Experiment (2010)

Whitakerove melodramatické výstupy sú neuveriteľne otravné a pre mňa aj dosť rušivé. Ten jeho útrpný pohľad retardovaného dieťaťa, ktorému niekto zobral obľúbenú hračku, už aplikuje na všetky svoje postavy.

Škola princů (2010) (TV film)

Kedy sa zas začnú točiť rozprávky, ktorých úroveň nebude vychádzať z predpokladu, že deti sú mentálne retardovaní dospelí?

Incantesimo - Okouzlení VII (2004) (série) odpad!

Dnes som prežila veľmi trpkých dvadsať sekúnd pri svojom prijímači a podľa tučných dvoch percent súdim, že nie som jediná, ktorá si prešla peklom. Niekto by mohol namietať, že dvadsať sekúnd je málo na hodnotenie, ale pravdupovediac, v tomto prípade je tých dvadsať sekúnd až príliš.

Pohřben zaživa (2010)

Nemôžem dať za štyri, nedokážem odpustiť ten signál a nekonečnú zásobu kyslíku, ktorej neprekáža ani oheň. Ale čo ja môžem vedieť, v Iraku som ešte nebola a nepoznám miestny folklór.

Polda a polda (2010) (seriál)

Na to, že v tomto seriály má prstíky Matt Nix, ktorý je zodpovedný aj za Burn Notice, sú Good Guys pre mňa trošku sklamaním. Taktiež mi chýba charakter, na ktorom by moje unavené oko mohlo spokojne spočinúť.

Rekonstrukce zločinu (1998) (seriál)

Jednotlivé "crime stories" sú podávané veľmi dietne, decentne a dostatočne nepopisujú, čo sa v skutočnosti stalo. Väčšinu času zaberajú informácie typu "bol som v šoku, celá komunita bola v šoku, celé oddelenie bolo v šoku, nikdy sa tu tak brutálna vražda nestala a celé mesto je v šoku a obyvatelia si začali zamykať dvere, za celú svoju kariéru som tak brutálnu vraždu nevidel..." a o tom, ako všetci svorne usilovne pátrajú, aj kedˇsú v takom strašnom šoku. "Herci" sa tu točia stále tí istí, takže je celkom možné, že vraha z jednej epizódy uvidíte ako obeť, policajta alebo svedka v inej.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Odporúčam sledovať v pôvodnom znení, v opačnom prípade sa stanete svedkami jednej z najbrutálnejších vrážd dabingom súčasnej televíznej zábavy.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Telenovela s nesympatickými, netalentovanými hercami a prázdnymi dialógmi.