Insidious (2010)

První hodina naprosto skvělá. Fakt mě to děsilo (ikdyž každou lekačku jsem očekával). Druhá to pro mě zabila. Nevíš proč, ale začalo to pro mě být směšný. 60%

Trapasy (2007) (seriál)

U tohoto pořadu by se nemělo hodnotit podle jednoho příběhu. Některé jsou nudné a trapné, ale některé jsou zase naopak boží. Normálně bych dal 3* za průměrnost, ale přece jen jednu přidám za některé super hlášky! PS: a zase vidim to hodnocení a komentování uživatelů, kteří tomu dali odpad, když viděli jen jeden díl a napíšou jednoslovný komentář typu: "Trapas"... ne tohle je trapas, tohle chovaní!

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

První díl mi stačil. Big UP pro týpka co překonal rakovinu!!! Tomu tu výhru přeju! Jinak moderátorka úplně v *****; šéfkuchaři/rozhodčí si hrajou na něco, co nejsou (podle mě se snaží hrát na jiné známé úspěšné kuchaře - Pohlreich i Gordon Ramsay); hraní na city; kamera a vlastně celý pořad chce vyznít neuvěřitelnou kvalitou, napjatou atmosférou a světovou třídou. To že má být nejlepší pořad?! Navíc v příštím díle co jsem viděl budou soutěžit v krájení cibule, což bylo před několika lety v pořadu Na nože se Z. Pohlreichem!!! V tomhle jde jen o zasranou komerci... největši SHIT!!! 10%

Ricardovy recepty (2008) (pořad) odpad!

Mám hodně rád pořady o vaření a většinou je dobře hodnotím, ale u tohodle pořadu mám jasno! Kuchař neuvěřitelnej slizoun, kterej se pořád uměle směje. Jeho takzvaní přátelé to samý. Umělý smích a rádoby hipeček. Každej v tomhle pořadu nehorázně přehrává. Je to tak okatý a strojený, že se to prostě nedá. Kam se hrabe na český Kluky v akci nebo ne Jamieho Olivera... O Gordonovi ani nemluvim! 10%

Diktátor (2012)

Opět jako už milionkrát nechápu hodnocení uživatelů csfd... prostě nechápu. Až na pár fórů mi to přišlo slabý, trapný, ubohý. 30%

Náctiletí gangsteři (2004) (seriál)

Šokují, drsný, neuvěřitelný, krutý a z jiného pohledu i smutný. Takový je tento dokument. To, co se tam děje si nikdo z nás nědokáže představit. Docela obdivuji režiséra... já bych se tam asi bál natáčet.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Horší věc jsem v životě neviděl!

Muž odnikud (2010)

Pecka... dřív jsem asijské filmy moc nemusel, ale poslední dobou mě začínají bavit. Choreografie výborná, kamera mě taky dostala, herecké výkony jsem uplně baštil a ten konec... měl jsem co dělat, abych zadržel slzu! 90%

Úlovek (2009) (seriál)

Skvělej seriál. Škoda, že má jen 4 díly! Hardy je fakt bezkonkurenční... převyšuje všechny okolo! 95% SPOILER: Proč sakra musel Freddie chcípnout!?!? Škoda ... :/

Sin City - město hříchu (2005)

Takovýhle filmy se nezapomínají. Jedna velká krása se skvělými herci, výbornýma hláškama, neuvěřitelnou kamerou a výbornýma rejžama! Kloubouk dolů! Víc takových filmečků! Za mě jasných 5* a 95%!