Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace. (Freeman Ent.)

Aljak

V podstate som čakal niečo na štýl He's Just Not That Into You, a v niektorých ohľadoch to naozaj tak pôsobí, ale v celkovom ponímaní to žiaľ nebolo až také dobré ako spomínaný film. Dokonca ani Christian Ditter sa až tak nevyznamenal ako pri jeho poslednom kúsku (Love, Rosie). Takže v podstate menšie sklamanie, ale zas nebolo to najhoršie. Herecké obsadenie ako tak vylepšilo celkový dojem z filmu, dokonca ani dejová línia nebol až tak na zahodenie. Len tá pointa, ktorá sa nám snaží nahovoriť ako je "byť single" úžasné, ma akosi nepresvedčila... Lebo byť single často znamená aj samotu a pochybnosti o sebe samom. ()

Garson

Také se mohli scénáristé víc snažit když chtějí natočit film jako odraz života osamocených jedinců,ale proboha koho napadlo svěřit roli Dakotě Johnson,která je tak neohrabaná a nepřitažlivá že vždycky totálně pohřbí všechen komediální děj filmu.Nejvíce jisker dokázala vykřesat blonďatá tlusťoška s rebelským jménem Rebel Wilson která měla spoustu nápadů jak proplout každou párty se zážitkem,ale bez vlastní újmy.JAK PŘEŽÍT SINGLE mi trochu připomíná větu z pořadu Tele Tele:JAK BUDE ZÍTRA?Žilková měla vždycky odpověď,ale na to jak přežít single nikdo odpovědět nedokáže."Singláči" jedou na vlně odmítání závazků a než se rozkoukají už se dívají na to co nečekali podle přísloví:"Odříkaného chleba největší krajíc" a když to občas vypadá že jim stačí prázdná postel tak to dopadá jako ve filmu HLAVNĚ NEZÁVAZNĚ a protože člověk není stroj tak jde vždycky o víc.Tak si říkám že nezadaných lidí je strašně moc a zaměstnanci firem by jistě ocenili nějaké seznamovací večírky které by sponzoroval jejich zaměstnavatel a kde by nezakopávali jen o své "provařené" kolegy a šéfy,ale seznámili by se i s tím koho nikdy nepotkali,prostě osobní přitažlivost bez viditelného krytu kterými se hemží online seznamky.Firmy by měly pochopit že stravenky nebo vitamínové balíčky nerozjasní tváře tak jako nový vztah.Často od komentáře k filmu sklouznu ke komentáři života.Napsal jsem často?Myslel jsem vždycky. ()

Streeper

Typická americká komedie, která nenabídne nic originálního. Párkrát jsem se zasmála, ale spíše převažovala nuda, děj je docela předvídatelný, i když mě celkem překvapil konec příběhu s Dakotou Johnson. Rada jak přežít single podle tohoto filmu je nezávazný sex, neustále být opilá a prostě si užívat. Stačí vidět jednou za rok. ()

Elyssea

Jak se připravit pro vztah. Tenhle film vůbec není o single lidech. Je to o lidech, kteří jdou ze vztahu do vztahu, jejichž celý život se točí kolem mužů (nebo alespoň některé jejich části) a kteří se musí naučit jak být správně ve vztahu. Nejde tedy o dobré a špatný způsoby jak být singl, ale o dobré a špatné způsoby jak být ve vztahu. Jste příliš samostatná a chcete být svobodná matka, protože proč ne? Pak vám osud hodí do cesty Správňáka™, abyste se naučila přijmout pomoc od někoho jiného. Jste pro nezávazný sex bez vztahu? Pak poznáte sympatickou romantičku, aby vás přivedla na správnou cestu. Pokud už jste singl, je to jen proto, abyste se dostatečně dobře poznali a byli i ve vztahu sami sebou. Tudíž vám tenhle film narve do krku své zásadní moudro, že život je celý o vztazích. Děje se tak za pomoci nepřiměřeně dlouhé stopáže, Rebel Wilson, která se chudák ze své herecké škatulky už nevymaní, a Leslie Mann, které stačí být sympatická. Zbytek za řeč nestojí, Dakota Johnson je ale správně nijaká pro to, aby se s ní divačky mohly ztotožnit, nebo ne? Mimochodem, Liz Tuccillo stojí i za Sexem ve městě a napsala Až tak moc tě nežere. Vědět to předtím, tak se do téhle reklamy na romanci snad ani nepouštím. ()

PROCESOR

Nějak jsem to nepochopil. Ona odejde dobrovolně z fungujícího vztahu, protože chce poznat sebe samu. Pak je naštvaná, že je sama a chce se k němu vrátit, ale mezi tím se nezapomene vyspat s barmanem-kámošem. Bože už jsem vážně starej! ()

