Scary Movie 4 (2006)

jestli sem se zasmal jednou za cely film tak to je moc.

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000) odpad!

Tento film je absolutne bez napadu. Je tu prezentovano neco co uz nekdo a mnohem lepe natocil. V tomto filmu neni ani spetka originality.

Noční hlídka (2004)

nevim co k tomu napsat. po hodine me to prestalo bavit. vice k tomu nemam co dodat.

Mariňák (2005)

Z tohoto fimlu mi utkvela jedna scena kde jamie foxx strili ze samopalu a ma v hube velkyho doutnika.

Futurama (1999) (seriál)

Sice jsem vyrostl na simsnech, ale jakmile jsem videl prvni dil, tak me to vylozene dostalo.Fry jako typicky flakac a bender s tema jeho narazkama. To nema chybu.

Underworld: Evolution (2006)

Neni to tak povedeny kousek jako jednicka, ale na tri hvezdicky je to dobry film

Hooligans (2005)

Kdyz jsem se na tento film dival tak jsem puvodne nevedel co mam od nej cekat, ale asi to bylo tak lepsi. protoze ten film mohl jen prekvapit. a taky ze se tak stalo. sice mi tam nezapada elijah wood, ale jeho herecky vykon je vyborny.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Videl jsem zatim vsechny 4 dily. A nejlip hodnotim 3 dil harryho a nejhur 4. Tento dil je naprosto nudny. Kdyz jsem si ho poustel tak jsem mel celkem velke ocekavani a velice me to zklamalo. Cely film jsem se nudil. Az na konci me zaujal lord Voldemort, ale to je tak akorat vse co je na tomto filmu dobreho.

Doom (2005)

Tento film si ani nezaslouzi lepsi hodnoceni. Nejvic me pobavil konec, kde se prepiname do pohledu first person. Tento film mi zkazil hru.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Nevim co dodat. Je to jeden z mala serialu, ktery dava nova o prazdninach.