Mistr kickboxu

• Česko Parťáci (více)

Teenager Barry Gabrewsky je nemotorný samotář, který trpí astmatickou chorobou. Kvůli svému neduhu se stává terčem posměchu svých spolužáků, zejména pak školního rváče Randyho. A tak si Barry, aby unikl svým problémům, představuje sám sebe jako partnera svého bojového hrdiny z dobrodružných seriálů - Chucka Norrise. Jako mistři bojového umění se spolu dostanou do dusných džunglí Vietnamu a na vyprahlé pouště jihozápadu, kde překazí lotrovské úklady a sranou se zachránci krásné ženy. Ve škole nemají pro Barryho fantazírování pochopení - kromě učitelky Noreen Chen. Ta jej seznámí se svým strýcem, který začne Barryho učit karate. Barry pomalu získává sebedůvěru. Nakonec přijímá i výzvu svého spolužáka Randyho, aby změřili své síly na vrcholném turnaji karate, kterého se osobně účastní i Chuck Norris... (Intersonic)

Chrustyn

Čisté devadesátkové béčko, pro kluky do 12 let a ultimátní fandy Chucka Norrise. Já vždy více preferoval Arnieho, tak mě Mistr kickboxu tolik nezasáhl. ()

SOLOM.

Víte, on je tento film skutečně jednou velkou kokotinou s Jonathanem Brandisem (který mi tady byl sympatický asi jako hovno v gatích – budiž mu země lehká), ale kokotinou vcelku zábavnou. Ony skutečně ty parodující scény z různých filmů jak akčních tak bojových měly něco do sebe a nemůžu říct, že bych se u toho nějak nudil. Chuck Norris se tu tady předvedl, občas vypustil nějakou tu hlášku (hlavně v těch mladíkových představách). Takže já prostě nemůžu jinak – průměrná záležitost. ()

Lacike

Za detských čias som to mal oveľa radšej ako Karate Kida, keďže sa to nebralo tak vážne, ale keď som si to pred rokmi po dlhšej dobe pustil znova, tak ma to už nebavilo. Akurát Jonathan Brandis bol fakt sympaťák a je ho fakt škoda. Nikdy som sa ale úplne nechytal na tie parodické scény, keďže som Norrisovky, ktoré sa tu parodujú, nevidel. 4/10. ()

Terva

Příběh o chlapci, který byl vítězem jen ve své fantazii. Dokud na scénu nevstoupí hrdina jeho snů, aby bojovali společně. - Hrdina dětských snů a jeho šampión - neporazitelná dvojice. Z nešikovného a vysmívaného chlapce udělá karate obdivovaného hrdinu. Jak by taky ne, když mu radí slavný Chuck Norris! Scénář : Galen Thompson a Lou Illar. Kamera : João Fernandes. Hudba : Alan Silvestri. CITÁT - Kelly Stone ( Joe Piscopo ) : Chuck Norris? Chuck Norris? Ten už nezápasí a hlavní důvod, jeden z hlavních důvodů, proč už nikdy nebude zápasit, jsem já. Nezápasí, protože bych mu nakopal zadek! ()

corpsy

Norris pre tých neskoršie narodených. Tak by sa dal stručne charakterizovať tento film. Je tu aj určitá podoba s KARATE KIDom, ale celkovo je to milá a nekomplikovaná zábava pre celú rodinu. ()

Tony.cs

Nemůžu jinak. To je nostalgie. Chuckovi jsem jeho dobrotu srdce vždy věřil. A Jonathan, dnes již mrtvý sympaťák, mě vždy potěší, ať je film sebehorší, stejně tak Mako. ()

decouble

Chuck Noris hraje Chucka Norrise! Jeho výkon je ale stále komický jako v ostatních filmech. I tak to pro mne byla v klukovských letech bezkonkurenční záležitost. Za hlavního hrdinu jsem nasazoval vlastní plíce, abychom spolu a s Chuckem dokázali vylézt nahoru po provazu. ()

Derek

ak už nič iného, "mistr kickboxu" (koho nápad bol tento preklad?) ma aspoň naučil ako sa má správne špľhať po lane. pozrené po rokoch a stále to pôsobilo ako príjemná zábava pre decka objavujúce bojové umenia. zaujímalo by ma ako by film vnímal dnešný pubertiak ktorý nemá o Chuck Norrisovy ani ponatia (maximalne tak len z vtipov). Asi najlepší a najvtipnejší (v tomto prípade zámerne) film Aarona Norrisa... ()

Kwaichi

Pekný film motivujúci hlavne deti k aktivite. Je dobré, že ľudia ako Chuck Norris alebo Jackie Chan nemyslia len na svoju kariéru a snažia sa pozitívne vplývať na mladú generáciu. Najlepší bol koniec: Barry: To bol vždy môj sen. Chuck: Sny sa vždy stanú skutočnosťou Barry, len pre to treba niečo spraviť. ()

carly

keď som bola malá, tak som tenot film žrala. a nielen preto, že Jonathan Brandis bol rozkošný a mojou vtedajšou mániou bolo čokoľvek, čo malo do činenia s bojovými umeniami. ten film bol zábavný a mal nadsádzku - ako Barryho sny. a ja som vždy rada fandila tým slabším. a chuck sa tu ešte nebral až tak vážne :) ()

Šimpy

Samozřejmě, jak už psali jiní, klasika mého dětství, inspirující a bezchybný Chuck. A obzvlášť původní český dabing, kde exceluje Michal Pavlata jako pan Lee. "Mistr Kobliha" "Ty cihly přerazíš hned, toho pitomce potom!" Na lámání cihel úbor nepotřebuji" ()

majo25

Po mnohých rokoch zhliadnutý film a jedno mu nejde uprieť, stále má štavu a ja som ho zhltol na jeden šup. Síce nenáročný a iba s priemernými akčnými súbojmi, ale zato veľmi zábavný a nevliezavý snímok - pre celú rodinu a na hranici s komédiou. Super postavy, hlavne tá s Makom, ktorý sa s Chuckom zahral aj v o 11 rokov staršom filme Oko za oko. Chuck je hviezda, ktorá má svoju charizmu, a ani cameo rola s minimom akčných súbojov mu problémy nerobia. Pripúšťam však, že na hodnotení má svoj vplyv aj nostalgia. Jediný, kto mi nesadol je Jonathan Brandis, ale tak je to s ním asi v každom filme, v ktorom som ho videl. ()

Jizni Tlapa

"Ty cihly přerazíš teď,jeho potom"...Béčkoidní klasika,která šla tak nějak mimo mé dětství,a tak objektivně hodnoceno není to nic lepšího,než prostý průměr. Chuckova herecká poloha je z těch snesitelnějších. Oproti tomu blondýn Brandis a jeho utrápený výraz je na kopačku z otočky. Celé to tak zachraňuje závěrečná turnaj pasáž,která má několik povedených fightů a skladatelská ikona Silvestri,který doprovází poměrně zajímavou hudbou...50% ()