• Romantický

Liga výjimečných (2003)

Nevím kdo přišel na to dávat dohromady Kapitána Nema, upírku Mínu, pana Jeckyla a Hyda....a ostatní to nemá logiku a vůbec se na to nedalo koukat......teda první půlka ještě šla ale ta druhá hrůza, hrůza.

Cats (1998) (TV film)

Jeden z mých oblíbených muzikálů.......jeden čas jsem na tomto muzikálu ulítavala každý den, prostě jsem se nemohla vynadívat na některé kočky

Lovci pokladů (2004)

Občas to bylo dobrodružné, občas akční ale nejvíc to bylo legrační, některé vycucané (dle mého mínění) vodítka byla hodně k smíchu. Dialogy někdy až, běda to se nedalo poslouchat. Nejvíce potěšil Sean Bean, škoda, že nedostal víc prostoru. Nicolas Cage předvedl svůj standartní výkon alespoň s trošku snesitelných účesem. A, ano Diane Kruger by měl někdo naučit hrát!

King Kong (2005)

Dejte režisérovi peníze na uskutečnění jeho dětského snu a vznikne Vám King Kong, trochu dlouhé ale jinak geniálně natočené. Já jsem se u filmu nenudila ani okamžik, některé scény jsem považovala za trochu přitažené za vlasy, ale jinak není co vytknout.

Kvaska (2007)

Stupidní, podle mě úplně zbytečný film. O hercích se snad raději nebavit. No bylo tam pár pěkných tanečních scén za to ta jedna hvězdička, jinak by to dopadlo mnohem hůř. Hlavní song "Touha" je tak známý až je ohraný. Znám mnoho lepších tanečních filmů.

Pomáda (1978)

Filmová klasika. Skvělá hudba, písničky, choreografie.....taneční zábava mě vždycky zvedne ze židle a nejraději bych tam s nimi křepčila sama. Mladej John Travolta, Olivia Newton-John, prostě pohodový muzikál.

Romeo a Julie (1996)

Nádhera. Bazu Luhrmannu se povedlo přiblížit shakespearovskou klasiku i mladším lidem, vzal Leonarda DiCapria, Clarie Danes, film sestříhal do klipových sekvencích a vdechl filmu šťávu a náboj. Já osobně se na tento film mohu koukat kdykoliv a kdekoliv.

Zakletá Ella (2004)

Asi jsem ujetá, ale mě se to líbilo

Herkules (1997)

Každý má asi svou oblíbenou kreslenou pohádku, někdo Sněhurku, jiný Popelku....a tak dál, i tyto pohádky jsou moc krásné a ráda se na ně podívám, ale u mě to vyhrál Hercules....vtipný, trošku troubeles, pro mě je to jednička. Tahle kreslená pohádka je trošku jiná než všechny klasiky od Disneyho a možná taky proto to u mě vyhrála, moje srdcovka, možná jsem praštěná ale je to tak.