Jon Cold (Steven Seagal), nájemný tajný agent, je stejně tak prohnaný jako nebezpečný. Vstupte do jeho zrádného světa a neodejdete živí. Politická korupce, vraždy a jeden zloduch vedle druhého obklopují záhadný balíček, jenž má Cold doručit z Francie do Německa. Několik velmi nebezpečných lidí stojí o to, aby se předmět nedostal k pravému příjemci, ale brzy pochopí, že hazardují. Cizinec patří mezi thrillery, u kterých sedíte s bušícím srdcem na kraji židle. (oficiální text distributora)

Furmi odpad!

Prvý novší film ktorý som od už tlustoprda Seagala vo večne koženom kabátiku pod ktorým skrýva pol ameriky videl. Budem hodnotiť len asi pol hodinu s filmu lebo ostatok som prespal, potom som sa zobudil ale keď som videl že film vždy ide tak som radšej zas zaspal. Hold je to tak keď si niekto vytvorí imidž akčného superhrdinu a začne sa na ňom už podpisovať zub času a úbytok finančného zabezpečenia. 10% ()

Kolssteyn

Poláci si natočili velice průměrný film s S.Seagalem v hlavní roli... beztak tam víc šlo o to, nějak upozornit na Poland a Seagal byl bohužel jen prostředkem k zviditelnění... poděkujme polskému lidu, tak jako to udělali tvůrci filmu v závěrečných titulkách. :) ()

Deratizer

Na odpad to není, ale ani na tři hvězdy to u mě jako standardní akční film nedosáhlo kvůli nekvalitně natočeným akčním scénám. Já chci vidět detailní akci, ne pár zpomalených nastříhaných záběrů, kde je stejně hovno vidět, detailně není vidět žádný Seagalův chvat. Takže to hlavní v jeho filmu je utopený a promrhaný. Seagalovy filmy se pyšnily jeho dokonalou bojovou technikou, dnes je to totálně odbytý, takže pak není divu, že i fanoušci tohoto herce jsou nevrlí při hodnocení. Ale abych dal odpad filmu, na který se jinak dá docela v pohodě dodívat, tak bych musel být zaujatej. A to tu mnoho lidí už z principu k Seagalovi či Van Dammovi je. Odpad dávám sračkám, který jsou fakt utrpení dokoukat. Toto je podřadně natočený film se Seagalem při hodnocení z hlediska natočených bojových scén, ale nezaujatě je to dvojhvězdičkový film, takže pod úroveň standardní běžné akční kvality, z důvodu, které jsem už psal. Stačilo by jen pečlivě točit souboje. ()

Zevon odpad!

Panebože, čím nás to trestáš? Kde se berou prachy na tyto nesmysly? Jdu tam do fronty, vyvalím bulvy jak kapr po operaci plynového měchýře, zašermuju gumovou pistolí zpoza popelnice a musím mít smlouvu v kapse. Děs a hrůza, žvásty, prázdné výrazy, nesmyslné situační zamotance, tohle je na zvláštní katergorii v hodnocení. Shlédl toho zpuchlého Maxe Payna někdo vůbec až do konce? Ne, že by to nebyla prdel sledovat bečku sádla ve zpomaleném záběru a též strašně mě fascinovaly ty jeho velké hadry, co měly zakrývat narůstající porce špeku (super byly zvláště ty jeho popelářské boty), ale připomíná mi to víc Homera Simpsna ve 3D, než utajeného very danger soudruha. Další unikát je postava pomateného agenta zabijáka, co chodí a střílí ze dvou pistolí - jedné devítky, druhé s tlumičem (k čemu tato kombinace jsem nechápal) s cigárem v hubě, druhým v ruce, třetím za uchem a čtvrtým v zadnici, dýmovou clonou kolem sebe (nebyl vidět,ale cítit určitě :-)). Hodnocení -5! ()

waska

Stále stejně ohraná písnička..Nejlepší ze všech..Jeho jen tak nedostanete..Je jako stín...V tomhle vydání vážně nuda.. ()

Acrobat odpad!

