Dvojica tínedžerov Zach (Joel Courtney) a Randy (Calum Worthy) vyrábajú videá o ich nudnom a pokojnom mestečku dúfajúc, že z nich vďaka tomu budú slávni youtuberi. Náhodou sa stanú svedkami niekoľkých zvláštnych incidentov, ktoré ich dovedú k poznaniu, že ich susedia sú jeden po druhom nahradzovaní svojimi takmer dokonalými kópiami. Spoločne s kamarátkou Kaylou (Andi Matichak) stojí pred nimi neľahká úloha – presvedčiť svoje okolie, že tu ide o viac ako len o reklamu na ich fádnu internetovú šou. (beso74)

Morholt

Replikantská teenagerovina, která nemá větší ambici, než být zábavnou žánrovou jednohubkou a to se jí daří. Film jede podle obvyklé šablony, ale to nevadí, protože technicky je dobře zvládnutý, herci jsou v pohodě a navíc samotný proces kopírování mi přišel docela neotřelý. Možná by se to v daném formátu hodilo trochu odlehčit, ale to vem čert. Slušné 65% ()

Padme_Anakin

Asi takhle, kdo má nakoukáno, míním tím Invaze, Fakulta, Zloději těl, nebude nijak výrazně překvapen, přesto několik kladů tohle nové zpracování má, příjemné herecké obsazení, pro změnu neokoukané, což mě osobně vždycky potěší, jemně mrazivou atmosféru a tomu odpovídající napětí, svižné tempo a pár velmi pěkných kreativních momentů. U mě dobrý, bezproblémově vstřebatelná filmová jednohubka. ()

iXtr3m3

Celkom slušná xtá variácia na Body Snatchers, novšia, modernejšia, samozrejme s malinkatým rozpočtom, keďže sa jedná len o festivalovú produkciu, ale pritom žiadna amatérina ála domáca kamera, herci zo susedného domu a pod., ako je to dnes zvykom. Dalo sa pozrieť, aj keď to nie je žiadna vyslovene sláva. ()

Arsenal83

To čo vyzeralo na začiatku ako "pohodový horor" so zaujímavými mladými hercami sa zmenil na dejový nezmysel a skazenú pointu. Keď človek nevie o čom točiť, dá tam zase zombiekov. To je veľmi ľahká tvorivá skratka, ale aspoň triky mohli byť prepracovanejšie, v niektorých záberoch to fakt vyzerá jak nedokonalý animák. ()

BOURQUE

Murlowski siahol po známom príbehu sci-fi hororu a s malými zmenami ho premiestnil do prostredia malého mestečka. Samotný príbeh (ľudia po kúsnuti od chrobáka sú nahradené „takmer dokonalými“ klonmi) prípadne jeho miernu modifikáciu už spracoval nejeden film z väčšími a menšími úspechmi. Aktuálny prírastok je niekde okolo pod „imaginárnou“ čiarou priemeru). Mladý herci odvádzajú klasický výkony, na ktoré sme zvyknutý v podobných filmoch – žiadne výraznejší herecký performance nečakajte. Záver je otvorený – aké veľké prekvapenie... P.S.: To, že v závere sa spomenie (spíš sa píše na monitore PC) mesto Praha pravdepodobne poteší nemalý počet českých divákov. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()