Četa (1986)

Nekompromisní pohled na válečné hrůzy ve Vietnamu pohledem Olivera Stoneho, který si je sám prožil. Hluboké morální poselství ve vynikajícím filmu!

Odstřelovač (2007)

Poctivý akční film, který dává silně připomenout nekompromisní fláky osmdesátých let...Wahlbergovi role velice sedí!

John Tucker musí zemřít (2006)

Celkem povedená, ale ničím výjimečná teenagerská komedie s Jesse Metcalfem (zahradník ze Zoufalých manželek).

Jak si vzít milionáře (1953)

Tři slavné herecké hvězdy padesátých let Betty Grable, Marilyn Monroe a Lauren Bacall se setkaly ve svěží konverzační komedii o tom, jak ulovit milionáře!

Spider-Man 2 (2004)

Nejlepší část z Raimiho trilogie.

Godzilla (1998)

Katastrofický spektákl, který bohužel místy doplácí na svoji velikost...

Zajíček (1989)

Průměrně vtipná komedie z osmdesátých let se vším co k tomu patří...Každý - i Patrick Dempsey - nějak začínal!

Promiňte, omyl (1948)

Herecký koncert Barbara Stanwyck s telefonním sluchátkem v ruce! Napínavý film, kde hlavní hrdinka Leona náhodou vyslechne telefonní hovor dvou mužů, kteří plánují vraždu. Leona, upoutaná na lůžko telefonuje kdekomu a dozvídá se zajímavé skutečnosti, které vedou k nevyhnutelnému finále. Napínavé a velice dobře zahrané!

Nedotknutelní (2011)

Příjemná komedie, která chytne za srdíčko a nepustí...Film o síle přátelství plný skvělého, místy černého humoru jehož největším posláním je, že ať je sebehůř jsme tady jen jednou...

James Dean: Forever Young (2005)

Natočil tři celovečerní filmy a stal se legebdou díky předčasné tragické smrti. FOREVER YOUNG!