Fairytale

• USA The Haunting of Helena
všechny plakáty

Svobodná matka se spolu se svou malou dcerkou přestěhují do nového domu. Brzy na to malá holčička přijde o svůj první zoubek a začne své mámě velmi podrobně vyprávět, že je v hlubokých nocích navštěvována vílou Zuběnkou. Vše navíc nasvědčuje tomu, že nový dům má hrozivou historii. (duckman)

stration

Je dobrý, že film nečeká a hned od začátku se něco děje. Naopak špatné je, že většina scén mi připadala naprosto samoúčelná, jenom proto, aby mohla následovat nějaká lekačka nebo odhalení. Kupa věcí mi tam neseděla jak logicky, tak hororově. Ale celkově dobrá atmosféra i herci, takže za zhlédnutí určitě stojí. ()

Miseet

No ovšem.. Natočit horor o zoubkové víle muselo chtít určitou odvahu a nápaditost. Ve finále jsem to zvládla shlédnout do konce, ale hlava mi šla z toho kolem. Kamera super, co se týče hereckých výkonů, tak jsem byla také spokojená. ()

Rodriguez

Tohle je trošku jiný příběh o víle zuběnce, rozhodně nečekejte na "The Rocka"! Italská invaze skvělého psychologického hororu, kdy v tajemném domě s krvavou minulostí stále přebývá ukrutné zlo! 55% ()

Immortal17

Všichni, co věří na zoubkovou vílu, asi po tomhle filmu přestanou schovávat své mléčné zuby pod polštář. :D Příjemná italská duchařina především na dobrou noc. :) ()

zolo23

Nesadlo, nezaujal ma príbeh a to mám "poviedky" o zubných vílach docela rád. Žiadne napätie, nulová atmosféra a nesympatická mladá dáma. Nedobre bola "urobená" aj tá mátoha zo skrine, akože z nej mal ísť strach? Mať ešte mliečne zuby, tak si s ňou kľudne vyjdem i medzi ľudí na pivo a niečo pod zub:). Samozrejme bezzubej by som odporučil brčko. Tie dva body sú za záverečných 5 minút, pointa mierne prekvapila. ()

Corpsegrinder

Slušnej a docela strašidelnej horor, jen už mě začíná srát jak v těch hororech o bubácích jsou děti tak hloupý. Pokud má bejt dítě ve filmu naivní tak to jde vyjádřit i jinak než tak že se bude kamarádit s velehnusákem první třídy :) Ty CGI efekty co zde každej bere jako negativum nebyly VŮBEC špatný, to tady zase lidi dělaj ramena jako vždy. +1 za konec. ()

Magika82 odpad!

Po zubech násilím jdoucí zubní víla, jenž při své vraždě o zuby přišla. K čemu jsou démonické duchovní entitě zuby, toť mi stále záhadou, i po jakési snaze tvůrců na konci vše vysvětlit. Žmarjá Panno, copak se musí točit kdejaká ptákovina jen proto, aby se něco natočilo?! (otázka se zřejmou odpovědí). Ne. Ani kdyby se Audrey Hepburn přimlouvala z hereckého Nebe, nemohu jinak. Zkrátka bez hvězdy. ()

warrenur

Film ma mnoho neoriginalnych scen a zaberov, ktore sme videli v tom, ci onom ducharskom filme. Zial cely pribeh a hlavne blondava mamina mi prisiel hodne slaby a nepresvedcivy. Postradal tu uhrancivu atmosferu. Tiez "duch" a ani moskyti vo mne strach nevzbudzovali. Naopak, sledovanim filmu ma skor sprevadzala nuda a casto som neveriaco a otravene krutil hlavou nad neautentickostou Harriet MacMasters-Green vo vztahu k filmovej dcere Helene, alebo pri vyjatdrovani jej vlastnych nalad. Za hviezdu snad hudobna cast a obcas zaujimava kamera, ci niektory charakter z ustavu. Velmi slabe. Neodporucam. Zabity cas. ()

Scharra

Začátek vypadal velice dobře, ale poté bohužel následovala neuvěřitelná nuda, kterou zachraňovalo posledních 15 minut. Námět pěkný, konec taky, ale za tu velice dlouhou a nudnou pasáž nemůžu dát lepší hodnocení ()

Miagy

Film mal pomerne krátku stopáž no aj tak sa mi zdal zbytočne dlhý, natiahnutý. Celkom dobré spracovanie a rozuzlenie a v podstate aj atypický záver ( keď zomrie ten najnevinnejší) sa však filmu nedá vytknúť. Celkovo som sa však menej bavil ako bavil... ()

jkpj22

Jeden dobrý záběr.... postupně to ztrácí na kvalitě a zajímalo mě to míň a míň. Dvě hvězdy, a to možná přeháním. Konec nic moc. ()

wick

Slabší variace na téma víly Zuběnky, první polovina ušla, pak už to byla nuda k uzívání, za vidění na toto téma stojí Darkness Falls. ()

Allein4

Zubní víla...to začíná být poslední dobou docela ohrané téma. Ale co, přes to bych se přenesl. Co ale neskousnu je fakt, že na celém filmu byl nejlepší pouze závěr. Ten nečekaný twist si hvězdu a půl zaslouží. A ta další půlka je za velmi pěknou hlavní představitelku, která tady bohužel ve výčtu chybí (jedná se o Harriet MacMasters-Green). ()

vinducha

Pán paní připraví o všechny zoubky , do toho se následně klasicky přimotá malá holčička a světe div se , není to tak,  jak to vypadá na 1. pohled . Docela odsýpající 1hubka z Itálie. ()

in flames

Hodnotím ako ľahký nadpriemer aj preto ,že od talianov som nič prevratné nečakal. Avšak dostalo sa mi vizuálne dokonalého dielka, s nádhernou hudbou presne takou akú si v mysterioznom horore predstavujem. Žiadne zbytočné vedľajšie postavy, žiadne naťahovanie deja, patričná dávka napätia a v posledných 3 minútach dokonalý zvrat, ktorý ma naozaj prekvapil. Efektovo zvládnuté, víla bola naozaj nepríjemná a dávkovanie jej príchodov bolo tak akurát. Herecky bola ako Helena uspokojivá bez preafektovaných očiek tyou "ona prichádza",tak jej trpiaca matka aj so samotným proesom uvedomovania si komu vlastne hrabe. Ak tak "milujete" zubárov a trhanie zubov ako ja, film bude pre Vás určitite hororom a hej nezabudnite: "vlky deti nežerú...." ()