Na vzdálené planetě žije velký čaroděj jménem Lerigot. Je strážcem zlatého klíče, kterým se odemyká brána do nekonečného vesmíru. Lerigota pronásleduje zlá galaktická bytost jménem Divatox, která chce získat čarodějovu moc, aby mohla osvobodit strašlivého netvora. S ním chce totiž uzavřít manželství a ovládnout celou galaxii. Lerigotovi mohou pomoci pouze jeho mocní přátelé, ale nejdřív musí uprchnout ze své planety na zem. Na zemi ho zachraňují strážci vesmíru Kate a Tomy, i když se sami nacházejí v ohrožení života. Po útěku Lerigota na zem zajme Divatox jeho ženu Jaru a malou dcerku, aby ho přinutila ke spolupráci. Chce ho využít k cestě přes zrádný trojúhelník královny Nemesis. Pak hodlá hledat ztracený ostrov a na něm spojit své síly s netvorem jménem Maligore. Pak už jí nebude moci v jejích tajných plánech nikdo zabránit (oficiální text distributora)

zipper111 odpad!

I jako malému mě to přišlo hrozně dementní. Naštěstí jsem se s tím posledni dobou už nesetkal, takže je snad tomu konec :) ()

Lum3n

Když jsem strážce vesmíru sledoval v deseti letech, dal bych jednoznačně 5*, Když jsem tenhle film shlédnul před měsícem, nevěřil jsem, jak se mi taková hovadina mohla líbit. Přesto dávam nakonec hlavně z nostalgie 3* (a také jako průměr mezi 5* a odpad!) ()

Hamaradža

Veľmi zvláštne a smutné emócie som dnes zažíval pri tejto klasike môjho detstva, na ktorú som si nedávno spomenul a povedal si, že ju musím znova zhliadnuť. Strážcovia Vesmíru boli predsa vždy srdcovkou. Naposledy keď som film videl (a že to nebolo raz!), požičaný z VHS požičovne, mal som asi osem, pričom predstavoval jeden z mojich vtedy najintenzívnejších kinematografických zážitkov. Dnes som o 16 rokov starší a akosi sa mi mohutné príšery a turbo-zordi premenili na lacný latex a papundekel. Dokonca som z toho necítil ani to láskavé guilty-pleasure na ktorý som sa naozaj tešil, iba low-budgetovú nudu. :/ Skutočne zvláštne, ako vie nostalgia skresliť spomienky, vyplniť medzery a z lacného braku vykresať veľdielo. ()

SonG

Přiznám se, že jako málý jsem to hltal...před nedávnem jsem viděl kousek a troufnu si dát(asi z nostalgie) jednu hvězdu... ()

Nuala

Byla sem hooodně malá, když se mi ty různobarevné postavičky ještě líbily. "Šavlozubý tygr!" -to jediné si pamatuju :) ()

marcek

No dobre no je pravda ze kdyz jsem mel asi 9 let tak bych dal 4 hvezdy ted kdyz se na to podivam tak je pravda ze 1 je az moc ()

cariada odpad!

Film odvozený od seriálu. Pět lidí v motorkáských přilbách vede nákou válku ve vesmíru. Proti komu? To máte fuk je to blbost. Prostě to je tak laciná béčkovina až to není hezký. ()

DruidKarel odpad!

610. hodnocený film: Bohužel jsem na tuhle zhovadilost kdysi nalákal mou mamku, aby na to šla se mnou do Kotvy. Bohužel, peníze v trapu a mládí v prdeli... ODPAD! ()

fars odpad!

Blahopreju tvurcum PR za nekolikanasobne prekonani vsech stupnu debility... hrat v tehle sracce ja, asi bych si ostudou prerezal zily. ()

Decker

Jedna hvezda za tu naprostou stupiditu, ktera az nuti k vybuchum smichu. Jinak je to vykaloidni splacanina, kterou poustej za trest pacientum ustavu pro dusevni poruchy nebot pokud se nezlepsi tak dopadnou jako tvurci tohoto serialu. ()

Jazzzz

Jo tak na tomhle jsem byl v letním kině a celkem mě to bralo. Kde jen jsou ta léta?... Ale už za tu vzpomínku hvězdiček nad hlavou si tentšo film hvězdu zaslouží! ()