Juto

Je to jedna z najroztomilejších romantických komédií s dobrými humornými dialógmi, nádherným obrazom a rovnako očarujúcimi predstaviteľmi. 6/10 ()

metal.storm

Klasické, stereotipné "žena na jednu noc" na začiatku, sa zmení na "muž na jednu noc" (ako keby sme to nikdy nevideli), moderný popud sms na pozadí a známe tváre, žena neschopná zapnúť si šaty a na druhú stranu jej silná a nezávislá sestra, ktorá nakoniec poprie zmýšľanie novodobých vaginálnych pirátiek. Teraz ma film nechal v rozpoložení: potrebuje človek vôbec toho chlapa/ženu, či nie? Potrebuje sa žena prekopať desiatimi kreténmi na to, aby pochopila pointu filmu, ktorá je aj tak zrejmá? Aspoň som mala pocit, že film sa točil so snahou vytvoriť niečo pekné a dojemné, a navyše sa mi zdá, že som dostala peknú dávku podtextových správ. Teraz budem nad tým dve sekundy premýšľať aby som zistila, že ma to ale absolútne netrápi. Dobré na odreagovanie od filmov so skrytým zmyslom. ()

angel74

Chvílemi to bylo k nepřežití, ale k úplným průšvihům bych tuhle oddechovku neřadila. Docela jsem ráda, že jsem se prokousala ke konci, kde si hlavní hrdinka splnila svůj sen, aniž by k tomu potřebovala být s někým v páru. Oceňuji pozitivní vyznění a jistou dávku nepředvídatelnosti děje. (55%) ()

URBAN

Tímhle filmem jsem překvapený. Myslel jsem že to je něco co musíte sledovat bez mozku a to vůbec ne. Respektive je to i celkem "inteligentní" a technické zpracování u tohoto filmu je velmi nadprůměrné. ( 24.5.16/MAC ) ()

HorrFi

Mam rád filmy, který mi něco daj nebo ze kterých si něco odnesu, ale z tohohle jsem si neodnesl vůbec nic.. jenom dialogy o ničem, hvězdička za Rebel Wilson, která mě aspon párkrát trošku rozesmála.. ()

chelseaman22

To, že do filmu dáte tlustou holku neznamená, že se budu popadat za břich jak Trautnberg po zblajznutí neslavného kysela! Celý tento biják je už na dálku cítit zmarem a impozantní nezáživností. 20% ()

Lopezka1982

Zklamání, film mi nepřišel vtipný, styl humoru mi neseděl, žádná romantika, žádný happy end pro nás holky... viděla jsem tam trochu podobu a pokus styl filmu Až tak moc tě nežere... asi to nebyl můj styl. ()

Tynyton

Film vhodný na chvíli relaxace, ničím extra neuchvátil, ale celkem jsem se bavila. Plus to má ode mě za konec, který krásně vystihl smysl celého filmu. ()

Johnny.ARN

Prvá hodina ešte v poho, potom to dostane ale taký otravný feeling, stratíte záujem o vzťahové interakcie a postavy. V závere to ale zachraňujú pekné myšlienky, ktoré tvorcovia radšej povedia na priamo, lebo medzi riadkami by ich divák v tej nude asi nepostrehol. 2 z 5 ()

viperDavid

Taková tuctovka. Dakota je furt Dakota i když jí to tu slušelo. A fakt nemám rád Rebel Wilson, ona je fakt nechutná. Neznám jedinej film, kde by se mi líbila... Navíc mi příjde, že všude hraje děvku. No nic prostě jednohubka o ničem, ale koukatelná ()

Lachtaan

Dříve mě Rebel Wilson svou vizáží i vystupováním přímo iritovala, po celém trilogijním zářezu Ladíme jsem si na ni v rámci možností zvykl a Jak přežít single byla kdysi dokonce komedií, na kterou jsem čekal už v době, kdy běžela v kinech. Dle hlavního představenstva bylo jasné, že se tahle ujetá romantická komedie zaměří hlavně na něžné pohlaví, když jsem ale vypnul veškeré racionální myšlenkové proudy, najednou mi přestala spousta nedostatků vadit. A tak jsem možná viděl poslední ryze feministickou romantickou komedii, ztvárňující reklamu na nezávislost nezadaných žen. ()

Ryuuhei

Chvílemi jsem nevěděl, jestli jde vyloženě o komedii, nebo emocionální drama. Pointa každopádně neotřelá, vesměs příjemná pokoukaná. 60% ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně