Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

RedHot

Bože můj, já se nestačím divit. Co to tady dělá?... ale počkat, teď už vím, co kluci v přívěsu promítali Boratovi! --- Neviděl jsem, tudíž nehodnotím. Ale přiznám se, že umělý koziska fakt nemusím. ()

domirovec odpad!

skoro mi to odprásklo uši když jsem to zapl, takže zvuk - definitivně 10/10, jinak odpad s hromadou zbytečných keců. ()

joho odpad!

Je toľko dobrého a kvalitnejšieho P-čka,komu sa toto "dielo" ešte nedostalo do rúk,o nič neprišiel (herecký výkon Pameli sa nezaprie,tento krát opäť podpriemerný:) ()

Mr.nachos odpad!

Nechápu, jak mě mohl někdo přemluvit k tomu, abych se na to koukla. Kdybych těch 70 minut seděla a koukala do zdi, patrně by to byl lépe strávený čas. ()

TonyStark

Tenkrát mi bylo šestnáct a tahle kazeta byla v kurzu. Hodnotit se to nedá, protože to prostě není film - tohle je kategorie sama pro sebe. Ale Pamela se toho nebála a navíc vypadala skvěle, takže za ty starý dobrý časy dávám aspoň dvě hvězdy. ()

smrtubohem

Přesně jedna z věcí, která mne přinutila k zamyšlení, zda se "komplexnost" zdejší databáze neuchyluje někam šejdrem, někam, kde by to asi býti nemělo. Považte: porno, realityšou, soutěžní pořady, koncerty, velká spousta dokumentů sem PROSTĚ A JEDNODUŠE NEPATŘÍ! Jo a co se týče Pamelina řádění: nezměrně hloupá plastokozá kravka mně nikdy nezaujala, navíc i při občasném dívání na péčko volím řekněme "kvalitnější" záležitosti na "úrovni" a ne takovýto rozostřený roztřepaný oplzlý a nechutně zprofanovaný záznam. ()

Retimo

Když jsem si o tom videu četl v roce 2000-bylo mi 13 a byl to pro mě nedosažitelný sen(žádný torrenty,žádný on line filmy).....když jsem o 2 roky později konečně toto dílo uzřel-byl to pro mě určitě jeden z nejsilnějších "filmových" zážitků toho roku))))) ()

T.S.Garp

Tak to mě hodně rozesmálo:-D Režie: Tommy Lee. Přidám ještě vaše obvyklé údaje: náklady - 150 dolarů (kamera + náhradní baterie); tržby celosvětově - neznámé; sledovanost - obrovská. A jedna zajímavost pro připomenutí: Boratovi tenhle majsterpíc zlomil srdce. (Absence galerie? Jak to??? :-)))) ()

maniak.sused

Treba si uvedomiť, že Pamela bola prvá.. Až potom prišli všetky tie Paris a Kim a ostatné hollywoodske čupky s domácimi videami. Takže jedna hviezda za priekopníctvo. Druhá za to, že to nepôsobí tak vykalkulovane, ako niektoré novšie počiny v tomto porno subžánri. Tretia za motoristickú scénu. Pretože práve kvôli tej scéne začali milióny chlapcov a chlapov na celom svete túžiť po podobnom spríjemnení šoférovania. A štvrtá za krásnu vysokoškolskú spomienku, keď môj spolubývajúci na margo tohoto videa predniesol slávnu vetu: ,,Pamela má p..u, na akú sa nezabúda." A nech si hovorí kto chce čo chce, toto video sa stalo kultom a kultové veci predsa nedostávajú tri hviezdičky. ()