Respire (2010)

Prvá tretina bola iba zlá, v druhej kvalita začala pozvoľna klesať a z tej poslednej som slzila od smiechu (záverečných asi dvadsať minút - peklo peklúce). Vizuálne je Respire podobný seriálom z našej produkcie a zvuk aj herecké performancie dosahujú úrovne stredne dobrej stužkovej.

Nesvatbovi (2005)

Rozhodla som sa vytesniť všetky tie debilné scény s Ferrellom a pri hodnotení ich nebrať do úvahy. Určite treba vidieť originál, nie zostrihanú a nadabovanú verziu, ktorá je o poznanie menej vtipná (aspoň podľa mňa).

The Bleeding (2009) odpad!

Čisté peklo. Mala som dojem, že sa pozerám na extrémne dlhú upútavku, kde jednotlivé scény postrádajú náväznosť, mnohé sú absolútne nezmyselné a zbytočné, ďalšie (ostatné) zase nedotiahnuté a tým často vyznievajúce komicky. Postavy občas reagujú podivne a bez zjavnej motivácie a dialógy sú poskladané zo strašných klišákov. Hlavný hrdina pôsobí ako úplny tupec, Vinnieho upír je smiešny a Madsenov kňaz trápny. Moje očakávania neboli vysoké a dokonca som bola rozhodnutá privrieť zraky, lebo upírov mám rada (nie sladkých, detských, romantických!), ale nič ma nepresvedčilo natoľko, aby som dala aspoň hviezdu. Označiť tento film už len za béčkový horor je ako tvrdiť, že hovno vonia.

Soudní síň (2008) (pořad)

Tá sudkyňa vyzerá ako Lois zo seriálu Family Guy.

Vražda.com (2008)

Štandard medzi filmami s Alexandrou Paul.

Rozhovory se sériovým vrahem (2008) (seriál) odpad!

Nehorázna urážka diváka a jeho zdravého rozumu. Dvaja klauni prídu na miesto, kde sa niekedy počas svojho života zastavil (ale aj nemusel) známy sériový vrah a potom tam po tme fotia odraz z baterky a tvrdia, že je to nejaký orb!!!, predstierajú, že náhle cítia chlad a nahrávajú si vrahov strašidelný hlas zo záhrobia. Pravdepodobne používajú aj nejaké iné metódy, ktoré by ma vytočili ešte viac. Ja som videla iba kúsok jednej epizódy, kedy "komunikovali" s Tedom Bundym v krčme, kde si snáď raz vyhliadol svoju obeť, no proste úbohá zhovadilosť. A môže byť, že chyba je vo mne a proste len nedokážem dostatočne doceniť komediálny potenciál tohto dokumentu.

V lepší společnosti (2010)

Dej troch štvrtín filmu je stručne popísaný v tu prítomnom obsahu a tak, na škodu tohto už dosť rozvláčneho kusu, divák vopred vie všetko, čo by mal zisťovať postupne. Ja som si popis nezapamätala, takže som sa nudila podstatne menej.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Na to, že je taký neskutočne chytrý, je nekonečne hlúpy. A otravný k tomu.

Řetězová zpráva (2010)

Najhororovejšia vec z celého filmu je, že sa dostal do kín.