Projekt minulost

• USA Project Almanac (více)

Když brilantní student (Jonny Weston - Rezistence) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě? (Magic Box)

rigby

Zpočátku to bylo takové podivné, ale postupem času se mi to začínalo čím dál více líbit. Nakonec jsem si to opravdu užíval a skvěle se bavil. Dokonce se mi neudělalo špatně, jak se mi obvykle dělává u filmů natočených formou dokumentu kamerou z ruky. A tady tento způsob měl svoje kouzlo a opodstatnění, dodávalo to filmu atmosféru reálnosti. Beru to, i když ke konci už se tvůrci trochu ztratili a nedotáhli do dokonalosti časový paradox. ()

mr.twizta

Uplne zbytecne pouzity found footage, navic ve sluzbach pomerne dosti pitomeho pribehu. S casovyma kauzalitama se musi opatrne a Project Almanac je zivoucim dukazem toho, jak se to nema delat. Logika prestane v poslednim aktu zcela fungovat a nezachrani to ani vcelku sympaticke obsazeni. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Odpurci found footage, epileptici, vyznavaci logiky a kdokoli, kdo ma chut na dobry film. ()

Tomy_Reardon

Tyhle amatersky zabery se mi libi.. Byl to zajimavej napad, originalita se ocenuje.. S malima nudnyma nedostatkama to byl vskutku film uspesnej... Od zacatku do konce se neco delo, clovek se obcas ztracel v deji, ale rychle ho to trklo zpet.. Cestovani casem bylo vzdy zajimave... ()

v.indruchova

Když jsem to viděla, řekla jsem si dobrý a teď po týdnu jsem si ani nevzpomněla, o čem to bylo. Ono mě to celkově nezaujalo. Překvapivě. Tematicky, ano, ale ukázalo nám něco, co jsme ještě neviděli? Přišlo mi to natahované a celkem mě nezajímali osudy "ztroskotanců", každej máme svý problémy. Asi je to film pro náctileté a já už nejsem tak najivní, jako dřív. ()

Ondrew

Bohakrista... vacsiu kravinu na temu cestovania v case (z ktorej ini, ovela schopnejsi autori castokrat dokazali vytrieskat 1000x viac) som snad v zivote nevidel! Srala ma posrata rozklepana kamera, srali ma posrati pridrbani teenageri (specialne ti v hlavnej ulohe), sral ma cely debilny scenar, srala ma stupidna rezia... Sakra, je vlastne na tomto filme nieco, co ma na nom nesralo? Avsak ok... len kvoli pubescentnym divakom davam jednu hviezdu, aby nahodou nedrzkovali, ze "stredna generacia" (v ktorej sa uz momentalne nachadzam), im totalne zhadzuje ich "veleuzasne" teen sragoriny. Fuck off. 5%. ()

halberdier

Taková found footage verze Butterfly effect pro mladé publikum. Za shlédnutí to stojí, není to dokonce a ni příliš hloupé a místy je to i zábavné, jenže do žánru cestování časem nepřenáší (kromě zmíněného found footage) nic nového. Ani hrátky s časem nejsou příliš propracované, v zásadě se filmu téměř nic nestane a konec je uspěchaný a nevýrazný. Butterfly effect tak zůstává nepřekonaný a je to nejlepší film o cestování časem vůbec. ()

DJMaroko

Vlastně jsem tomu původně chtěl dát 4*, ale ta kamera je opravdu děs. Roztřepaná kamera už prosím nikdy. Jinak velice slušné se zajímavým scénářem ....vlastně bych rád viděl i dvojku :) jen s normální kamerou. ()

veverysiak

Myslel som si, že roztrasená handycam už vyšla z módy, keby vedel, že stále sa niekomu páči, ani to nezapnem, je to hlúpo natočené, hlúpo napísané a hlúpo zahrané, jedna blednúca hviezda za ideový námet, takže 15%. ()

jjjerry

Za mě super překvapení, čekal jsem větší propadák. Thriller to moc není, naopak tam je trocha "teen romanťáku". Rozjezd je pozvolný, pak to vezme dobrý spád. Pohled ze zakamery to obohacuje, ale někdy je ho až přiliš. Kdyby nebylo pár přehnaných nelogických událostí, tak bych dal 5*. ()

Wade W.

Je tam toho málo vo všetkých ohľadoch, stiahnite si OST a zabudnite že film existuje, ušetríte si tak 2 hodiny času . ()

FLVEKK

Všichni asi věděli co se stane a jak to dopadne, ale nebylo to vůbec nejhorší, cestování časem mě baví :) ohraně neohraný film :-D ()

Mydlivoj

Další zástupce cestování v čase. Ze začátku mě to moc nebavilo. Ale pak přišla festivalová jízda. A zároveň čekání na to,kdy nastane první problém a následně prů*er. A ano,dočkal jsem se klasického příběhu: Pokusit se to napravit/změnit,zjistit,že tím bylo ovlivněno něco jiného....a očekávaný závěr v cestě na úplný začátek..velmi mi to připomnělo film Osudový dotek. Ale bavil jsem se. Ne že ne. ()

Isobel

Found footage se všemi svými nešvary a víc něž 40 minut trvá, než se začne něco dít. Nakonec to bylo docela dobré. Jen osudová žena není až tak osudová a zůstává celou stopáž prostoduchou nanynkou. ()

MiniRecenze

Další z řad found footage...Kupodivu záběry se až tak netřesou a snímek kromě dobře zvládnuté myšlenky ukáže i pár povedených efektů.Filmem Vás bude doprovázet sympatické herecké obsazení a bohužel to trochu zkazí osekaný konec.Děj se může zdát trochu klišé ,ale já tyhle snímky o cestování časem "žeru".Z toho plyne,že se někdy na film klidně znovu podívám. SLUŠNÉ!!! ()

stanyko

Po 30 minutach ma to uplne prestalo bavit. Zvysok filmu som mal pusteny na pozadi ako som si surfoval netom, a aj tak to bol neuveritelne rusivy element... Tento film o stroji casu je skor strata casu. ()

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie