Zvláštní příběh rodiny F (2015)

Zajímavý námět, ale film na mě působil tak nějak nevyváženě. Chvílemi jsem se dobře bavil, ale pak jsem zase měl takový divný pocit, takové pochybnosti o smyslu. Rozhodně je to film, o kterém můžete přemýšlet.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Zase film, kde vizualní efekty a postoj drsných správňáků je všechno a elementární logika je považována za zbytečně omezující invenci tvůrců. Prostě takový barevný bláblol.

Vrak (1983)

Z hlediska akce či napětí se ve filmu moc neděje, dějová zápletka tak nějak nevystačí na délku filmu. Prostě nuda. Co mě rozčilovalo je hudba, která se pokouší neustále vytvořit iluzi dramatického napětí, které tam prostě není.

Akce Jelcin (2003)

Vidím to jako zajímavé politické drama s pár vtipy. To zajímavé je technologie moci, tedy jak protlačit toho správného kandidáta, když máte dost peněz a tu správnou politickou podporu.

Viva Max! (1969)

Viděl jsam jako malý a moc se mi to líbilo. Teď jsem si nostalgicky zavzpomímal :-). Typická americká crazy komedie, tedy nutno přijmout značnou míru nadsázky. V jedné roli se objevil i plukovník Potter z známého seriálu M*A*S*H

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Co Audrey, ale ten kocour, to byla hvězda, za toho jsem přidal jednu hvězdu.

Kniha džunglí (2016)

Technicky ohromující pitomost. Zase ten známý systém amerických filmařů - všechny peníze do triků. Scénář může být hovadina, jen když to bude hezky vypadat.