Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

malyLibor

Ale jo, docela to jde. Lady a Tramp to sice není, ale dá se na to koukat. Docela příjemně strávené studené a deštivé odpoledne. ()

Paja1215

Příběh mě moc neoslovil,čekala jsem od toho víc. Mám ráda animáky i psy, ale tohle bylo takový nezáživný,nemůžu si pomoct. ()

nudlis

Taková normální prča pro menší děti, týnejdžři už nad tím budou nejspíš ohrnovat nos. Ale občas jsem se i já zasmál, ve třech momentech docela dost (velkej pudl Leonard a jeho oblíbení SOAD a "maškarní" v závěrečnejch titulkách :-)) ()

Kivis

Nic převratného, ale nebudu předstírat, že jsem se u Tajného života mazlíčků nebavil. V rámci rodinných animáků se sice řadí spíš mezi filmy, které si víc užijí děti všeho věku než rodiče a další dospěláci, ale co si budem... v každém z nás je pořád trochu toho dítěte. A nenechte se plést, to že je film o něco víc dětský než dospělácký, neznamená, že je dětinský. Hlavní hrdinové jsou charismatičtí - každý svým způsobem. Děj odsýpá a baví. Jo, je docela předvídatelný, chybí tomu trocha té pixarovské sofistikovanosti a rafinovanosti, ale za mě to na 4 hvězdy (byť o kupírovaný ocas německého boxera) stačí. ()

Jitka.D.2639

Syn po prvním traileru věděl, že tento film musí vidět a pak u nás běžel doma mnohokrát. A jemu se opravdu velmi líbil. Pro mne, bývalou majitelku andulky i psa, měl sice film své určité kouzlo, ale že bych mu úplně propadla, to se říct nedá. Oceňuji, jak se podařilo dobře ztvárnit zlozvyky zvířecích miláčků i jejich povahu. Film byl nekonfliktní, dítě mi ani nerozplakal, ani nevyděsil, ani jsem nemusela vysvětlovat dlouze nějaké těžkosti života. Prostě si dítě ten film užilo a toho si jako rodič cením. prostě takový milý film na zahnání nudy nebo když doma dítě leží nemocné v posteli a je potřeba ho zabavit. ()

Martin29

Rozhodně povedené. Z letošních animáků co šly do kin to lepší co tam došlo. Příběh je dobrý a i postavy stojí za to. Humoru zde sice moc není, ale zase, když je tak je hodně podařený (Třeba ten vtip jak zemře zmije i Snowball má luxusní hlášky místy). Naopak zamrzí postava Chloe (kočka), která mě přišla málo využitá a má ten jen jednu vtipnou scénu. Potěší i narážky na jiné filmy ty párky s očima vypadají úplně jak v tomto animáku http://www.csfd.cz/film/364317-buchty-a-klobasy/prehled/ a ke konci ten kamion má na sobě reklamu na http://www.csfd.cz/film/403010-zpivej/prehled/ Předfilm též dobrý ()

Vlad

Uz pri pohlade na stopaz (87 min) som vetril zradu... Filmu nemozno upriet humor a viacero veselych a skutocne akcnych scen - nie zeby to nejako vynikalo, ale ani nuda to nebola. 3D velmi efektne! Ale: dej je neskutocne jednoduchy, bez napadu, postavy pytke, bez vyvoja. Cele to bolo akcne aj humorne, ale ziadna hlbka sa nekonala. Pre dieta mozno aj 100%, pre dospeleho ale nanajvys 3*. ()

manchestervn

Priemer.. Pár zábavných momentov kedy sa človek zasmeje tam nájdeme ale do sály treba vstupovať s nie veľkým očakávaním.. Na druhú anim. novinku sa teším o niečo viac, tak dúfam že tam bude silnejší zážitok.. ()

Baruska.Bure

Po shlédnutí hodnocení jsem šla do kina s obavami, ale těšila jsem se na ten film rok, tak jsem to riskla. A udělala jsem dobře. Myslela jsem že žádný film už na Dory nebude mít, ale tam jsem se tolik nenasmála jako tu. Hltala jsem celou pohádku jedním dechem a ani se nenadechla, protože jsem se furt řechtala. Každý majitel pejska tam najde toho svého. Když ne vzhledově tak chováním :) Fakt super a doporučuji!!! Kdo nemá rád animáky, nechápu proč tam leze a pak dává negativní hodnocení. ()

ancientlady

Me to bavilo, je to svizne, akční. Zvířata jsou roztomilá. Je to zábavné. Zasmala jsem se u toho. Klidně ten film mohl byt delší. ()

ErzebethB

Sice jednoduché a předvidatelné, ale naprosto kouzelná oddechovka, která mě rozesmála k slzám.... "Jsem hrdina, jsem mokrej, ale přesto fešák! :DDDDD ()

Julip.ek

Abych byla upřímná tříminutový trailer mě pobavil víc než celý film. Hodně dlouho jsem se na ten film těšila, ale trošku zbytečně. Filmu nemůžu upřít krásnou animaci, ale určitě bych přežila kdybych film viděla za rok v televizi. ()

malahradna

neurazí ani nenadchne...nie je tu nič, čo by ma prekvapilo, len ďalšia remeselne dobre spracovaná rozprávka pre deti, kde dospelí nebudú mať chuť si v kine podrezať žily ()

takyodbornik

Trailer se tvářil jako film plný gagů, mimo jiné i pro dospělé. Po zhlédnutí se však film ukázal spíš jako pohádka pro děti, byť se ve filmu nejeden gag objevil. Na film jsem se těšil s tím, že se budu smát každou chvíli, vskutku vtipných scén jsem ve filmu našel pramálo. Děj a nápad taktéž žádná hitparáda. ()

Lucinda458

Na film jsem se těšila a musím říct, že nezklamal. Úžasná animace, hudba skvělá i příběh mě dostal. Nepřipadalo mi to jako xkrát opakovaný námět a nějak nechápu komentáře typu: Dospělí si to neužijí tak jako děti, ale dětem to stačí bohatě. No, tak jsem asi ještě dítě, protože já jsem si to užila a bylo to pro mě více než bohaté! Začátek rozesmál a zbytek filmu prostě bavil. Není co vytknout. Hezký plný počet hvězdiček. ()

Nephi odpad!

Hnus, hnus, hnus a ještě jednou hnus. Když pominu děj, který není nic moc, tak sdělení filmu je následující: Pořiďte si psa nebo kočku místo dítěte. Ve velkoměstech jako je třeba New York žijí miliony zcela osamělých lidí. Nemají žádné přátele a hlavně nemají žádné děti. V jejich prázdných a nesmyslných životech je domácí mazlíček tím šidítkem, co zaplňuje prázdný prostor. Lidé odcházejí do práce a své mazlíčky nechávají samotné v bytech. Film přináší úžasné dobrodružství několika zvířecích band. Ale skryto zůstalo, že ty miliony zavřených zvířat v bytech je vlastně týrání. Film se též zapomněl zmínit o těch tunách psychofarmak, které ti šťastní majitelé zvířat každý den spotřebují, aby to štěstí pokračovalo. Film je lež. Lidé ve svých klecích jako otroci. Ale budou tam mít křečka, rybičku nebo psa. ()

hujerita

Fajn som sa bavil a niektoré scény boli parádne. Pravdepodobne ešte lepší by bol v originálnom znení (viem si aj predstaviť hlas šialeného králika). Deti mali ešte viac zážitku ako z "Hľadá sa Dory" a bolo to počuť a aj dospelý sa viac bavili. Nudiť som sa nenudil a ak tam aj boli hluché pasáže, tak som ich prehliadol. Tie párty a potom hodený odkaz na youtube bol super. Zabavil som sa. ()

PaKo1980

Ajajaj, jak mě ty trailery vždy navnadí.. chechtal jsem se u nich a těšil se na nový animák jako malý dítě (pro které je film vlastně určen :) ). Mno jak už psal někdo níže, začátek filmu super, sranda, říkám si že tohle se tedy děje u nás doma když odejdeme.. :) ale pak se děj přesune a nic extra už tam nehledejte.. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest