Defendor (2009)

Viac dráma, ako komédia. Woody vie nádherný detský úsmev.

Triangle (2009)

Znova a znova, stále dokola tie isté scény z rôznych uhlov. Únavné, nudné a značne iritujúce sledovanie neustále sa opakujúceho priblblého správania hlavnej hrdinky.

BTK: Nejnepolapitelnější sériový vrah světa (2004) (TV film)

Dokument je z väčšej časti zložený z opakovaní tých istých údajov, pocitov zúčastnených a postrehov nevalnej dôležitosti. Vrah BTK (nie eSeMZet, ako zbytočne preložili spolu s menom obete, ktorú premenovali na Kateřinu), Dennis Rader, bol zatknutý nasledujúci rok po natočení dokumentu, vo februári 2005 a následne odsúdený na 10 doživotných trestov s možnosťou prepustenia po 175 rokoch. Chvíľu si posedí, kým ho v roku 2180 pustia.

Vražedná hra (2008) odpad!

Adresujem tvorcovi otázku použitú vo filme (v tomto prípade ide o eufemizmus) "Ty hnusný bastard, prečo to robíš?" Na druhej strane, musím obdivovať aj jeho mega odvahu, ktorú bezpochyby potreboval na vypustenie takých tupých postáv a ich pekelných dialógov do sveta.

Morganovi (2009)

Nebola to až tak taká tragédia, aj keď zastrelenie Meryl Morganovej by som rozhodne považovala za happyend.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Peklo peklovité. Každý pohyb, každý pohľad vlhkého oka a každá vetička, ktorá opustila ústa tých tragicky netalentovaných mladých ľudí, mi intenzívne pila krv (zámer?), ale zároveň ma aj nesmierne pobavila, takže toľko k mojej zhovievavosti.

Bílé maso (2008)

Nebyť tej policajnej grotesky (čakala som, kto ako prvý hodí tortu), išla by som s hodnotením vyššie.

Legie (2010)

Aj keď je Légia zlepenec zhovadilostí a dementných dialógov, celkom ma pobavila.

Čtvrtý druh (2009)

Asi nebol dobrý nápad sledovať Fourth Kind tesne pred spaním. Veľmi nepríjemné.