Príbeh filmu rozpráva malá Rebecca, ktorá leží v posteli s rozbitou hlavou. Rozpráva práve o tom, ako sa jej táto nehoda stala a čo všetko zistila počas incidentu nielen ona, ale aj jej protivný brat David. Krátkometrážny film natočil v roku 1991 dnes už uznávaný režisér Robert Rodriguez. Hlavné roly - Rebeccu a Davida - si zahrali jeho súrodenci. (2-Xtreme)

ad

Vizuálně to je dost podobné Tetsuovi (zvlášť prostřední část), jen s tím rozdílem, že Bedhead je kouzelně roztomilý a vtipný (Tetsuo je úchylný a nepochopitelný)...ps.: celý film je ve voiceoveru ()

Amroth666 odpad!

____ Hrůza !!! Jooo, vlastně R.Rodriguez. Tak to je pak v pořádku!!! Né tohle na jeho poměry je fakt špatný.____ ()

tom88

Rodriguezovu tvorbu mám moc rád, ale Badhead ma vôbec nechitil. Triky tam boli slušné, nie je to zle natočené, ale dejovo sa mi to nijak nepáčilo, vizuálne tiež nie. Čiernobiely obraz mi trocha prekážal, ale beriem. Detské herecké výkony nič moc, ale stále lepšie ako v niektorých celovečerných filmoch. Mal si to najskôr ukázať Quentinovi, tak možno nabudúce Robo. 40% ()

bartias

První krátký film Roberta Rodrigueze je ůpovedenou ujetou dětskou podívanou, kterou zdobí bohatá fantazie jejího tvůrce. Po shlédnutí Bedhead je jasné, kde se vzali Spy Kids a spol. ()

SeanLSD

Veľmi osobitý kraťas už ďaleko dopredu predznamenáva nielen Robertovu schopnosť vystačiť si s málom, ako aj rodinný charakter tvorby, to znamená filmy pre rodinných príslušníkov, a s nimi, teda predovšetkým deťmi. Koho prekvapuje - či dokonca rozčuľuje - séria jeho filmov pre (hlavne jeho vlastné) deti, predovšetkým SPY KIDS 1 až sto, nech si uvedomí, že pred MARIACHIM bol BEDHEAD. ()

Radiq

Připomíná mi to takové ty Rodriguezovy filmy pro děcka. Je to ještě taková amatéřina, spíš mě to nebavilo, než bavilo. ()

Terzeus

Zvláštny a v istom spôsobe magicky zábavný a odpudzujúci film o dievčatku so superschopnosťami. Ako rozprávku na dobrú noc by som to však mladším deťom neodporúčal. Inak je to ale veľmi fajn práca ako s kamerou tak so scenárom. ()

Ichabod

Rodriguezovic rodina je fakt neuvěřitelně sympatická a roztomilá. Ty malý děti jsou jak úspěchu předurčený. Nicméně pokud bych srovnal s ranou tvorbou Tima Burtona, tak Robert dost pokulhává. Točit film o pouhých přeleželých vlasech a supersíle je celkem slabota, pokud usnu s nagelovanou hlavou vypadám po ránu skoro stejně a tudíž me to moc nepobavilo. ()

borec999

Podľa všetkého najstarší kúsok filmu, čo sa nám zachoval od Roberta Rodrigueza. A ako takmer každý prvý kraťas veľkých režisérov aj tento je celkom o ničom a vidno, že Rodriguez si k Desperadovi prešiel ešte dlhou cestou. 30% ()

Arach.No

Zajímavý kraťas ve kterém Robert Rodriguez naznačil svůj režisérský talent, který poté o rok později naplno ukázal. ()

Scytale

Skvělý filmeček z Rodriguezovic rodinky jednoho sobotního dopoledne. Věřte mi, nebo ne, ale našel jsem v tom krátkometrážáku snítky Lynche, Carpentera a Tsukamota :-) ()

Nethar

Každej nějak začínal, že jo... nemůžu se donutit, aby se mi to líbilo a snad se u toho i bavit. Krátký filmeček s podivným námětem. Chlapeček hraje skutečně velmi špatně, ačkoliv se jenom "tváří". "First things first" je jedna z mála světlých chvilek. ()

JK-Stinger

Velmi povedený Robertův první počin, je vidět, že se pro svoje povolání narodil a neustále si drží podobný a vysoký standard svých snímků. ()

Knor

Krátká povedená blbůstka, ale je tu už vidět, že Rodriguez to s tou hlavou taky nemá úplně v pořádku :-) samozřejmě to myslím v dobrým. ()