Prázdniny

• Slovensko Prázdniny
Hudební videoklip
Komedie / Rodinný
Slovensko, (2017–2020)

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Palonder Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková (více)

Série(4) / Epizody(40)

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi, a bez žen čtrnáct dní na chalupě. To ještě netuší, kolik legrace je čeká... (TV Prima)

Hudební videoklip

Nessak

Měl jsem vysoké očekávání a jsem vysoce zklamaný. Skvělý námět zprasen do podoby představení na skautském táboře s 2x zajiskřením skorovtipu na díl. Z humoru nic víc. Finance na dětský casting nebyly žádné - takovou nesympatickou skvadru, aby jeden pohledal. Ženská linka - maminy... proč? Zbytečné. K hořkému pousmání je jen marná snaha zamaskovat otylou Norisovou. Proč na to koukám dál? Moje děti si ještě nevšimli, jak je to nudné a Pixar si dává s novým animákem na čas. ()

blackrain odpad!

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly. ()

carl.oesch odpad!

Ještě zase o třídu horší než Vinaři, snad taky díky "hercům" (mám na mysli mužskou část dospělých), ale hlavně díky trapnému scénáři, šíleným dialogům a neumětelskou režií. Když si vezmu ještě ten "nápad" s tvůrcem Matonohou, je mi z toho opravdu lehce zle. Nepatřím k obdivovatelům Poledňákové S tebou mně baví svět, ale tam to bylo aspoň zručné řemeslo ve všech směrech. Tady tragédie.... ()

borec999

Veľmi uvoľnené, jednoduché, málo vtipné a hlavne nevýrazné. Kostelný a Matonoha sa do svojich úloh vôbec nehodia, deti síce nie sú také otravné a preafektované ako v Oteckoch či iných produkciách, ale je to málo. Málo na to, aby som si pozrel viac ako povinné 2 diely, ktorými som si overil, či náhodou nejde o seriál ktorý by stálo zato pravidelne sledovať. 1* za to, že ma to aspoň nerozčúlilo na rozdiel od niektorých iných slovenských projektov. 10% ()

Arsenal83

Neuveriteľné, že sa toto niekomu páči. Nejakého pisálka napadlo pri pozeraní S tebou mě baví svět, že to pretransformuje do slovenského letného prostredia a bude to náramne vtipné. Katastrofálny výber hercov je len začiatkom utrpenia. Retardované nesympatické deti, ktoré ledva vedieť vysloviť text. Kásting totálne zlyhal. Hnusne nevtipný Matonoha, Kostelný stále hrajúci akoby v Profesionáloch, no chýba mu vtipný scenár. Siposová by to mala definitívne zabaliť, pán minister hovoril, že na Slovensku je stále veľa voľných pracovných miest, viem si ju dokonale predstaviť s tým ksichtom niekde za pokladňou. Za jednu časť sa pripravte maximálne tak na jeden trápny úškrn a sám sa divím, prečo nedávam odpad. ()

• Tomáš Matonoha spieva na konci každej epizódy prvej série. V druhej sérii na konci epizód vidno, ako boli natáčané. (ČSFD)