Bunkr

• Velká Británie The Bunker (více)
všechny plakáty

Ustupující zdecimovaná německá četa nachází úkryt na německo-belgické hranici. Objekt se zdá být ideální i velmi rozsáhlý. Jenomže nic není tak, jak na první pohled vypadá. To, že bunkr není nejen vhodný, ale velmi rychle se z něho může stát past, na sebe nenechá dlouho čekat. Německá jednotka se sice ukryla před nepřáteli, kteří zemi osvobozují, ale skutečný nepřítel se skrývá jinde. (PROCESOR)

Gardenboy

Slušný mrazivýpríbeh, ktorý je skôr psychologický thriller, nez nejaký horror....a záverečný survival je z počiatku dobrý, potom prehnaný a až nakoniec smiešny... ()

Thrain

Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3 a 4 hvězdičkami. Nakonec díky vynikajícímu a originálnímu nápadu zasadit horor do skopčáckýho bunkru během války dávám 4*. Začátek filmu se rozjíždí ukázkově. Myslím si ale, že tunelové prostředí bunkru mohlo být využito podstatně lépe. Škoda, při větší nápaditosti z toho mohlo vzniknout mistrovské dílo... ()

kwaicheng

Film o ničem. Snaha byla, ale výsledek stál za prd. Sice oceňuju racionalitu zápletky a střídmé realistické provedení, ale moc mě to nebavilo. ()

DENIROSIS

Pro mě velké zklamání,jako by autoři filmu nevěděli co chtějí.Ale vzpomínky na popravu dezertérů za *****,nevyužitý velice zajímavý nápad s popravčí četou,škoda to by bylo asi na jiný a lepší film. ()

masekjc

Slabý odvar Bunkru smrti, který byl aspoň trochu děsivý. Tohle je nezajímavá a neakční nuda, která hodně mrzí, protože z tak krásného námětu se dá získat mnohem víc. ()

DJ Kritik

Všetkých niečo ťaží a to ich spája. Každý má niečo o čom nechce hovoriť. Atmosféra posúva tento film do tajomna, ale stále tomu niečo chýba. Akčnosť ** Reálnosť * Napätie ** Vtiahnutie do deja * ()

thornhill

Britské nízko rozpočtové horory mám rád ale toto je mierne sklamanie. Divný príbeh a minimum napaťia ale na jedno pozretie zas prečo nie ()

johnsnow

Nebolo to zlé a ten mysteriózny náboj i feeling bunkra mal svoje gule. Problém bol ten, že pointa jaksi nijaká. Hold ale skĺbiť obdobie 2. svetovej a horor dokopy, to je trošku hard vec. A ja som rád, že aspoň ten priemer ktorý neunudil vznikol. ()

Max Q.

Námět filmu i prostředí slibovali zajímavý, mrazivý horor, ale nakonec bylo napětí pomálu, děj celkem o ničom a konec nestál už vůbec za nic. Škoda. ()

oliveros

Obdivuhodný nápad s vyústením do peknej pointy, keď nás sila nečistého svedomia zhadzuje na kolená. Nebyť lacných štúdiových záberov z bunkru, ktoré ma nedokázali naplno vtiahnuť do deja a stotožniť sa s podmienkami temného interiéru (v Bunkri smrti neporovnatelne lepšie), a trochu učesať scenár, šiel by som možno o hviezdu vyššie. Konfrontácia s Mŕtvou hliadkou vychádza v prospech Bunkru. ()

CorvusBlek odpad!

Absolutní ztráta času a to mám rád špinavý filmy ze zákopů, bunkrů atd. Hlídka smrti mě bavila o hodně víc.Tohle je tak předvídatelné až běda a poloamaterské, nepřirozené výkony herců moc nepřispěly k celkovému dojmu.Až na závěrečnou scénu s lebkama to se mnou ani nehnulo ()

Bumerang

Námět dobrý, zpracování špatné. Rejža vůbec neumí budovat atmošku a pravda, scénář mu taky moc nepomáhá. Elitní němečtí vojáci se tak chovají spíše jako parta zelenáčů, kterým šéfuje totální parodie na zfanatizovaného vojncla (ne, sorry, takhle iracionálně uvažující guma by na frontě nepřežila ani týden - sejmul by ho buď nepřítel nebo vlastní velitel). Takže ve výsledku je celek neslaný, nemastný a je to škoda. Uchopit tenhle námět někdo schopnější, mohla to být super záležitost. ()

Mikecat

Zbrane, prestrelky 2sv.vojna a hlavne podzemne bunkre ma fascinuju. Tento bunker je záhadný, plný mrtvol, a nezodpovedaných otázok. asi si vedenie dalo halucinnogene kolaciky, zaspali a prebudili sa na konci. ()

SNCF

Parta SSmanů, kteří se z části zblázní, z části pozabíjejí a z části přežijí za 90 minut z malém bunkru na belgicko-německé hranici? Jen těžko říci něco pozitivnějšího. Horor ne, thriller snad... ()

Oxik49

Jakási směs Bunkru smrti a Mrtvé hlídky. Nemůžu říct, že by byl film špatný, ale ani dobrý. Člověka, který se trochu v daných věcech orientuje, docela pobaví např. uniformy hlavních postav. To se dá ale v rámci žánru prominout. Tajemnější pasáže se střídají s těmi nudnějšími, ale dohromady to vytváří příjemný, místy napínavý mix, který neublíží. Jako film na víkendové odreagování super. ()