Keď ku koncu služby pätica mužov zákona posedáva v jednom z menších podnikov, ani vo sne by ich nenapadlo, že ich spiatočná cesta na základňu sa výrazne skomplikuje. Z vysielačky sa totiž znenazdajky ozve jedna z hliadok, ktorá žiada o pomoc pri preverení známej adresy, o ktorej medzi ľuďmi traduje množstvo strašidelných historiek. Napriek tomu, že sa ani jednému do danej akcie nechce, osud to zariadi inak. Po nešťastnej nehode neďaleko tajomného domu neostáva skupinke policajtov nič iné, ako splniť svoju úlohu. Tentoraz sa však stretnú s protivníkom, na ktorého výzva "v mene zákona" určite platiť nebude! (*CARNIFEX*)

Flopik

Už dlho sa mi nestalo že by film mal tak úžasný trailer a pri tom bol tak slabý a nudný.Celý film som trpel ten turecký jazyk a márne dúfal že to bude dobré.Kamera strašná.Je to naozaj neskutočné mínus pretože priestory a veci čo sa tam diali boli naozaj nechutné ( aspoň myslím ) no kamera bola tak strašná že sa v tom nedalo vyznať.A nie nemal som žiadne Rip...Herci nič moc.Celkovo sa tam 40 min nič nedeje.No a koniec chválim gore a celkovo tú špinavosť prostredia.Zato asi 2* inak slabota.Celkový záver to akurát celý domotala spravil z toho filmu akurát guláš. ()

bozka10

Turci nesklamali,príjemná jednohubka,zo začiatku sa to ťahá nič moc sa nedeje,ale keď dôjde na krv,tak lietajú kebaby jedna radosť. ()

Junys

Skupina pěti policajtů se po práci zastavila v baru. Když dojedli, dopili tak se dali na odchod jenže během cesty se jim ve vysílačce ozvalo hlášení že je potřeba pomoct na jednom místě, kolem kterého panují všelijaké strašidelné historky. I přesto že se do budovy nikomu nechce tak se poblíž omylem vybourají a tak jim nezbývá už nic jiného než se tam podívat. - no no... gore scénky sice pěkné ale museli jsme si hodinu počkat.. prostředí zajímavé a hned co mě ze začátku zaujalo je že je to takové barevné hodně (světla) ()

Rathalos

No sakra,tak toto bola trosku nechutna,cudna a sialena zalezitost z Turecka,myslim,ze u vacsiny divakov to nebude mat uspech a pochopenie,no mna to celkom zaujalo,ma to vybornu tajomnu atmosferu,prostredie stareho domu je strasidelne a spinave,co je dobre pre hororovy zaner,nechyba krv i odporne ksichty a velmi sa mi pacila hudobna stranka,myslim,ze tento film mi bude este nejaky cas behat hlavou...:-) ()

Fungore

Nenechte se zmást vysokým hodnocením. Film zatím samozřejmě viděli jen lidé, kteří ho už nějakou dobu (jako já) očekávají, proto těch 72%. Pro mě to byl jeden z velmi očekávaných hororů, trailer vypadal opravdu slušně. Jak to tedy nakonec dopadlo? Tento film se hodnotí velmi špatně, není vyloženě špatný... je to celkem zajímavá psycho-mysteriózní creepy věc, která ale bohužel nenaplnila očekávání. Řemeslně zvládnuto v pohodě, ale po skončení filmu máte pocit, že tam něco chybělo a nakonec vůbec nic z toho.. jen pár creepy situací a chvílemi nepříjemná atmosféra. Herecké výkony celkem ok. Pořád je to jeden z těch lepších tureckých hororů, které jak se zdá zatím spíš hledají své místo ve světe hororů. Takže závěr... normálnímu divákovi se film určitě líbit nebude.. někomu kdo vyhledává už spíš zahraniční tvorbu, protože má vše nakoukáno, tak mu jedno zkouknutí neuškodí. Mě to zklamalo a doufám, že další nadcházející horor z Turecka s názvem "Magi" od mnohem zkušenějšího režiséra Hasana nezklame. 55% ()

Solverino

Vůbec to nebylo špatný, schopnej vizuál i hudba, gore taky celkem dobrý. Jen některý věci jsem asi úplně nepochopil (třeba zámek a klíč WTF?). Dobrá hudba a zvuk. Pěkný! ()

brasek odpad!

Bol som zvedavý na tento snímok. Začiatku som nerozumel, vlastne ani pokusom o vízie budúcnosti, minulosti či paralelného osudu. Priveľa dramatizácie v reštaurácii a keď sa konečne po 40 minútach rozbehol príbeh a nabiehala atmosféra tak to zabili úchylákmi v plastikovom vreci. Nie, ďakujem... odpad, nestráviteľné. ()

Emperor1

Milovníci gore si určitě smlsnou a pomlaskávajíce si řeknou, že toho mohlo být víc. Osobně jsem čekal něco spíš ve stylu haunted house, moje chyba, uznávám. Ale šel jsem do toho s otevřenou myslí, i když už ten začátek s podivně se chovající bandou policistů v kebabárně ve mně vzbudil podezření. Zbytek filmu obligátní sled bizarních scén, plných krve, křiku, vyhřezlých střev, vydloubaných očí a pseudomystických floskulí, i přesto jsem to nevzdal a pročekal se až do konce filmu v naději, že se začne něco dít. Nezačalo. Bod za kameru. ()

lajkus

Turci se naučili osvětlovat, kamerovat a to je tak vše... Film je v zásadě rozdělený na 2 části. Ta první je atmosférická, mysteriózní, osvětlená a i dialogově zajímavá. V zásadě pokud by film skončil v polovině byl bych rád a hodnotil za 4*.... Bohužel přichází 2. polovina, se kterou je to jak na houpačce... Kecy zlouna jsou divný... příšerky jakkoli zajímavé měli levné masky a divný pohyby takže místo příšery jsem viděl namejkapovanýho týpka... nic moc ve snových pasáží nedávalo smysl... Od nižšího hodnocení to zachránil jen konec, který jakkoli předvídatelný byl aspoň ok... Rozhodně tohle není film pro každého (ono možná ani pro mě ne).... ()

Accuphose

Film je o retardovanejch policajtech v Turecku a tím bych mohl skončit, ale tím začnu :-D Děj, tedy polovina filmu se odehrává v opuštěné budově skladu nemocničního materiálu, který poté chvíli sloužil jako kasárna. Naštěstí druhá polovina filmu je o poznání artovější, úchylnější a funguje diametrálně odlišně. Dohromady z toho je bohužel kočkopes a proto dávám "jen" 2 hvězdičky... Některejch nápadů je tu bohužel škoda :-( ()

kristovanoho odpad!

Přirovnal bych to k požívání studeného kebabu. Je to hnus a buď ho vyhodíte nebo ho dojíte a vyblijete. Byť teda musím ocenit přiznání, že 90% turků přijde o panictví s domácím zvířetem. Pro příště asi bude lepší, když stvůrci začnou míň točit a víc prcat osly. ()