Diagnóza vražda

USA, (1993–2001), 130 h 55 min (Minutáž: 40–45 min)

Tvůrci:

Joyce Burditt

Scénář:

Carey W. Hayes, Chad Hayes, Sam Egan, Terence Winter, Gillian Horvath (více)

Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Charlie Schlatter, Michael Tucci, Scott Baio, Delores Hall, Gary Graham, Lisa Sheridan, Cynthia Gibb (více)

Série(8) / Epizody(178)

Ačkoliv je doktor Mark Sloan zaměstnán vedením losangeleské nemocnice, vždy si najde čas, aby pomohl s vyšetřováním záhadných vražd místní policejní stanici. Zde pracuje jako detektiv jeho syn Steve... (oficiální text distributora)

helloween93

Vtipné je, že se poprvé doktor Sloan objevil v epizodě seriálu Jake a tlusťoch, kde řekl, že děti nemá. V tomto seriálu ale najednou měl syna. ()

emdvojka

Pozeral som asi dva dieli a dalo sa to vydržať ale v konečnom dosledku je to blbý krimi seriál, ktorý neponúka nič nové, akurát absolutne bezchybné rodinné vzťahy medzi otcom(doktorom) a synom detektívom.... a veľké mínus za tie americke tváre....:-) ()

Trixinka

Vrchol filmové (seriálové) tvorby to není, ale koukat se na to dá. Některé díly jsou docela povedené a vtipné. Na dopolední koukání u telky je to ideální oddychovka. ()

topi80

Odlehčené detektivky pro ty, co se před televizí nechtějí zase nějak moc nervovat, ale spíše pobavit a při té příležitosti rozlousknout nějaký ten zapeklitý případ. Sympatický tým nostalgicky evokuje typický přelom 80. a 90. let (aby taky ne, přelom 80. a 90. let kouká ze všech představitelů i prostředí na první pohled). Mark Sloan má sice podobně jako Jessica Fletcherová okruh přátel, kde se nějak moc často vraždí (a v nemocnici, jejíž osazenstvo tvoří ze třetiny vrahové a ze třetiny jejich budoucí oběti, bych se asi moc léčit nechtěl), ale to mu nebrání řešit případy s lehkostí a s colombovskou rozšafností. Asi nadhodnocuji (zvlášť když jsem viděl jen nárazově), ale ten mix atmosféry, příběhu a sympatické stopáže prostě sedí tak, že se člověk nestihne navzdory pohodovému tempu nudit. ()

Cortesz odpad!

Jeden z nejdementnějších seriálů, co je v TV k vidění. Je to věrná kopie To je vražda napsala, stím rozdílem, že v hlavní roli není vševědoucí spisovatelka detektivek, ale senilní doktor, který je taktéž vševědoucí a všechny případy jeho neschopného syna, který je detektiv vyřeší za něj. Zkrátka debilní kopie debilního seriálu. Nechápu proč naše TV tohle svinstvo pořád donekonečna opakují. ()

habertek odpad!

Odpady šetřím, ale tady ho dát musím! Tento seriál nesnáším stejně tak jako To je vražda napsala! Oba hlavní představitelé jsou mi dost protivní a celkově seriál je o ničem.... ()

Hermione02

Kdo má rád kriminálky a seriály z nemocničního prostředí, měl by se na tento seriál alespoň podívat. Z nemocničního prostředí nadprůměrný seriál, kriminální příběhy jsou už průměrné. Ale stále je to seriál, který by se měl chválit a ne kritizovat. ()

eFOXsize

Sympaťák Dick Van Dyke se po pár dílech stane nudným a únavným. Zbytek herců podává průměrné herecké schopnosti. Případy jsou většinou dost průhledné a nikterak oslnivé. Jediné, co na seriálu stojí za ty dvě hvězdy, je humor, ať záměrný nebo nezáměrný. ()

AdrianMonk

Na Columba či Poirota to sice rozhodně nemá, ale je to příjemná oddychovka na všední dopoledne, když je člověk nemocný a nudí se :-) ()

Mustaffa

To je tak blbé až je to docela dobré. Tento seriál nemůže vůbec nikoho urazit, Dr. Sloan je taková Jessica akorát s koulemi. Taky do všeho strká rypák, všem se snaží pomoci atd., no prostě dobrák od kosti. ()

furrec

Môj oblúbený seriál, skvelé k nejakej robotičke, PERFEKTNÝ Nemecký dabing, lepší ako originál (SK/CZ nesledujem väčšinou), vždy sa teším na dalšiu časť. Spolu s "To je vražda, napísala" a "Matlock" dopĺňa trojicu mojich velmi oblúbených krimi seriálov. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()