Z dílny autorů filmů Vřískot a Hellraiser pochází i poslední pokračování série Mimic 3: Sentinel. Když se obyvatelé bytového komplexu začnou ztrácet, zdráhá se Marvin uvěřit nemyslitelnému: mutant obrovského masožravého hmyzu, který už jednou trýznil společnost, je zpět a připraven znovu zahájit její likvidaci! Ačkoliv je Marvin uzavřen ve svém pokoji kvůli silnému astmatu, musí sebrat všechny síly, aby zneškodnil tuto hrůznou kreaturu dříve, než skončí jako její příští oběť! Tento thriller, plný akčních scén a neuvěřitelných speciálních efektů, je povinný pro všechny fanoušky maximální hrůzy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

SeanLSD

Rozhodne netradičný prístup k "zvieraciemu" hororu, aj keď zoológie tam napokon veľa nebolo. A je to škoda, rovnako ako fakt, že sa súboj s Judášovým plemenom do tretice trochu viac nevystupňoval. Jeho charakter, spolu s dielmi predchádzajúcimi, však z celej trilógie MIMIC robí v rámci filmového hororu sériu takmer až avantgardnú. ()

Nivenx

Bylo jasné, že první díl překonán nebude a tak se autoři pokusili o jiný styl točení. Skoro po celou stopáž filmu se nic neděje a broučči vidět vůbec nejsou. Až ke konci začne nějaká ta řež a krev, ale i tak nic moc. Není to podle mého lepší jak druhý díl a ani horší. Je to tak na stejné úrovni kvality a pár míst k zahození určitě nebylo, ale to nezachrání celý film. 30% ()

Fox Mulder

Oproti jedničce Mimic 3: Sentinel je jedno velké zklamání. Ve větší části filmu se skoro nic neděje, a když tedy dojde na nějaký ten masakr, tak není skoro nic vidět. ()

nevermore odpad!

Na obalu DVD si přečtete: "teror". Nejde o klamavou reklamu, dokoukat tento film je opravdu teror. Film bez jakékoliv špetky napětí a bez atmosféry. Chování rodiče, policisty, hlavní postavy (dosaď kohokoliv) je tak neskutečné a nepřesvědčivé, že Vás to akorát tak nase*e. Největší problém bude v tom, že fim negraduje. Děj se posouvá pomalu a tak nenásilně, že je Vám srdečně jedno, co se bude dít v další minutě nebo v další půlhodině. V upoutávce se dovíte, že jde o nejděsivější díl této serie. Sice jsem první dva díly neviděl, ale kdyby to pravda byla, .... ne to asi opravdu není Odpad! jako trám ()

bruceman7

Škoda, že některé postavy jednají tak nelogicky...a že se nedozvíme proč záporáci činí to co činí, bo zda jsou to vlastně klaďáci? Prostě škoda, mohlo to bejt lepší. 4,5/10 ()

iXtr3m3

Toto som si pozrel vyslovene kvôli Lanceovi Henriksenovi, žiaľ ten bol jediným pozitívom tohoto filmu. Nebolo to technicky najhoršie, ale tá nuda bola neskutočná a to prosím malo v podstate hodinu a štvrť stopáž, čo hovorí samo za seba. ()

agassi68

Tak som si predplatil FB HD a tešil som sa na záver akože trilógie. Jednička bola na tú dobu veľmi dobrá a teraz som čakal niečo podobné. No po vyše polhodine, keď týpek stále len pozeral cez fotoobjektív do okien naproti a komentoval to nejakej kamoške som rezignoval. A podľa zvyšných hodnotení niet čo ľutovať.. ()

Heroine

Trošku mi přijde, jako by to nemělo nic společného s prvním ani druhým dílem. První byl docela slušný horor, druhý potom o něco slabší pokus o horor, a trojka je jakoby spíš lehce strašidelné drama. Je to poměrně nudné, triky jsou mizerné, a divák se toho opět moc nedozví, ale určitě to má zajímavou hudbu. Celá atmosféra filmu je docela povedená, a není to úplně špatně obsazené. Jinak nic nového. ()

Likan7 odpad!

Proč vzniklo další pokračování? Už dvojka neměla nic říct, takže je celkem na snadě, že trojka bude na tom podobně. A ona i je. Úplně špatná být nemusela, jenže film by vypadal lépe, kdyby to režíroval Micky Mouse a za kamerou stáli Tom a Jerry. Měl jsem jas na maximum a nebylo absolutně nic vidět. Střih je šílený, kamera špatná a herci by možná blbý nebyli, jenže všechno ostatní je přebíjí tak moc, že mi jich bylo líto. Chypu, že nejsou peníze, ale kdyby se alespoň trochu chtělo, dalo se to udělat určitě mnohem lepší. Komorní horor s dobrou atmosférou, takhle je z toho jen hodně špatný film hodně špatné série. ()

Acrobat odpad!

Chorý chlapček pomocou fotoaparátu zdokumentuje cely priebeh filmu, ktorý ktovie prečo sa odohráva na jednom mieste. Falošný policajt šukajúci mamku je k ničomu a šváby s Lanceom sú výsmechom narácie. Chlapec to zvládol, lebo okopíroval Indyho a Calex mu bol oporou. Strašne, priam amatérsky natočená zlátanina nemajúca nič spoločné s filmom. (Videné 19.3.2020, amc archív) ()

GameboyNES

tak tohle už už bylo uplně mimo, vykrádačka okna do dvora, nudné, nudné, nudné. Jedna yimbolická za Hanny Bunny a Bishopa. Jinak je to spíš odpad... 5% ()

Shanen29

Opravdu zle natočený další Mimic.Bez nápadu a hlavně ztracených scén ve tmě ,které nebyly tou zprávnou volbou.Umě bohužel to nesahá ani na ten průměr. ()

wopi

Nápis na obálce DVD "z dílny autorů filmů Hellraiser a Vřískot" považuju za špinavou lež SPI. Pokud vím, zmíněné filmy Rumuni netočili, tenhle jo. :-/ Další hláška "zdaleka nejděsivější ze všech dílů Mimic" se už tak přísně posuzovat nedá - děsivé to opravdu je, co nám SPI občas předhodí. Brak. Dvě hvězdičky jsou za obrazovou stránku, jinak film v podstatě nestojí za vidění. ()

tremors odpad!

Nechápu tak "vysoký" hodnocení u tohohle filmu. Atmosféra byla někde na pivě a nebo si šla odskočit. Bohužel odskočit na 77 minut. Tehdy, kdy měl být film napínavý a dramatický, tak bylo kvůli kameře vidět.....nic. Efekty dělal asi někdo doma na počítači s operačním systémem Windows 98 a při tom do sebe lil 60% alkohol. ()