Reklama

Reklama

Rezistence

  • USA Insurgent (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci podobní lovné zvěři. Nikde není klid a bezpečno, vůdkyně sekce Sečtělých je s pomocí ozbrojené sekce Neohrožených neúnavně pronásleduje odhodlaná dostat je za každou cenu. Současně nechává pochytat další divergentní lidi, kteří do stanoveného společenského systému nezapadají. Vystavuje je krutým testům, aby odhalila vhodnou osobu, jenž jí může pomoci rozluštit dávné tajemství. Tris a Čtyřka zjišťují, že mají víc spojenců, než se zdálo, rozhodnou se přestat utíkat a zkusí překvapivý protiútok. Je to právě Tris, která se stane klíčem k tajemství, na němž stojí základy světa, ve kterém žijí. Tajemství minulosti i budoucnosti. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak toto bol veľmi špatný film. Už prvý diel bola celkom sračka. Toto bola úplná sračka. A snažili sa to zamaskovať lacným CGI a množstvom akcie. Ale aj tak to celé stojí za hovno.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Kobain, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Dobrý tak už to tady nemusíš dál zasírat. že ty z toho nespíš je zjevně tvůj problém. Já žádnou petici nepodepíšu. Čaute.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1 , Wacoslav1

počkaaaaj, a čo ja sa tu toľko ospravedlňujem! Teraz pozerám, že ja som tam v tom prvom spoilerovom príspevku napísal hneď na začiatku že SPOILER. Nemôžem za to že v ďalších reakciách to už ostatní nenapísali. (a ani ja. však už načo potom, keď ani ostatní :) Takže žiaaaden že debil! :)) ......................A a a  dalšia vec čo som teraz zbadal že v reakcii 26.7.2015 21:53  mi ďakuješ za oznámenie !! LOL xD (a to bola hneď prvá reakcia za mojím spoilerovým príspevkom...) Taaakže nečítaj príspevky s označením "spoiler" keď ho nechceš poznať :)) .Tvoja chyba

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Mukade

To jako vážně? :-D Chápu, kdyby to někdo chtěl, aby si mu to řekl, ale nikdo tě o to nežádal, tak příště ať se ti raději nic nezdá, ano? Zdají se ti blbosti :-)

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ani ja nečítam knih takéto, som sa o tú informáciu tiež potkol len na nete, lebo je tam na každom kroku a zdalo sa mi že bude lepšie keď sa o tom aj iní dozvedia dopredu ako by mali byť nemilo šoknutí až priamo pri pozeraní filmu. Plus som upozornil aj na petíciu za alternativny koniec https://www.change.org/p/two-different-endings-in-allegiant-movie  , choď podpísať, choď choď :) (tým čo sú ale veľmi nespokojní s vyzradením spoileru sa ospravedlňujem, sry :)

na příspěvěk reagoval beba789, Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Pro mě to známá věc nebyla, dokud si to tu nevykecal. Já nevím já knížky nečtu a kdybych je četl, tak bych upřímně nechápal smysl proč se na takovej film dívat, když předem vím jak to dopadne :-)

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

buď rád a vďačný, radšej teraz ako potom sa dozvedieť :)) , taký debilný koniec. A okrem toho by si sa to tu dozvedel skôr či neskôr tak či tak lebo je to strašne bežne známa vec. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Jdi s tím už do hajzlu. hlavně, že to všem vykecáš. Já třeba nečetl knihu a teď vím jak to má dopadnout. Nebudu urážet autorku, za to co napsala, ale tebe za to že si mi zkazil překvapení debile.

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

ale keď máš tak rád  bad ends, tak choď hneď teraz vyskočiť z okna (aspoň z 3. poschodia) ;)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Mukade

Jo berete to jako zábavu pak stádo prožívá tolik že sepisuje petice. Fakt to bereš na lehko kámo-))))

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

to akoby sa zdalo že mi to bereme príliš vážne keď chceme aby to malo happyend, ale práveže to berú príliš vážne tí čo si myslia niečo v duchu "30 dní dlouhá noc je film pro drsný chlapy. Tam každej kluk s nadšením stříkal když hlavní postava umřela. ". Tým, že my chceme happyend, to práveže bereme uuuuplne naľahko, bezvýznamne, čisto len ako zábavu. Pre  nás zábava neni tragédia, ale pozitivita. Pre koho je "zábava" tragédia, well, good luck with that... xD

na příspěvěk reagoval Kobain

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Tvl. ale film tu není od toho aby tě informoval o nějakým "koloběhu života" -))) Názor že lidi vědí že se umírá a tak to nemá bejt ve filmu může napadnout fakt jen nesvéprávnýho debila! Nebo Havlistu