Plytvat slovami? Stacil by osobny pohovor so mnou, ked niekto zacne hovorit o Seagalovi a z mojho nie prilis dobre vyzerajuceho, ale smiesneho ksichtu by mohol karikaturista robit 365 dni nejake tie shooty. Seagalove filmy - tu uz je frazeologicke ustalene slovne spojenie radene do pejorativneho az vulgarneho slovnika. Je to nadavka, podobne ako Dudikoff, ci Norris. Tu je potrebne si uvedomit nie ze je problem najst nieco kladne, co by stalo za to pozriet si jeho filmy. Hlavnym problemom ostava priestor a starost odkial zacat pisat dovody, preco si to nepozriet a spisat peticiu pre UnHolly wood, aby znicil vsetky kopie a originaly filmov v ktorych hral a nahradil divakovi nemajetkovu ujmu, ktoru utrpel alebo mohol utrpiet sledovanim tychto zlatanin. Reziser jeho filmov neexistuje. V podstate vidiet to vo filme, kde kazdy pobehuje, hovori si co chce, kedy chce, kona nezmyselne, prosto je to vsetko holubnik. Scenar som po urputnom hladani pod kvantovym mikroskopom pozicanym z CERNu nenasiel. Herecke prejavy, dialogy, lokalizacia kvazideja, to sa vsetko mina ucinkom. Ze ide o akciu?? Dovolim sa zasmiat. Aka moze byt akcia proti Števovi? Neutrzi jediny uder, aj ked utrzi to sa nerata, lebo bez problemov funguje aj postreleleny, ci akokolvek zraneny. Ma vyhodu lebo nepotebuje zasobniky s dodatocnym strelivom. On ma specialne zbrane, ktore sa nabijaju same. Nekonecny pocet guliek. Števo otvori kapotu auta a z neho trcia 2 neizolovane kovove drotiky, ktore spoji a auto hned ide. No prenasledujte ho. Nemate sancu. Ujde Vam na akejkolvek rachotine, darmo mate 100krat lepsie auta. Vzdajte to. Števo je dobry bitkar. Je cestny. Ochranuje slabych. Polame Vam rucicky, no, nie on, ale kaskader, po 5 minutach boja len na okamih prestrihnu Števov tucny ksichtik, aby Vam film pripomenul, ze bojuje Števo. Najviac si ale zoberiete z moralnych posolstiev na vytuzenom konci. Ono spisuju sa urcite pamati, memoare, do takych malych knizociek to potom pojde, a Vy to mozete niekomu darovat. Posolstva su krasne, vystizne, vsetko riesiace. Stojace na zamyslenie. Ja len sa zamyslam, kde sa stala chyba, ze sme pripustili aby vo filmovom priemysle, pobehoval takyto pajac. ()

cyright

Na úvod chci vyjádřit své rozhořčení nad tím, že oskarová nominační komise pro rok 2003 naprosto přehlédla Stevenův excelentní herecký výkon v tomto filmu a nenominovala jej. Přitom Steven neměl jedinou slabinu, jedná se o klasický procítěný "Art Seagal". Opravdu nechápu! A co se týče filmu, po formální stránce (občas fakt zajímavá kamera, střih, přiléhavá hudba) nelze filmu nic moc vytknout. Ale ten obsah, ty obrázky, které ta kamera snímá, ten příběh, který je vyprávěn, ty dialogy, to je zhůvěřilá blbost, kterou si užijí jen chlapci do 12 roků věku nebo lidé mentálně zaostalí, co věří na ježíška a demokracii. Že film směřuje na toto diváctvo potvrzuje i fakt, že každý akčnější moment je zpomalen, aby jej stihl postřehnout i pomaleji chápající divák. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, proč musí být zpomalen každý výstřel, každý kop, každý pád a výbuch. Kdyby všechny zpomalováky jely běžnou rychlostí, nepřekročí délka filmu ani hodinu. Škoda, bylo by to tak pro všechny lepší. 1* pro to, abych s těmi odpady pro Stevena nebyl stereotyní ;-) ()

