Brian Barnes se jednoho dne probudí zraněný v poušti, aniž by si na cokoliv pamatoval, nebo tušil, proč kolem něj leží osm těl a proč tu jsou čtyři miliony v hotovosti a dodávka plná kokainu. Sleduje ho nejen nechvalně proslulý drogový boss Danny Perez , který chce zpět své peníze, ale i agent Rooker a zkorumpovaný šerif Olson , který se v touze po bohatství nezastaví před ničím. Na útěku si Brian uvědomí, že čím víc si pamatuje, tím méně chce vědět, kým doopravdy je. (Filmbox)

MickeyStuma

Kupodivu se jedná o překvapení, kde se sešla čtyřka významných jmen, jako je Johnny Messner, Dolph Lundgren, Danny Trejo a Michael Paré. Akční thriller se nese v kabátě moderního westernu a kupodivu přesně ve spaghetti westernu, což nebývá zase až tak často. Pokojný dějový průběh událostí začínající chvílí po nějakém masakru kdesi na odlehlém místě, který bude vysvětlen až na samém konci, je doprovázen povznášející mexickou hudbou umocňující atmosféru a jisté napětí. Každá z postav příběhu tu má své pevné místo a svůj charakter. Co se týče scénáře, několik chybiček by se samozřejmě našlo, ale je fakt, že kdyby se režie chopil takový Robert Rodriguez, měl by snímek daleko větší grády a sympatie. Nejde tu tedy o žádnou super akční eskapádu či efektové rošambo. Je to zcela klidný film na jedno klidné odpoledne. Nic víc, nic míň. ()

BOURQUE

Spíš „C-ový“ akčný film, ktorý síce má nádejný príbeh, ale vďaka nesprávnej réžii a nevhodnému využití hercov/herečiek padá na nižšie úrovne. Jeden ďalší z tuctových záležitostí . Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

GameboyNES

Je vidět že i za málo peněz se dá natočit solidní béčko. Sice tady Dolphíno hrál 5. housle, ale westernová hudba to dorovnala, na slušné 4. ()

Shitonit

Paráda, Dolph a Danny, to jest snad již záruka na megaprůser :-) Jednohubka hupka hupla mi do klína, a než jsem se nadál, bylo to za mnou, já zůstal vlhkej a ona byla jen sen. Díky bohu, tahle sračka byla jen sen, ze kterýho jsem se probudil bez většího podělání mysli mé.. ()

DEMON

Zacina to vskutku slubne, az dokym hlavny hrdina neodide autom z prvej sceny. Este chvilu sa to drzi nad vodou, ked to tam Lundgren s partickou "vysetruju". Nasledne strmhlavy pad. Hlavne je vidiet, ze mali scenar tak na 40 minut a nasledne to umelo natahovali, aby to vyslo na tych finalnych 84 minut. Hlavny hrdina je Ceckar, ktoreho "najhviezdnejsia" (ak to tak chceme volat) rola bola v Slzach slnka, ale z celeho osadenstva podava najlepsie vykony. Lundgren vyzera, ze celu dobu bol nalozeny v liehu, Natassia Malthe nikdy poriadne hrat nevedela, ale tu to vyzera, ze zabudla aj tie zaklady herectva, co mozno pred stvrtstorocim mala. Zaverecna prestrelka medzi Dannym Trejom a Michaelom Parem je akoby vystrihnuta z Blaznivej strely, to stoji za to vidiet. Za tu pridavam 1*, lebo som sa do sytosti narehotal. A specialne efekty robil asi student prveho rocnika strednej skoly, ktory si vecer predtym pustil tutorial v nejakom freeware programe. ()

Pitryx

Kopie Tarantina (nebo přinejmenším inspirace) se skoro povedla, kdyby to mělo více akce, a trošku švih. Takto to dost stagnovalo, ale přesto není o překvapení nouze. Mně se to vcelku líbilo, ale že bych to musel vidět znovu, to se říci nedá. Ale uvidím. ()

subic

Nejsem fanoušek Dolph a jeho filmů. Ale co kdyby náhodou... Tohle je velmi slušně na 1A udělané takové nudné nic. Dolph dostal brýle a celou dobu se tu tváří dost usedle, aby si na konec párkrát vystřelil. ()

curil

Občas shoda šťastných náhod způsobí, že i průměrný béčkový film mezi podobnými "výtvory" je snesitelný. Tady je to i zásluha vysloužilých béčkových šikulů M. Parého, D. Treja, Johna Laughlina. Každý si hraje to svoje a ono to kupodivu funguje. Příběh si na nic nehraje a stokrát viděné situace a fórky působí sympaticky. Klidně si dovedu představit, že podobný snímek mohl vzniknout v Itálii jako spaghetti western, syžet je stejný. Zřejmě distributora napadlo to samé. ()

Chlo0opek

Takový film, kde jsou všichni zlí a dobří a postupem času se to tak trochu mění, ale nemohu říct, že by mě nějak víc zaujal, a že bych se u něj přímo bavil. Nějak to holt nefungovalo. ()

medveed

Po slibném začátku příběh upadá každou minutou. Ve finále z toho je pěkná slátanina s rádoby překvapivým závěrem. 20% ()

padlar

Slabota. Zpočátku to ještě relativně šlo, ale konec, kde se vše rádoby vysvětlilo, to totálně zabil. Alespoň Lundgren v ohozu agenta CIA z padesátých let byl zábavný. ()

PORTER44

Sice docela obstojné obsazení ale to je tak vše,akce mizérie a už od začátku bylo vidět v hereckých výkonech Lundgrena a Treja že to nebude žádná hitparáda další zbytečný film. ()