• Romantický

Šakalí léta (1993)

Hezké písně, hudba, dobré herecké výkony, ale úpřímně konstatuji, že mě tento snímek za srdce až tolik nevzal.

Posel budoucnosti (1997)

Uff, to bylo dlouhý......nevím, nevím, Kevine jestli ti pošťáci budou vděční......

Northangerské opatství (2007) (TV film)

Jane Austen zfilmována do velice příjemně laděného filmu. Oddych, žádný stres, anglické panství a zábavné snové představy hlavní představitelky mě příjemně překvapily a nadchly.

Jedna ruka netleská (2003)

Trio Macháček-Trojan-Taclík je opravdu dobrý, černým humorem je to prošpekovaný, výborný hlášky.

24 hodin (2001) (seriál)

Seriál v reálném čase, dobrý nápad to tu ještě nebylo. Jack Bauer je můj hrdina! 1. série - 80%, 2.série - 90%, 3. série - 70% 4. série - 95%, 5. série - 100%

Taxi (2004) odpad!

Remake....hrůza, škoda se na to vůbec koukat

Pátý element (1997)

Boží! Záchrana světa ve velkém stylu, prošpekována spoustou humoru a výbornými výkony Bruce Willise, Milly Jovovich a hlavně Garyho Oldmana.

Kráčející skála (2004)

The Rock ......vlastně skoro nevim o čem ten film byl, ale on je prostě sladkej, svalnatej a sexy.

Král Artuš (2004)

Očekávala jsem mnohem víc...neubránila jsem se a musela jsem srovnávat s filmem Excalibur a musím říct že kvalitou nesahá tomuto filmu ani po kotníky...herecké obsazení podprůměrné, žádný pořádný herecký výkon...příště to chce trochu zapracovat na scénáři.