Psycho.R

Hodně jsem váhal, dvě... jedna? Nakonec jedna, protože je to dost amatérský. Steven se přesunul do Polska, kde začal jeho úpadek. ()

rublik05

Nízkorozpočtové akční béčko, které se tváří zajímavěji, než ve skutečnosti je. Tlupa nájemných zabijáků a tajných agentů, kteří si jdou vzájemně po krku, to vypadá jako zajímavý špionážní námět. To by to ovšem nesměl režisér tak dodrbat a udělat z toho dějově velmi jednoduché béčko, kdy místo hlavní hvězdy Seagala vynikají především vedlejší postavy (hlavně šílený Max Ryan). Film mě vůbec nebavil, nedokáže diváka nikterak zaujmout. Chybí tomu spád, dobrá akce nebo aspoň nějaká atmosféra. První hodinu se víceméně nic neděje, děj se rozjede až ke konci a to ještě tak na půl plynu. Jelikož tu opět máme "bezvadnou" práci s kamerou, veškeré akční scény jsou špatně natočeny a sestříhány. Neustále zpomalování a rozmazané záběry tomu taky nějak extra nepřidávají. Ve zkratce je to jen další z těch nejhorších filmů, kde se Seagal objevil. 1/10. ()

Likan7 odpad!

Seagal pokračuje ve své spanilé jízdě. Cizinec je další z jeho nepřeberné řady špatných filmů, který divákovi téměř nic nedá. Kamera je příšerná, akce taky, Steven nemá formu a jedině střihač ho donutí k nějakému boji. Začínám litovat toho, že jsem se hecnul a nakoukávám jeho filmografii. ()

zipacna odpad!

Při sledování tohoto filmu jsem jen nevěřícně pokyvoval hlavou a přemýšlel nad tím, VO CO GOU? V ději tohoto filmu jsem se ztrácel od začátku až dokonce. A to VO CO GOU mi pořád poletuje hlavou, protože opravdu nechápu, o čem v tomhle filmu šlo, a hlavně proč ho natočili. Za poslední měsíc jsem viděl množství Seagalovo filmů, žádný z nich nebyl ale tak strašně hrozný jako tenhle. I když jsem v hodnocení filmů hrozně tolerantní a vždycky najdu něco co se mi na každém filmu líbí, tady je to obtížné. Děj chaotický a nesmyslný, herci nesympatičtí a nevýrazní, ženská postava se mi taky absolutně nelíbila, lokace se nehodily a Seagal sám vypadal jako kdyby měl deset minut po skončení filmu umřít. Upřímně musím říct, že nevím jak je možné, že se tenhle film vyšplhal na neuvěřitelných 23%. Promiň Stevene, tentokrát jsem si rval vlasy- 5%. ()

Kukolar

Áno Steven, my všetci dobre vieme, že ovládaš bojové umenia karate, aikido, jiu jitsu, hokaido a toyota, no v každom filme nám to nemusíš dokazovať, že dokážeš vybúchať celý bar o 20 mužoch za menej ako 3 minúty...bez dôvodu. No názvy Seagalových filmov o niečom svedčia: Tajný agent, Patriot, Profesionál, Zabijak, Cudzinec, Beštia, Pomstiteľ, Ochranca, Vykonávateľ ...či ? ()

borohub

Tak tohle je hodně slabá Seagalovka, příběh se nehorázně táhne a je docela nezáživný. Jinak je to prostě normální - Seagal dá pár lidem do držky , pár lidí zastřelí. odpad nedávám už jenom kvůli nějaké minimální účtě k Seagalovi a hlavně nedosahuje to pořád (ne)kvalit jeho snímku "Patriot" ()

Pitryx odpad!

Tak mám dojem, že by pan Segal měl pomaličku myslet na důchod. V tomto snímku se totiž evidentně fláká (myslím v předvádění bojového umění). Mám pocit, že na zastřeleném chlapovi černochem /47/ vidím pod pláštěm pytlík s barvivem (jako krví). Ale možná špatně vidím. 201109238930/9202 ()

johnsnow odpad!

Rozhodne ten film jednu vec dokáže: urobiť z vás dementa lebo film pochopíte až v uplnom závere aj to len pokial sze počúvali šecki rozhovory inak sa tu števko celkom dá. 6.5. 2017. Zrejme som musel b&yť ožratž keď som toto písal lebo takéjto hovadine dám tri hviezdy? Odpad ako nič ()