Vražedná hra

Šest vysokoškolských studentů se přihlásí do nové reality show. Chtějí vyzkoušet své štěstí a také zažít slávu. Brzy ale zjistí, že jsou chyceni v pasti smrtící hry, která se tváří velmi nevinně. Pravidla jsou jednoduchá – sedm lidí, šest židlí. Jakmile přestane hrát hudba, všichni se posadí. Vždy až na jednoho. Ten zemře. (oficiální text distributora)

Holina odpad!

Ech. No ať to dopadlo jak chtělo, ten film stál nula nula prd a milovníci vyvražďovaček velmi snadno skočí na lep. Dá se tedy předpokládat, že film něco vydělá při minimálním úsilí. Mno ovšem paskvil je to nehorázný. Těžko pohledat mizernější herce a vložit jim do úst pitomější slova. Vskutku bravo, to je hodina a půl pro náročné... ()

Campbell

Film snad s tím nejdebilnějším dějem co jde vymyslet, něco tak přiblblého se jen tak nevidí, ale i přesto je film zvláštní tím že dokáže filma chytit protože si divák naivně myslí že se něco stane, a já říkám stane se prd. Jednou za deset minut zazní hudba a člověk co prohraje zmizí, čekal jsem aspoň nějaké rozuzlení které se ale také nekonalo. Prostě spotřebitelské béčko. ()

TomX2

Neviem ako to vnímajú iní diváci, ale mne to príde ako čisto prvoplánová záležitosť, nič viac, nič menej. Také to, keď si človek pozrie nejaký ten Saw a dostane nápad, že si tiež skúsi natočiť niečo podobné a obohatí to aj niečim vlastným. Normálka, chápem, akceptujem, ale prečo sa človek púšťa do filmovania niečoho, čo si pýta dobrú myšlienku, originalitu a kreativitu, keď nič z uvedeného daný tvorca nespĺňa? Vlastne ono ma prekvapilo, že ten film doslova žiadnu myšlienku nemá, a o to horšie je, že tvorcovia si očividne myslia, že ten film myšlienku má, že sa im podaril a sú naň aj hrdí. O filmových aspektoch sa snáď ani nemá cenu bližšie baviť, je snáď pochopiteľné, že z céčkového námetu netreba očakávať nič viac, než céčko. Ale aby som nebol zlý, v rámci možností je to okej (minimálne ma teda neiritovala kamera či strih a videl som už aj horšie herecké výkony), len to je úplne zbytočný film doslova o ničom, ktorý si v žiadnom ohľade neužijú ani hororoví fanúšikovia, keďže film neobsahuje ani nejakú krvavú scénku, ani napätia či nedajbože beznádej a strach. A dokonca ani humornosť, keďže dialógy sú hlúpe (nie však hlúpo vtipné, ale hlúpo trápne, pre pochopenie). ()

PATWIST

V minulosti tu na ČSFD v obsahu bolo napísané že na konci filmu je zaujímavé rozuzlenie (zakončenie) tak som si ho pozrel, Partia ľudí bola pozvaná na "kasting", stále dokola šlo to isté, teda doslovne dokola, skupinka ľudí sa motala okolo stoličiek (o jednu stoličku bolo vždy menej) počas toho hrala hudba, keď dohrala hudba takmer všetci si posadali, ten vyvolený, ktorý nesedel mal tú česť zmiznúť keď zhaslo svetlo a spopod dverí vytiekla krv, ak ste zdatný tak po jej ovoňiani hneď zistíte že ide o krvnú skupinu 0+ ale to už prezrádzam vtip s filmu. Ak ste fanúšik hororov a myslíte že stojí za to všetko vidieť nech sa páči, ide o vašu hodinu života. (Tento komentár môže zachrániť mnoho ľudských hodín). ()

Rockerman

Souhlasím s Mngwa,že hodnocení jsou až příliš kritická.Samozřejmě,že ten film musel stát "pár " dolarů.Nicméně i za tak málo peněz se dá udělat solidní film.Tento film sráží příliš mnoho jalových keců (co budeme dělat?,jaký máš plán? atd.),ale ta výborná pointa zvedá mé hodnocení o jednu hvězdičku a ani mi nevadí,že jsme se vlastně nedozvěděli,kdo ty lidi vraždí. ()

• Postavy ve filmu mají stejná křestní jména jako herci, kteří je hrají. (Soundtrack)
  • Natáčelo se v Bostonu (Massachusetts, USA). (GASTON73)