Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

IvcaSammet

Pro mě jeden z nejslabších dílů Les Charlots. Ne že bych se při sledování nebavila, to netvrdím, ale humor v tomto filmu ustoupil "honění" se za ženskou, které absolutně vůbec neví co chce. Což je podle mě velká škoda ... Kdyby celou zápletku s ne zrovna nejkrásnější Martine Kelly vypustili a zaměřili se pouze na olympiádu, určitě bych hodnotila jinak. V první polovině filmu jsem se i přes skvělá hlášky občas nudila a i přes úžasnou druhou část filmu mě konec zase vrátil zpět na začátek ... Blázni ze stadionu sice nejsou úplně na tři hvězdičky, ale čtyři jim prostě dát nemůžu, protože nebyli tak dobří jako předchozí Bažanti ... ()

kingik

Nebavil jsem se tak, jak před léty. Populární muzikanti umí bezvadně hrát, ale tady bylo toho trapného humoru až přespříliš a film ztratil na konzistenci. Sled scének, kdy jedna lepší střídá druhou horší, je sledovatelný jen díky Les Charlots, kteří rozesmějí i mrtvého. Znám od nich lepší komedie. 50% ()

Duke90

Můj druhý nejoblíbenější film s "bažanty", kde se tentokrát vynalézaví mládenci projeví jako velice "talentovaní sportovci" a protože takových talentů je po čertech málo, je potřeba jim fandit v "mírně" nerovném souboji. Chlapci ale vždy rádi přijímají výzvy a proto není divu, že dovedou překvapit hlavně moji bránici. Když budu chtít postavit sochu, nazdobit exteriéry pro průvod nebo vyhrát první místo v plavání, můžu spolehlivě čerpat ze zkušeností "Les Charlots"! ()

Darth_Jenda

Dokument předávající poznatky o veškerém dění okolo letní olympiády. Dozvíme se vše přes verbování sportovců, přípravy olympijské vesnice, plánování bezpečnostních opatření až po temnější stránky olympiády, jako je například doping, uplácení a další různé podfucky, které ani dnešní HD kamery nedokáží zachytit. Samozřejmě, dnes už byste se do kabin sportovců v Soči nedostali přes těžkooděnce jen s kbelíkem a smetákem, ale i to nastiňuje bezpečnost na stadionech z té doby a to by měl každý divák při sledování dokumentu brát na zřetel. ()

PetrVabruscak

Obstarožní ale krásná francouzská crazy komedie. Některé vtipy se sice netrefují do mého smyslu pro humor, ale to se dá prominout za ty kalhoty do zvonu a vůbec celou vtipnou módu 70s. Ideální film na večer, kdy sedíte s přáteli u piva. Závěrečný happyend se vážně povedl a vůbec to nebyla žádná prdel (smích). ()

• V původním složení měla skupina 5 členů: Gérard Rinaldi byl hlavní zpěvák, a kromě toho taky hrál na saxofon a akordeon, Jean Sarrus hrál baskytaru, Gérard Filipelli neboli Phil hrál na kytaru, Luis Rego na piano a Jean-Guy na bubny. [Zdroj: max.iprima.cz] (pornogrind)
  • Les Charlots byla skupina francouzských hudebníků a komiků, kteří byli populární hlavně v šedesátých, sedmdesátých a na začátku osmdesátých let. Jejich název v překladu znamená „klauni“ nebo „idioti“. [Zdroj: max.iprima.cz] (pornogrind)
  • Film se točil v jihofrancouzském městečku Graveson. Stadión je ve 13 km vzdáleném Avignonu. (hankabar)