NeverEver

Ujecena trapna komedie, plna urazek, naprosto nevychovanych deti, ktere by si zaslouzily poradne na zadek, a nekolik malo vtipnych okamziku, ktere ale casto zabije dost hnusna az urazliva reakce ci poznamka. Jsem znechucena, jestli je tohle obraz toho jak se maji lide k sobe chovat a jeste je to pojato "jako ze komedie", pak dekuji nechci.Misto smichu, pohorseni, znechuceni a pohrdani. Uz nikdy vice!!! 1*. ()

Atewi

Divím se, že má tento film tak nízké hodnocení. Oproti (alespoň v ČR) daleko více propagovaným hnusům, jako např. Sex Tape, po dlouhé době americká komedie, která nebyla trapná, naopak většinu času působila opravdu přirozeně a navíc jsem se u ní od srdce zasmála. Původně jsem hodnotila 4*, mám však potřebu přispět alespoň troškou k opravdovému zdvižení celkového hodnocení filmu, který je dle mého podhodnocen, proto měním na 5*. ()

montel

Lauren (Drew Barrymore) je rozvedená a vychovová své dva syny, za občasné pomoci jejich otce. Jim (Adam Sandler) je vdovec, který má na starosti pro změnu tři dcery. Oba už neměli rande mnoho let a tak si spolu domluví schůzku naslepo. Ta dopadne absolutně katastrofálně a tak se jeden od druhého raději drží dál. Náhoda je dala znovu do hromady v obchodním domě, kde sice jeden druhého jen uráží, ale protože si díky prodavačce navzájem prohodí kreditní karty, navštíví Jim Lauren u ní doma. Zde potká Laureninu kamarádku Jen (Wendi McLendon-Covey), která se zrovna rozešla se svým přítelem, který je shodou okolností Jimovým šéfem. Bohužel také hrozí, že jim tímto rozchodem propadne zaplacená dovolená v Jižní Africe a protože Lauren nemá kde odjet se svými syny na prázdniny, přemluví Jen, aby tam jela místo ní. Totéž ovšem udělá také Jim a tak jsou oba i se svými potomky překvapení, když se všichni potkají ve stejném hotelu, ve stejném pokoji, tisíce mil od domova...Typická Sandlerovka, pohodová, ztřeštěná a opět je v tom láska mezi Sandlerem a Barrymore. I když jsou Sandlerovi filmy všechny skoro na chlup stejné a tentokrát mě tu navíc srali někteří dětští herci, všechno je to jedno, protože jakmile příjde na scénu Terry Crews, je vše odpuštěno. 60% ()

Alvin

Kdyby tam bylo míň romantiky a víc humoru, šel bych s hodnocením klidně ještě výš. Pak by to totiž dokonale splňovalo kritéria pro příjemnou oddechovou komedii pro celou rodinu. ()

Nmicis

Nejak som nedával pozor. A keď som ho chvíľu dával, mal som pocit, že pozerám ktorýkoľvek film so sandlerom alebo ktorýkoľvek s barrymore, či ktorýkoľvek so sandrymore. Ako blendovaná whisky za 10e, ktorú ponúkneš svoju nie veľmi vítanému susedovi, keď nechceš, aby pil tvoju single malt. Nutno dodať, že to je ale jedna z vydarenejších sandleroviek, stále však sandlerovka. Aspoň tam nehral svoju budúcu frajcu, svoje deti a svoje budúce nevlastné deti naraz sám. Chcel by som vidieť V koži Adama Sandlera. Sandler, Sandler, Sandler, Sandler, Sandler. Ech. ()

frana3

Trochu jsem měl pocit, že jsem to už viděl a ne jednou.Jinak průměrná pohodovka, občas se člověk zasměje a o to asi jde. ()

lubica1995

Oddýchla som si a čo viac čakať od filmu? PS: možno mám príliš rada túto dvojicu, ak ju vidím spolu vo filme. Ale komédia bola OK. ()

Chlo0opek

Téhle dvojici to spolu zkrátka sluší. A já se u tohoto filmu pěkně bavil. Afrika jako dějiště dovolené, není zrovna časté filmovací místo, ale rozhodně to nebyl krok špatným směrem. Jen ten hudební doprovod v podání toho podivného maňase bych oželel. Ale jinak lehce slabší plný počet. ()

StanleyVanH

Není nic lepšího, než se podívat na dobrodružnou komedii, fakt jsem umíral smíchy z těch keců a hlášek, Adam o5 nezklamal, naprosto skvělí bavič, Drew tu byla také výtečná. Perfektní příběh i když lehce podobná kopie jako z filmu trable v ráji, jak dávali páry dohromady, masáže, večeře, udobřování atd. Jinak strašně pohodová komedie s dávkou emocí a dobrým koncem. Vynechal bych ty Afričany jak přiletěli balonem nad basebaloví hřiště, to byla prvotřídní retardace, ale budiš. ()

Tomik9

Velmi příjemná, pohodová komedie. Co jsem očekával to jsem dostal. Příjemná oddechovka s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore, i přesto že všichni od začátku víme kam vše směřuje (lehce předvídatelný děj) tak je velmi zajímavé sledovat ja se vyvijí vztah mezi dvěmi "single" rodiči, na to že je to komedie tak se ve filmu objevují velmi citlivé a dojemné scény. Trochu otravný a zbytečný mi přijde neustále zpívající Terry Crews. Afrika je hodně zidealizovaná očima amerických tvůrců, ale jejich pohled je velmi zábavný a pestrý. ()

medveed

Typická Sandlerovka a vzhledem k tomu, že patřím mezi ty, kterým tento styl humoru sedí, dávám čtyři hvězdy! 80% ()

Mr.Bordan

Klasický Sandlerovský film, má veľa vtipných momentov, kde sa môžete vyrehotať, ale taktiež trápnych, pri ktorých by ste film najradšej zaradili do odpadu. Drew mala zopár nehereckých momentov, Sandler zopár typických póz i grimás a Crews zopár trápnych, ale pre mňa veľmi vtipných vstupov (what is wrong with me?). Podobné komédie sa ťažko hodnotia, ale nakoniec dávam 60%. ()

Marakoss

Očekával jsem dobrou Sandlerovku a dostal ji. Co víc... dokonce ubylo fart jokes a nahradily je ty lepší kousky. Za mě obstojných 7/10 ()

Pythonator

Starý dobrý úchyl Sandler už asi definitivně zrodinkovatěl. Pryč jsou časy brutálně ujetých golfistů, Satanů juniorů a naposledy Zohana. Ještě ve dvojce Machrů se dal ten starý dobrý Sandler poznat, ale tohle je už zase jenom další rodinná komedie jako třeba jednička Machrů. Afrika je sympatická, ale Drew už strašně zestárla a nemá to své kouzlo jako v Písni pro nevěstu. Bella Thorne je ovšem kočka, i když hraje puberťačku, která prý vypadá jako kluk (nevšiml jsem si - já bych toho kluka ojel). ()

kapo73

Americke komedie zdaleka obchadzam. Deti si to zapli, tak som to zacal pozerat. Uvod - nic moc, ale potom sa na to dalo celkom pozerat a aj zasmiat. Na americku komediu viac nez dobre. Asi to urobila ta Afrika, deti a prekvapivo prijemny humor ...:) ()