Rodina Walshových se přestěhuje z Minneapolisu na americkém Středozápadě do kalifornského Beverly Hills. Rodiče - Jim a Cindy Walshovi - jsou ztělesním staromódních představ a ideálů: on živí rodinu, ona se pilně stará o domácnost. Jejich děti, dvojčata Brenda a Brandon, to ale mají těžší. Jsou vytrženi ze svého domácího, trochu provinčního prostředí a snaží se zapadnout mezi bohaté a světaznalé spolužáky na West Beverly Hills High. Brenda se nejvíce spřátelí s krásnou, ale namyšlenou Kelly a s nejistou Donnou. Postupně se seznamují i s dalšími spolužáky: Steve je Kellyin arogantní bývalý přítel a adoptivní syn televizní hvězdy, Dylan náladový surfař, do kterého se zamiluje Brenda, Andrea patrně nejchytřejší dívka ve škole a nováček David, který prostě jen chce, aby ho každý měl rád. Společně prožívají v nelehkém období dospívání přátelství, lásky, rozchody, zklamání a další životní situace. (oficiální text distributora)

haj

Teď už se na to sice nedá koukat, ale dřív to byla povinnost, pokud člověk nechtěl být ve škole úplně mimo:-) ()

Ichabod

Pilota jsem viděl dobře tak pětkrát. Ano BH 90210 je v podstatě šílený kýč a jsem si vědom "shitovosti" několika posledních sezón, ale jsou MNOHEM horší seriály.... Nebo alespoň horší :-) Třeba Melroce place je o třídu níže a z 90210 jsem schopen i dnes po snad deseti letech od konce seriálu vyjmenovat jména postav i herce, kteří je ztvárnily a to pro mne něco znamená. ()

Death

Tak tohle fakt neni serial pro me. Videl sem jen par epizod a bylo to neskutecne nudny a prihlouply, zkratka naprosto o nicem a pro me jen ztrata casu. ()

Vercinix

Jj břečka co dokázala pohnout duší puberťáka:) A jak tam každý aspoň dvakrát spadl do drogové závislosti a každý chodil s každým:) Zkrátka Ikony dospívající generace jak mají být dobarvené promyšlenými scénáristickými unikáty a hereckým skvostným obsazením:) ()

solskjaer

Myslím si , že tento seriál prostě v době kdy byl u nás vysílán každý žral , a to z jediného důvodu - nebylo nic lepšího. I když film byl sakra trapnej, stejně měl podle mě neskutečnou sledovanost a pochybuji že všichni kdo dali hodnocení 1 hvězdička se na něj nekoukali. Já osobně jsem se koukal ze začátku asi do půlky pak už jsem fakt nemohl, ale i tak si myslím že by se našlo mnoho horších seriálů. Možná z nostalgie dávám 3 hvězdy! ()

Eraserhead

Důchodci maji Tak jde čas. Teenageři maji Beverly Hills. Když se mi dnes podaří chytit nějakou epizodu dokoukám ji s úsměvem na rtech, který vyvolá vzpomínka, že sem tohle kdysi bral vážně. ()

Arogant

Z nostalgie. A taky díky tomu, že jsem se u toho párkrát válel smíchy, což nebylo ale způsobeno dechberoucím ostrovtipem scénáristů. ()

mira007

90210 je pro mne dětská legenda, ale první díl jsem viděl až dnes. Překvapilo mne, že se mi to zdálo méně stupidní, než jsem si to pamatoval. První díl je seznamovací, ale Dylan McKay zatím nikde a místo toho se tu mihne v roli vyhazovače Djimon Hounsou, který se proslavil daleko později. ()

RadimFišer

Když jsem byl malý tak jsem nerozuměl společenským interakcím a proto mě to ani nebyvilo. Hlavě si pamatuji Kellyin bazén a kondo vily, které u nás nejsou a neexistují. Místo toho máme postaveny paneláky. ()

haWranka

Che, to je krásná vzpomínka na dětství:) Brandon byl byl můj princ a Kelly mi připadala neuvěřitelně krásná. I ty "skvělé" scénaře jsem hltala. Proto ty ** dát musím. Když to vidím teď, spíš se směju, ale předtím... ()

lakart

Tak tohle se opravdu nedalo poslouchat. Chápu, že před dvaceti lety to asi bylo vnímáno jinak, ale stejně nemohu jít výše s hodnocením. Seriál je mnohem lepší a zajímavější, než tahle hovadina. Nechápu, jak se mohlo na základě tohoto pilotu odsouhlasit výroba dalších dílů a řad. Hvězdu za úvodní melodii. 10% ()

topi80

Táta Walsh dostane dobrej flek v Kalifornii, a tak se teenageři Brandon a Brenda stěhují s rodinou do zbohatlické čtvrti v Los Angeles. A pomalu objevují kouzlo palem, mejdanů, slunce, pláží, nadupaných kár, butiků, drinků, moře... ...a budoucích kámošů. Když jsem viděl premiéru, byl jsem unešen, bojím se to pustit dnes :-) ()

zrx

Když jsem to viděl znovu po tolika letech, nechápu, jak jsem z toho mohl být dřív tak unešenej... :o) ()

Xpojntman

Docela sympatico začátek seriál, který ve své době to byl hit hitů.O blonďaté polomršce Kelly se klukům zdaly mokrý sny a Brenda ji občas ve snech střídala nebo se přidala..Holkám a gayům se zase zdálo o Brandonovi, Dylanovi a někdy i Stevovi ba dokonce Davidovi. ()