Parodie na KUNG - FU filmy, jaká tu ještě nebyla! Autoři sestříhali dohromady dva hongkongské bojové filmy a nově natočené scény s novými postavami a dialogy. Původní postavy tak říkají úplně jiné věci a vás čeká skutečně pořádná zábava! Film Kung prásk smrtonosná smrt nepostrádá typický scénář - legendární válečník, zvaný "Vyvolený", chce pomstít SMRT své rodiny, a tak se vydává na cestu přes celou zemi, aby našel vraha. Nechybí ani pořádná akce a neuvěřitelné efekty. Vše je ale trochu jinak - a vás nepřejde smích od samého začátku až do úplného konce! (oficiální text distributora)

otík

Já si nemůžu pomoct, pro mně to je naprosto ubohá parodie natočená nějakým nadšencem téměř na koleně, bez jakékoli úrovně. ()

eye candy

Steve Oedekerk je magor a hovado a toto opravdu uz presahuje vsechny meze trapnosti. radeji se koukejte z okna, dejte si cigarko a nebo si bezte zabehat do lesa za uchylem, tohle je vazne ztrata casu ()

Triple H

Našiel som tam presne tri vtipné momenty. Vyzerá to, že Oedekerk mal pár slušných nápadíkov, ale nie dosť na celovoečerný film. Tak usilovne varil z vody, ale vyšla z toho len poriadne hnusná brečka, v ktorej je mnoho naozaj trápnych scén a niekoľko takých, z ktorých zostáva rozum stáť. Scéna s kravou, parodujúca Matrix, je tak neskutočne kŕčovitá a zúfalá, že je to až smutné. Námet sa teda očividne hodí len na krátku scénku, ale v celovečernom formáte to je učinené utrpenie. ()

lennyd odpad!

V jisté rodině se narodí dítě obdařeno zvláštním darem - jeho jazyk (tonguey) je obdařen vlastním životem. Což se nelíbí Moci zla, která by ráda vyvoleného zprovodila ze světa - k tomu jí slouží najemný zabiják Betty... Nevím jestli jsem někdy viděl horší film, ale dost o tom pochybuji. Sice snaha tvůrců je zajímavá (vzít dva prastaré filmy, skloubit je do sebe, předabovat a dotočit hlavního hrdin) ale výsledkem je hrozná patlanina, ve které naní ani zbla zábavy... brr, ještě teď mi běhá mráz po zádech když si na to vzpomenu... ()

uiu

Z jedné strany je to opravdu umělecké dílo, neboť sestříhat dva staré kung-fu filmy, vložit do nich novou postavu a předabovat staré repliky za nové texty byla jistě fuška a velká legrace pro tvůrce. Ovšem z druhé strany je film poněkud omezován, humor někdy klesá na nízkou úroveň a přijde mi to vážně jen jako film pro nejbližší režisérovi přátele, kteří chápou jeho smysl pro humor a zasmějí se tomu, ovšem není to trhač bránic pro všeobecnější publikum. ()

Spock

Na konci jsme se sám sebe ptal jestli mám litovat toho, že jsme se na to díval. Je to hrozná slátanina, která má snad jen jedno světlejší místo a to je souboj s krávou na louce, bohužel to je trochu málo na „povznesení“ do vyšších pater hodnocení, ale za snahu jenu hvězdičku dám. ()

Krosmen

Tenhle film budete buď milovat a nebo nenávidět. Já patřím k první skupině a proto už u mě zdomácněly repliky z českého dabingu jako iu iu iu iu a že něco je "špatzlé".Film sám má základní osu většiny akčňáků a mnohdy i seriálů a klišé je tady opravdu na desítky. Nicméně tenhle kousek se rozhodně nebere vážně a stejně je potřeba ho i brát. Nejdřív jsem ho řadil k průměru, ale když ho občas zahlédnu v programu určitě mu pár chvilek věnuji a tak u mě zraje jak víno. ()

Dreadd

Parodie je plná trapného a jednoduchého humoru. Nejspíš bylo záměrem tvůrců tímto docílit komediálního efektu (a na pár místech se jim to skutečně povedlo). Zbytek je už ale, bohužel, opravdu jenom trapný. Nemám problém ani tak s tím amatérismem, který čpí z každé sekundy, snad ani s tím, že půlka filmu je "natočena" ve stylu Pár Pařmenů. Problém je, že s autory evidentně nemám stejnou krevní skupinu a jejich humor z velké části nechápu. Dabing je příšerný dabing (podle místních komentářů značně ubíjí kvalitu tohoto díla), kde jeden chlap dabuje všechny postavy, což je nejspíš další "geniální" tah tvůrců, pro mě ovšem tohle poslouchat 81 minut bylo téměř utrpením. ()

manonfire

Co vzniknééé, dyš se spojí sova a gumové lano?????...........Můj zadek!!!!!!!! He.....he ....chi chi. Za to dávám hvězdu, protože orientálních moudrostí není nikdy dost. 10% ()

silent cut

Zatím jsem viděl jen verzi s českým dabingem a musím přiznat, že mě se to sakra zamlouvalo už jen proto, že bylo evidentní, že dabéři pochopili svoji roli lépe než většina zde přítomných... "My sme dva břichomluvci" je věc, kterou z hlavy hodně dlouho nedostanu a slečna vijú vijúúú... Jasně... humor je to jednoduchý, ale za tím vším je vidět to nadšení a proto mi kung pow příjde lepší než scary movie 4, kde už je jasně vidět jen tah na kasu... respect... ()

Smileface

No řekl bych že to moc legrace nebyla i když to tak v ukázce vypadalo.Velmi originální pojetí,zajímavý souboj s krávou a pár (pomálu) vtipných scén nemůžou vynahradit to trapné vyznění celku. ()

Melios

Nový level paródie na profesionálnej úrovni kedy vám Francúzska invázia príde ako to najnormálnejšie vo filme. Celá táto one man show dokazuje, že dnes sa dá kvalitná komédia natočiť úplne akýmkoľvek reálnym spôsobom a ani na to nepotrebujete mať poriadne premyslený príbeh, keď máte geniálne zrealizovaný námet. Hrdý člen dobrých kung-fu filmov. Ak sa niekedy zrealizuje dvojka chcem ju vidieť... ()

NICOX

Neuvěřitelné, naprosto neuvěřitelné. Já sem se vždycky považovala za člověka, kterej se fakt může smát všemu, ale tohle je občas tak trapný, že to opravdu nejde. O dabingu se radši ani nebudu zmiňovat. 25 % ()