Osudový dotek (2004)

Tento film me naprosto dostal. Kdyz jsem videl prvni verzi se stastnym koncem tak se mi to zakonceni velice libilo, ale potom jsem videl ten druhy konec a zdal se mi uplne logicky do tohoto pribehu.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

nevim jak nekdo muze napsat ze je to lepsi nez SG-1, ale to tady ted resit nebudu. Serial to je dobry. S jednou vyjimkou a to dosti zavaznou a to, ze 14 epizod je tam uplne o nicem. Prvni dve a posledni 4 jsou skvele. a jeste jedna epizoda je nezapomenutelna a to sice jen jeji cast, kde mluvi doktor zelenka cesky.

Paparazzi (2004)

Celkem zajimavy film. Nenarocny na premysleni. Film je snadno predvidatelny. Jedine co me zaujalo a za co davam 3 hvezdicky, tak to je namet. Vidime jak je dnesni svet zavisly na infoprmacich ze soukromy celebrit(at jsou ti informace pravdive nebo nejsou ).

Cela (2000)

Tento film se mi zdal tak trosku o nicem. Tento film je dobry na takovy podivani s kamarady odpoledne po skole.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Kdyz jsem sedel v kine a videl jsem prvni ctvrtinu tak jsem si rikal, ze si z nas lucas dela asi srandu, protoze jsem cekal uplnou temnotu. Ale najednou jak kdyby jste mavli kouzelnym proutkem se vse obratilo k dobremu. Lucas nam ukazal, ze umi porad udelat poradny a kvalitni film. Tuto epizodu hodnotim k nejpovedenejsim z cele sagy.

Láska nebeská (2003)

Staci napsat text pisne a hned kazdy vi o co jde. A ted vsichni :-D I feel it in my fingers, I feel it in my toes, Christmas is all around me, and so the feeling grows It's written in the wind, It's everywhere I go, So if you really love Christmas, C'mon and let it snow? You know I love Christmas I always will My mind's made up The way that I feel There's no beginning There'll be no end Cuz on Christmas, You can depend