Rambo: První krev (1982)

Legenda... není snad nikdo, kdo by to neznal! Nebo snad je? Možná nějakej mongolec...

neohroŽENY (2012) (seriál) odpad!

No to je prdel xD Taková sračkaaaaa :D Dejte mi kameru a já budu nahravát taky svoje debilní kecy za prachy :D Prosím

Poldové (2010)

Seann William Scott mě naprosto dostal. Skvěle Stiflere!!! :D Jinak Willis i Morgan byli taky skvělý!

Holé lebky (1995) odpad!

Mám rád tuhle tématiku, ale tohle byla srajda! Nudná srajda!

Těžká dřina (2011) (pořad) odpad!

Slabá předelávka a ještě slabší moderátor. Nesympatický, nudný, takovýnějaký... 5%

MasterChef (2010) (pořad)

Tady je krásně vidět rozdíl mezi originálem a českou sračkou... ikdyž nejsem zastáncem názorů, že co je české (mysleno filmograficky) to je špatné, tak u tohodle pořadu to je tak na 100%!!! Tady jsou šéfové borci... věřim jim to, co řikají i jak to hrajou. Český jsou proti nim úplný niemandi. TV HOVNA tenhle pořad totálně dosrala!

Řezník (2007)

Občas nuda, občas dobrej drsnej horor. Ale bylo to natočený jedinečnym stylem, kterej se mi docela zamlouval. Bejt to v 3D, tak je to o 100% lepší záčitek! 72%

Maffiósso (1998)

Vtipů je tam až příliš. Některý jsou fakt dobrý a člověka rozesmějou, ale taky tam jsou trapný a řekněme kýčovitý vtipy. Ale je to rozhodně povedená parodie! O tom žádná! 70%

Na divokém severu (Šluknovsko 2011-2012) (2011) (TV film)

Nechápu proč autor nevyzpovídal uřvaný cikánský spoluobčany... jinak ten Kohout nebo jak se ten trotl jmenuje je mocnej xD on si snad fakt myslí, že byl nějakej novodobej diktátor! Prej "Kdybych řekl, že je nebe růžový, tak by bylo růžový". Ten byl fakt dobrej :D Nejradši bych tomu dal odpad, ale alespoň nějakej dokument zobrazuje tuto vyhrocenou situaci. 20%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Kvality seriálu to bohužel nedosahuje. Škoda, že neměli víc prostoru ostatní (hlavně Áda, pokladník nebo Luňák)... bylo to hlavně o Hnátkovi. Ale to nevadí, protože Krobot se toho ujal bravurně a já s údivem sledoval jeho herecký koncert. Další co mě mrzelo je, že Vetchý hrál takovýho hajzla :D v seriálu tak špatnej Luňák nebyl, ale tady mu teda scénaristi nasrali do bot :) "Tohle neni hra pro tebe. Jdi hrát automaty" :D:D 85%