Marvel One-Shot: All Hail the King

Novinář Jackson Norris přichází do vězení, aby natočil dokument o Trevoru "Mandarin" Slatterym, který je vězeňskou celebritou. Celá událost však nabere zcela jiné obrátky poté, co se ukáže, že Jackson Norris vlastně novinář vůbec není... (gogos)

Gogo333

Společně s agentkou Carterovou nejpovedenější Marvelovský kraťas. O proti Carterový, která byla akční, je tohle spíše komedie i když akce se taky dočkáme. Před titulkama nás lehce navnadí na případného padoucha a během titulků tu máme vtipnou scénku s předchozím Iron Manovým protivníkem. Ben Kingsley perfektní, KGB Cop pobavil a potěšila opička z Hangover 2. ()

SpaceOdyseus

Jako komedialni jednohubka utahujici si z filmu funguje tento kratas skvele, jako prislib velkych veci do budoucna funguje jeste lepe. Doufejme, ze nejde jen o tu zertovnou jednohubku. ()

Darth Maul

Aj na malom priestore sa dá zahrať veľké divadlo. Obzvlášť, keď máte poruke svedomito prepracované charaktery postáv a schopných hercov. /// "Neuvidíte ma prichádzať." ()

orkadimenza

Vousatý plešoun Ben Kingsley co měl zahrát neherce a chlapa s pořádným respektem se svým metrem šedesát? No tak to se asi moc nepovedlo. Nevím, jestli mě to mělo zaujmout něčím jiným, ale jestli je tohle čistě Marvelovská práce, tak si u mě Marvel vysloužil další minus do vyrovnaného souboje kladů a záporů. ()

NaughtyKoopa

Příjemné doplnění Marvelovské světa, skvělou postavou z Iron Mana 3, která neztratila nic ze svého původního charakteru. Pomalu rozjíždějící se děj nakonec vygradoval do zajímavého, ale utnutého konce, což je škoda... Doufám, že tenhle kraťas někde napojí a budou pokračovat. "Do the voice." 6,5/10 ()

Rufete

"And you will never see me coming..." Po skončení třetího Iron Mana jsem si strašně přál víc Mandarina a tady to je. Ze všech one-shotů je tenhle nejlepší, má to humor, dostatečně zajímavou pointu a možná i budoucnost. Mandarin (nebo spíš Trevor) je geniální a naprosto chápu, proč je fanoušky tak oblíbený. Škoda jen, že v tom třetím Iron Manovi neměl větší prostor. Co víc říct, dávám plný počet, protože si to tenhle kraťas zaslouží. ()

Echelon1

Videné už dávnejšie a musím povedať, že dobrý krok od MARVEL ako ospravedlniť, že takého skvelého záporáka vymenili za chlápka v obleku. Avšak, aj tak zo skutočného hľadiska je škoda nevyužitého potenciálu Bena, naozaj bol v IM3 skvelý. Určite sa MARVEL Mandarina a jeho magické prstene nepokúsi niekedy použiť. ()

canucks333

Pre mňa výborný kraťas so skvelým Kingsleym v hlavnej úlohe. Dej je zaujímavý a zistíme dokonca aj to, že existuje aj pravý Mandarin. Potešil aj Sam Rockwell 80% ()

Torgal

Podľa mnohých damage control k tretiemu Iron Manovi, podľa mňa zábavný dodatok k najgeniálnejšiemu filmovému twistu za posledné roky. A navyše do budúcna otvára veľmi zaujímavé možnosti. 7+/10 ()

AloeB

Na poměry Marvelu pěkně natočený filmeček, který v porovnání s velikány frančízy jen dokazuje, že čím míň tím líp. Přestože to není nějaká sláva, lehce to překonává většinu tvorbu této nespravedlivě populární značky. ()

Franc1s

Výbornej kraťas, s opět výborným B.Kingsleym. Fanoušklm se rozhodně musí líbit, po frašce s "Mandarinem" v IM3. A pěkně si nechali otevřená vrátka na konci, schválně co z toho bude. ()

Sykon

Poněkud krátký kraťas. Dobře napsaný, dobře vymyšlený, ovšem příliš brzy ukončený. Nicméně jako připomenutí (a drobné popostrčení k znovushlédnutí) Iron Man série výborné. ()

Mouchal

Kingsley si roli vyčpělého herce Mandarína musí totálně užívat, protože z něj sálá až do nebe volající pozitivní energie a to i přesto, že je vlastně zavřen ve vězení. Pohled na jeho (bohužel) neúspěšný seriál z jeho "mládí" dokáže pobavit a zakončení příslibem nějaké pořádné akce působí jako krásná tečka. Jen škoda, že to hlavně asi z důvodu omezených financí museli takhle utnout. Každopádně filmík pobaví, pár věcí se i dozvíte a přesně to je jeho účel. Marvel holt boduje nejen na stříbrném platně a na televizních obrazovkách, ale už i na poli příjemných kraťasů. 75% ()

VvV14

Kingsley je vážně borec. Hrozně mě vždycky překvapí, jak ze sebe dokážou herci známí převážně z vážných rolí, udělat pomalu pitomce. Tyhle kraťasy se Marvelu docela daří a dobře to rozšiřuje pohled na věc. ()