Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Pcermis

Jako jo podívat se a pobavit ano ale to je tak vše co tento film dá. Rozhodně to není film který si člověk přeje vidět po druhé, po třetí,..... nejlepší scény jsou již v ukázkách na film. Zkrátka taková oddychový animák neurazí ani nenadchne. ()

majorzeman13

Rozhodně jde o vtipný,zábavný,milý animovaný film roku 2016 ! I ten český dabing je u některých postav super (Tiberius,Smíšek - bílý zajíc)......nebo-li Dejdar,Vydra ! Velmi příjemná,cool podívaná. Proto mé hodnocení zní takto nejdříve jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdami,ale nakonec to je lehký nadprůměrný,povedený animovaný biják a překvapení tohoto roku jest ! PS: 75 %je jasných !! ()

yan001

Jednu hviezdu za to, že to má iba 90 minút a druhú za to, že je to z New Yorku. Inak to nemá nič čo by stálo za to aby som pokračoval. ()

o.o.s

Jedinou zábavnou věcí na tomhle ohraném animáku je jeho trailer, který vypadal dobře. Myslela jsem si že půjde o promakanou zábavu, ale je to prostě jen animák pro ty nejmenší. Dospělí , a troufnu si říct že i větší děti v kině , to moc nebralo. Žádná sláva ani něco, co by mi utkvělo v paměti. ()

Lyret

Byl to miloučký animák, avšak už né příliš rodinný. Rodiče se budou nejspíš tu a tam nudit, neboť zvyklí z jiných snímků, očekávají už nějaký fór či narážku, kterou děti přejdou bez povšimnutí a rodiče vyprsknou smíchy. Kdepak, tady bylo sice pár dobrých gegů, ale jinak v podstatě předvídatelný děj. Prostě děti se bavily a rodiče zůstali celí. Bohužel mi neutkvěla jediná hláška nebo kukuč, i když se o něj chvilku pokoušel ten dravec..no, už si ani nevybavuji jestli to byl jestřáb nebo orel a ani jméno.. Co mě ale potěšilo, a ano i možná ohromilo, byla celková animace New Yorku a průlet mezi mrakodrapy. To byl pro mě asi nejlepší zážitek z filmu. Jinak upoutávka vyzobala asi to nejlepší. Film se občas na můj vkus vlekl. Některé pasáže mi přišly zbytečné. Děti odcházely z kina nadšené, takže pokud chcete zaujmout děti na 90min, pusťte jim tento film. Žádné lekačky a stupidity. Scénář pro tuto oddychovku také obstál, takže si nevykroutíte hlavu a oči v sloup. Prostě milý průměr, který nevadí. ()

MartinosIav

Velmi zábavné, vtipné, milé! Příjemný film pro každého. Překvapilo mě, jak dokonale vtipně autoři vystihli chování mazlíčků :) Fakt se tohle povedlo! ()

bilder

Moje pětiletá vnučka se řehtala. V kině nás bylo šest, z toho pět dospělých, a někteří se řehtali taky. Já moc ne, ale dalo se to přežít. Už jsem viděla lepší animáky, ale taky mnohem horší. Takže lepší průměr. Jen ty půlhodinové reklamy před filmem jsou na můj vkus trochu příliš. ()

Milan.Nedwi

Zas taková tragedie to není. Postavy jsou sympatický a New York krásně velký a barevný. Jakožto majitel psa jsem postřehl pár fakt vtipných scen ze skutečneho života s mazlikem ale film sam o sobě nic originalního nepřináší. Dějová linie jde zas ve stylu hledaní ala NEMO nebo TOY STORY... takže dávám 3 kostičky z 5 :D haf ()

Speedy115

Večerní pohodička na zasmání, ale není to ten film co bych si dokázal pustit víckrát než jednou. Jinak opravdu podařené animace, které korunují roztomilá štěňátka. :) ()

hlenyzkrabic

Prvních 15 minut dobrý, potom pokles na -100 bodov a vymalováno. Ani děti se nesmály. Koukněte na trailer a vše nejlepší z filmu tam uvidíte, Zbytek je jen vata. Škoda. ()

Majkowski

Příjemný, ve všech směrech extrémně průměrný, animák. Pro starší publikum se najde jen pár vtipných momentů, možná tak dva nebo tři. Jediné, co snad z tohoto filmu stojí za vypíchnutí, je bílý roztomilý gangsterský zajíček ztvárněný Kevinem Hartem, který tu roli zvládl skvěle. Avšak to může být taky tím, že Kevin Hart je jedním z mých nejoblíbenějších komiků. Ale i kdyby to byl výborný film, tak bych mu musel strhnout 10% už jen za to, že v úvodních titulcích jsou k vidění ti iritující mimoni. (60%) ()

bratr_jezek

Pro děti skvělý nadprůměr, dospělí to asi hodnotí jako tuctovku. Ale ruku na srdce, opravdu si myslíte, že váš mazlíček na vás jen zbožně čeká až přijdete z práce? Skvělý nápad a většina dobrých vtipů je bohužel vystřílena už v traileru, zbytek je taková ta rodinná sonda o ověření správných hodnot - kdo je kdo, kam kdo patří, kde kdo má své místo atd. Škoda okatého záseku řazeného do typu "chyby ve film" (spíše tedy neschopnost překladu). Protože proč si přeložím psí jméno Baron, když se mu celou dobu houpe na krku obojek s písmenem D? Neschopnost vymyslet nějaké vtipné psí jméno na D hovoří o kvalitě českého dabingu dost. ()

Denzen

Rozprávka pre menšie decká, kde sa občas nájde nejaký dobrý gag a tiež to má aj sympatickú hlavnú dvojicu. Z nudy ma občas vytrhol ten šialený zajo. ()

io.

Nečekal jsem žáden zázrak, ale pohádka mě příjemně překvapila. Nenudil jsem se. Samozřejmě, že je to primárně pro děti :-) ()

krysarr

Vysvetlovat petiletym detem, ze domaci zviratka svoje panicky nevrazdi, k nezaplaceni! Jako coze? Jinak dalsi klasicky nevyrazny mainstreamovy animakovy pribeh plny klise a par (obcas i povedenych) foru, zadny pixar a jini vyjimecni. Ale coz, trzby brutalni, tak vo co gou. Videl jsem trailer, a vlastne cely film mi prisel, ze je jen na hodinu a pul natazeny trailer. Pro petilety az osmilety decka topryyyy, pro starsi deti budiz, pro dospelaky dobry jako vytecna napln casu pri doprovazeni deti do kina nebo pro pospavani u dyvka. Vlastne co blbnu, nekolikrat doslo i na hovinka, juchu... hmmm, takze nekde mezi jednou a ctyrma hvezdama... davam dve, jednu za animaci, druhou za to, ze se deti smaly... ()

Nedos.

Poslední dobu ledovou jsem začínal sledovat s tím že to bude totální kravina ale docela mě mile překvapila. Od tohoto filmu jsem čekal víc než pár vtipných scén a naprosto nudného příběhu. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest