Asijská spojka

Dvojice Američanů žijících v Thajsku, Jack (John Edward Lee) a Sam (Byron Gibson), přišla na způsob jak cestovat a ještě na tom vydělat.Podnikli výlet za hranice Thajska, do Kambodže, a vyloupili místní malou pobočku banky. Štěstí jim přálo a oni shrábli kolem 200 000 amerických dolarů a zmizeli. Nadšený Jack si začal dělat plány do budoucna: jeho podíl by mu stačil na to, aby začal nový  bezstarostný život se svoji milovanou Avalon (Pim Bubear). Budoucnost však není vůbec růžová, jak si dvojice zlodějů představuje. Peníze jsou totiž označené a jejich majitelem je nelítostný mafián Gan Sirankiri (Steven Seagal), který je chce nazpět co nejdříve. Jeho pravá ruka Niran (Sahajak Boonthanakit) je vystopuje a rozhodne se využít zlodějů pro vlastní plány. Bude jim poskytovat typy na banky, kde má jeho šéf ukrytou větší hotovost a oni mu z něj odevzdají rovnou polovinu. Jackovi  a Samovi nezůstává nic jiného, než na tento obchod přistoupit.... (TV Barrandov)

otík odpad!

Debilnější scénář už jsem zase dlouho neviděl. Takovouhle slátaninu snad ani nešlo lépe natočit. Z toho scénáře nešlo víc vycucat, ani kdyby jste byli Scorsese. Od začátku je jasné, jak to skončí, kdo je pablb a kdo ještě větší. Nenajdete tu postavu, která by nejednala hloupěji. A Seagal? Na úvod jedna bitka, pak tupé dialogy a pak jen střelba a konec. Ne, tohle bylo opět ubohé. PS: účast Michaela Jai Whitea je více než ubohá, jen se projde a mrkne na zbraně. Fakt nechápu. ()

Beky odpad!

Poslední tři filmy Seagala je absolutní žumpa!!! Sniper, Code of Honor a tohle. Něco šílenýho!! ()

JohnSmith odpad!

Velký, čím dál větší, Steven jako záporný šéf mafie. ajajaj to bylo děsný. Akce děs, příběh snad ještě větší děs a to co Steven vypouštěl z pusy byla doslova tragédie. ()

iXtr3m3 odpad!

Čo môže byť horšie ako Seagal v posledných svojich cca 15 rokoch akčných filmov v úlohách neustále tlstnúcich ale zároveň neustále super kopajúcich (nikdy v živote nekopal, lebo sa venoval inému bojovému umeniu, začal, až keď upadal) hrdinov? Predsa záporná postava. Ty vole. Je pravda, že nečakám nič, jeho filmy sledujem len z nostalgie a jeho posledný dobrý snímok bol asi Exit Wounds, ale aj tak toto bolo uber dno. ()

TERRORDROME

Asi by som už mal okomentovať aj niečo čo dostane viac než jednu hviezdičku, ale k srajdám sa mi vždy písalo ľahšie. Je to taký béčkový pokus o thriller o dvoch zlodejoch ktorí okradnú mafiánskeho bossa a potom sú nútení znova a znova rabovať aby si zachránili životy, takže zabŕdajú do stále hlbších sračiek. Táto príbehová linka ma prekvapivo nenudila ani nesrala, ale dojem zo znesiteľne uplácaného béčka kazila dosť srandovná akcia kde prestrelky prebiehajú štýlom že hrdinovia robia "pu-pu-pu-pu" ( tak to znelo ), policajti robia "pu-pu-pu-pu" a niekto to už schytá. Až na scénu kde "hrdinom" začne nakladať muajthajský Spajdrmen je to taká groteskná pufkanda. A aby som nezabudol, onoho mega bossa bambusovej mafie hrá jeho svätosť Prasosaurus Sex Pišta Seagal, hlava navoskovaná v čínskom pyžame, ktorý vo finále naštartuje nákladiak s pár šikmáčmi na korbe a vydá sa zúčtovať s hrdinom. Celá tá akčná časť zbytočne strháva film do kravskej riti a divákovi tak ostáva jedine sa zasmiať nad jej smiešnym prevedením. Budem aj trochu spojlerovať, lebo hrdina tentoraz nezabije zloducha, pretože zloduchom je Mahátmá Seagal a ten by neváhal rozťať hlavu holou rukou scenáristovi ktorý by sa odvážil niečo také napísať. Videl som, prežil som, komentoval som. ()

MickeyStuma

Jednoduchý, avšak zajímavý akční thriller. Vykrást v Thajsku banku nemusí být zrovna košer, zvlášť když se ukáže, že většina peněz patří výraznému mafiánovi, který je chce samozřejmě zpět. A když se do toho ještě zaplete člověk, který situaci zneužije pro svůj prospěch, o nikdy nekončící problém je rázem postaráno. Nízkorozpočtový snímek nijak neubírá na působivosti a naopak zaručuje jednoduchou akční zábavu. Scénář jakoby připomínal něco z tvorby Quentina Tarantina a nutno podotknout, že určité dějové úseky hodně připomínají jeho scenáristický počin pro film Tonyho Scotta ´Pravdivá romance´. Takže kdo ten film viděl, stane se pro něj tento snímek místy předvídatelný. Po snímku ´Mise Condor´, kde si Steven Seagal střihnul diktátora, se opět objevuje v záporné roli a to onoho mafiánského bosse. A opravdu mu to s ohledem na jeho věk sedí. Jen by měl už konečně vystřídat ten svůj černý kostým. Film bez současných CGI efektů, takže obyčejnost z filmu září každou minutou. A vtom to právě je. ()

Hapretor odpad!

Zajímavý název. Ale určitě by to bylo mnohem víc zajímavější / zábavnější, kdyby to bylo porno a hrála tam Katsumi. ()

BOURQUE

Všetko, čo sme už videli a známe. Len príbeh/scenár má ešte viac nedostatkov a o kvalite hereckých výkonov tu radšej ani nehovorme. S. Seagal ako záporák tu dostáva málo priestoru. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

helloween93 odpad!

To, že v Asian Connection má Seagal jen vedlejší roli jsem věděl, v podstatě tu má jeden kratičký souboj a pak asi půlminutový boj s noži, který je ale sestříhán tak, aby nebylo vidět jak je Petr Novotný pomalý. V závěru si pak Seagal i zastřílí. Ostatní postavy jsou otřesné, příběh nudný a akční scény hrozně laciné. Scéna pádu z balkonu je vyloženě amatérská. Nelze si nevšimnout faktu, že střelba a dopady kulek byly dodělány v postprodukci formou CGI. Mistr moby-dick tu nosí opět oranžové mlhovky, které se staly jeho standartní povinnou výbavou. ()

kluzo odpad!

Tak to je fakt hovadina, na které se jen těžko hledá něco, co není zpackané. Waller Texas Ranger je proti tomu oskarový snímek. ()

rublik05 odpad!

Tohle je přesně ten typ filmů, kvůli kterým dnes už po Seagalovi neštěkne ani pes. Stupidní scénář, mizerné herecké výkony, naprosto nudný a nezajímavý děj a o samotném mistrovi škoda mluvit. Ten se zde objevuje pouze spontánně, aby ukázal své umění mladé holce a mohl ji při tom patřičně osahávat. Jinou roli, než jen ukojit svoji úchylku, zde bohužel nemá. Snad jen v závěrečné "přestřelce", kdy se poprvé aktivně zúčastní děje. Jinak je film postavený na trojici nudných herců, protkaný scénami, kdy macho Seagal nic nedělá, jen drsně čumí a blbě kecá. Vrchol trapnosti a totální odpad. 0/10. ()

Acrobat odpad!

