri ale tú tretiu hlavne za Lundgrena. A hej akcie je tu málo a nie je bohvieaká okrem tej záverečnej. ()

Saxos

Nedá se říct, že by Dolph byl neobsazovaný herec. Bohužel jediná role, kde mě seděl byl samozřejmě Ivan Drago v Rockym IV. Dalo by se říct, že to byl takový herecký štěk, kde nemusel nic předvést, ale společně s sex podporou jeho partnerky /no jen herecké/ Brigitte N. jeho role ruského bijce v boxerském ringu vynikla. A kladný role super poliše pro něj nejsou vůbec. ()

Mukade

prízvuk toho škóta mi taaak pílil nervy, džíz. Za druhé, ten moron v hlavnej úlohe sa vôbec nehodil na takú rolu, resp nevie hrať, celkovo jeho postava je trápna, najprv chladnokrvne vraždí, po týždni už che ísť na farmu a zakladať rodinu. A nasrali ma že na konci nezdochol! Vy čo dávate tomu 4-5*, toto je asi jeden z prvých filmov čo ste videli, tak welcome to planet earth. CELKOVO NECHUTNÝ FILM, full of fuckin morons and fucktards ()

PORTER44

Obehraný příběh o drogách,dvoum prodejcům prde v kouli a chtěj to převzít sami tak zabijou společníky a začnou kšeftovat sami v tom se objeví šéf z podsvětí,zkorumpovaný policajt a D.Lungren s parťákem který se to snaží vyřešit,chvílemi to bylo i zajímavé ale celkově nuda. ()

goodridge

Lacné spracovanie je vidieť ale tak isto aj snahu. Hodnotím vrámci B-čkového žánru. Postava Randyho Couture potešila a dobre ju aj zahral. Záverečná prestrelka slušná. ()