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Kobain

keď pochopíš niektoré vety z príspevku 26.7.2015 22:21 tak potom pochopíš, aspoň čiastočne, ostatné

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

To snad dělají jen vlhký týnky při brekotu nad nějakou vaginální fantasy. (není to Rezistence taky náhodou?-))

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

si fakt myslíš že "čím viac hlavná postava umrie (schválne napísané debilne) (hl.p.umrie) apod (!)"  že to má nejaký súvis s "drsným chlapstvom" ? radšej sa rýchlo snaž prekuknúť túto debilnú myšlienku, or...

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Kobain

si úplne mimo keď si myslíš že "30 dní dlouhá noc je film pro drsný chlapy. Tam každej kluk s nadšením stříkal když hlavní postava umřela. " totally retarded LOL

na příspěvěk reagoval Kobain

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Mukade

30 dní dlouhá noc je film pro drsný chlapy. Tam každej kluk s nadšením stříkal když hlavní postava umřela. Tohle je teda film pro buzny když každej řve že nějaká cuchta na konci chcípne???? A nebo to bude tím že tohle je na hovno natočený?

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

to je presne to, oni si asi myslia že keď "smrt je součástí koloběhu života", tak to treba pchať aj do fiktívnych príbehov a že tým nejako dodajú väčšiu filozofickú hĺbku týmto príbehom ale to je hrozne na smiech toto. O tom že  "smrt je součástí koloběhu života" sa nepotrebuje nikto dozvedať z filmu, to už dávno aj malé deti vedia, film ma má zabaviť a nie zarmucovať. Neni som masochista a ani takmer 100% ľudí.  ................No a aj keď je jasné že to neni doopravdy, tak podvedomie človeka nerozlišuje predstavy od reality, stará známa vec využívajúca sa aj na liečenie, plus myseľ má automatickú funkciu stotožňovania sa s "vecami". Vďaka týmto dvom funkciám nás vlastne aj fiktívne príbehy bavia a vťahujú nás, vžívame sa do nich. A dá sa samozrejme odporovať tomu, "je to len fikcia", a tak sa ubrániť negatívnym emóciám , ale stojí to robotu a nefunguje to okamžite, kým sa to strávi. Fak it :)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Já třeba tuhle sérii sleduji a zajímám se o ní, ale nedá se říct, že bych si tu až natolik oblíbil tu hlavní postavu, aby mě mrzelo, že umřela. I smrt je součástí koloběhu života. Já brečel jenom když umřel Vinnetou a T800 a i tak se jedná právě o ten fikční svět, není to doopravdy, tak proč to zbytečně prožívat. Jak by to řekl Dolph v Rockym4 : když umře, tak umře :-) a hotovo.

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ináč neviem aké gule to má lebo v každom druhom filme to je tak. Je to už otrepané a žiadne gule to nemá a ani na to, taký záver vytvoriť, nejaké gule netreba mať. To je na veľkom omyle keď si niekto nahovára že "haaaa, vytvoril som ohromný, gule majúci, beeeed end záver" xDDD

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

aha, vo fikciách to máš rád ako vidím. Dúfam že aj v real živote xD. Chápem že keď niekto nemá rád túto sériu a jej postavy tak mu je jedno či umrú alebo nie, ale aj v iných filmoch kde tvoja obľúbená postava, ktorej si "žičil", umrela, si bol taký spokojný? Keď hej tak je to  "trocha" zvrátené :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Díky :-) Jestli tomu tak opravdu je, tak se na to těším a udrží to moji pozornost u této série. Proč nemůže hlavní postava zařvat? To má aspoň koule a málo kdo se k tomu odhodlá.

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Související novinky

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Super Bowl je každoročním svátkem nejen pro fanoušky amerického fotbalu, ale také filmu. Studia totiž utrácejí miliony dolarů za to, aby mohla mezi reklamy procpat své půlminutové TV spoty, obvykle… (více)

Po Divergent přijde Insurgent

Po Divergent přijde Insurgent

13.02.2014

Stmívání odstartovalo fenomén knižních adaptací pro mladistvé, které se pokouší nasbírat divačky přes odvážnou hlavní hrdinku a nadpřirozený koncept. Ve šlépějích Twilight ságy se snažily kráčet… (více)

Reklama

Reklama