Bývalého podvodníka Jimmyho Kilmartina chytí detektiv Little Junior Brown a nabídne mu výhodný obchod: svobodu za to, když se stane informátorem. Jimmy se takto dostává mezi dva nemilosrdné světy gangsterů a vládních agentů, před kterými se snaží navždy uniknout... (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Není jednoduché pohybovat se mezi gangstery a dělat pro vládní agenty. A tím se musí podrobit hlavní hrdina (David Caruso) tohoto snímku za získání svobody. Vyprávění příběhu nikam nespěchá a snaží se vybudovat trochu dramatičtější atmosféru, což se vcelku daří. Rytmus občas zaskřípe, ale to nijak nevadí. Akční scény to opět vyrovnají. Pravda, moc jich tu zase není, a tak přijdou na řadu psychošílenosti záporné postavy ( Nicolas Cage ), které bych mu až věřil. Celkově je to nenáročný film, pro nenáročné diváky. ()

Filmárik

Ani si nepamätám kedy som sa naposledy tak neuveritelne nudil pri thrilleri. Správna dávka napätia by už z názvu tohoto žánru malo byť samozrejmosťou ! Asi ma okolitý autori komentárov zlynčujú ale mne pripadal Nicolas Cage( inokedy u mňa R.E.S.P.E.C.T.) vo svojom teplákovo - šušťákovom outfitte viacmenej smiešny než "skvelý" či "lahúdkový". Taktiež David Caruso na mňa pôsobil ako kulisa z House of wax. Proste obrovské sklamanie. ()

Kingjiri

Pracovníci castingu byli nejspíš hodně schopný, když se jim do takovýho nevýraznýho, nudnýho až podprůměrnýho snímku podařilo obsadit tolik známejch tváří. No co, aspoň jsem viděl Davida Carusa alias legendárního Horatia z CSI: Miami v celovečeráku. Nejlepší je ale vyšinutej astmatickej Cage zvedající na bench pressu místo čínky jednu buchtu - asi jediná scéna, která fakt stojí za vidění. ()

HonzaMag

Trochu mne překvapuje řada odmítavých reakcí. Film mi tak špatný nepřipadal. Cage se ve své netypické roli záporáka docela překonává a místy předvede i více než své klasické výrazové prostředky (rozumněj standardní tři obličeje). V tomto filmu jsem poprvé zaznamenal nenápadného hlavního hrdinu Davida Carusa (který se svým výrazivem také dost šetří - ovšem ke slávě mu později v seriálu Kriminálka Miami stačil pouze jediný výraz, takže zde se ještě docela odvázal). ()

10Domik10

V podstate priemerné krimi, v ktorom sa najde zopár zaujímavých scén okorenených o nejaké to napätie, no hlavnú rolu tu zohráva len jeden borec, ktorý tento film svojim excelentným vystupovaním vznáša na ľahší nadpriemer svojho žánru a tým je samozreme Nicolas Cage. ()

rivah

Závěrečná rvačka s hromotluckým Nicolasem Cagem je působivá, jinak je film průměrný, zestárl. (max.50%) ()

Chuppa

Průměrná krimi s nadprůměrným hereckým obsazením. Zajímavá hlavně proto, že Nicolas Cage hraje záporáka, a taky ho v českým znění dabuje Heřmánek, což je dost divný.. ()

HanSolo

Kriminální thriller, který by působil až zoufale nudně, kdyby v něm nehráli skvělí herci (myslím, že právě díky fenomenálnímu ztvárnění drsného mafiána Juniora Browna se Nicolas Cage později prosadil jako akční hrdina). ()

Richie1

Ani množství známých herců film nezachránilo. A navíc hlavní postavu zahrál David Caruso, který mi je už od pohledu velmi nesympatický a i jeho herní projev je velmi slabý. Film je u mě propadák - když jsem ho náhodou začal sledovat podruhé a uvědomil si, že jsem ho už jednou viděl, vypnul jsem televizi a šel radši spát :-) ()

mac000

Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Velmi dobrý scénář, ale tempo je místy nevyvážené. Film drží účast známých herců, jen D. Caruso později přestav být populární a dnešním divákům mnoho neříká. Zato Nicholas Cage podává skvělý výkon jako značně prchlivý gangsterský boss Junior Brown. ()

bobin

To není obyčejný thriller , to je vynikající trhiller ! Kruté okolnosti , které zavedly hrdínu ke spolupráci s policií , jsou skvěle vygradovány do překvapivého finále. Mimořádně Vás zaujme Caruso , S.L.Jackson a zejména Hicolas Cege . Prožijete akčně štedrý večer . ()

calculus

Státní vs. federálové, k tomu dost stupidní story. David Caruso se do role tvrďáka moc nehodí. OK, zkusil si to jako policejní klučík v Rambovi, a tím toho také mohl nechat. Nicolas Cage je úplně jiný kafe. Scénář mu sedl, škoda že si podobného magora párkrát střihl i v životě... ()