Ukazkovy priklad, kde je cely pribeh dvoch blbcov a jednej transthajcanky akoze nedostiznou rozpravkou, no nakonied je to o tom, aby ta transthajcanka povedala, ze sa v Stevovi nieco pohlo. Precitol a objavil na ten trapny moment v sebe to dobre. Katastrofalna dvojica bankovych lupicov, ktoru by ste odbachli po prvej sekunde. Cela umorne dlha stopaz je len dvojvrstvova a sleduje sinusoidu- kecy-kradnutie-kecy-kradnutie-kecy.... Digitalna prestrelka bez realnych nabojnic zvysuje pocit trapnosti. Zirili nevytvara ziadnu ohladuplnost voci divakom a ti budu zakonite odchadzat zdeseni. (Videne 16.10.2020, Dajto archiv) ()

Likan7 odpad!

Vypapanej Steven si hraje na zlýho padoucha, nosí brýle, 100 kilovou nadváhu a je furt nasranej. Není asi velké překvapení, že Asijská spojka je jen další řádek v Seagalově filmografii, který stojí za starou bačkoru. Příběh je blbý, scénář ještě horší a akce až trapně komická. Scéna na konci, při automobilové honičce, kdy v jednom záběru kamion jede, v dalším je výbuch, přes který vidíte ten kamion stát, a při dalším střihu ten samý kamion jakoby prudce brzdí, je jen jeden příklad za všechny, co za hrůzu tenhle film je. A jen tak mimochodem...tenhle kamion honí Mercedes, který se mu snaží snad 10 minut ujet... ()

beso74

Koho chce pán Boh potrestať, vezme mu rozum. Neviem, čo také vyviedol bývalý kuchár z USS Missouri, ale výber jeho posledných úloh, nielen ich kvalita ale aj stvárnenie dávajú tušiť, že to nebola maličkosť. Príbeh, k ktorom sa SS objaví len aby ho niekto odrbal, prehodil zopár viet (aj postaviť sa mu už nechce, hmm myslím zo stoličky) a zas sa stratil si určite nestane ani pýchou režiséra Daniela Zirilliho, kotrého Time Rush už vo mne vzbudil nádej, že konečne bude točiť aj niečo, čo sa dá pozrieť. škoda, nestalo sa tak a film sa len veľmi tesne u mňa vyhol odpadu. ()

johnsnow

Tento film neni seagalovka. Pišta je tu síce relatívne dosť často na scéne a na začiatku si fajne zabojuje a na konci zase zastrieľa ale dokopy tento snímok nedá nič extra. Jo a hlavný hrdina je dosť blbý, zato babu má veľmi sexi. 3* dám. ()

Mikecat

Film je oddychové Bčko, celkom aj pozeratľné, výborne zahral John Edward Lee, Byron Gibson, škoda, že krásna thajčanka Pim Bubear nositeľka čierneho pásu v karate nedostala viac priestoru. Príbeh celkom fajn. Vadia mi tu 4 veci: lacné triky nedotiahnutý príbeh, nezmysly - Johnovi nevadí guľka v postrelenom ramene, behá a strieľa veselo ďalej a vypasený S.Seagal, ktorý si píli konár pod nohami, úplne mi tu prekážal, aj keď je to môj obľúbený herec, ale slno mu už asi zapadlo.ws ()

mnx odpad!

Další důkaz, že putinův tučňák nemusí mít ani hlavní roli, ale stejně celý film zase potopí. Viděno při jedné zábavné noční show na jedné nejmenované komerční televizi, která podobné špeky se zvláštní zálibou vysílá každou chvíli. ()

Kushina

Mně se to rozhodně líbilo. Sice to byl béčkový film, ale kvality podle mě měl. Krom toho, když se do akce přidala ta žena, nebo scéna jak bratr S...a padal dolů, tyto 2 scény byly lehce komické, ale jinak nepředvídatelná akce, zvraty, dobrý příběh. Seagal je už na filmy trošku bačkora a moc se mi tam nelíbil, ale tohle je film, co nebyl o něm. 55%. ()