Králové ro(c)ku (2006)

Rockova jizda od zacatku az do konce. Cely film stoji a pada na Jacku Blackovi a Kylovi Gassovi

Rande měsíce (2006)

Podle me film velice dlouhy. Kdyby byl kratsi tak by to nikomu nevadilo.Jessica Simpson se do tohoto typu role podle me nehodi. Hodi se do role typu, kterou hrala v Dukes of Hazzards.

Fontána (2006)

Ze zacatku filmu sem byl hodne zmateny. Nevedel sem ktera bezi. Ale jakmile film postupoval dale, tak sem se do deje dostaval a po konci filmu sem byl uchvacen.

Marie Antoinetta (2006)

Takovy normalni prumer. Hudba k historickemu filmu byla velice zajimava.Jinak se me film zdal celkem o nicem.Jak sem uz rekl takovy normalni prumer :-)

Hrdinové (2006) (seriál)

Hodnoceno po prvni serii, Ale ted jak na tu probihajici koukam a ani netusim jaka to je. to bude asi tim,ze to nemam vubec zadne kvalitni zpracovani. Na zaklade techto novych poznatku premyslim o zmene meho hodnoceni.

My dva a křen (2006)

Oddechovka na vecer. Jednoduchy dej. Predvidatelny konec. Jen Owen Wilson se tomu prumeru dosti vymika.

Dokonalý trik (2006)

Film ma vse co potrebuje. Vtahnout do deje, zaujmout(jak se ty triky provadi), pobavit a hlavne nechat divaka po zkonceni filmu spokojeneho

Kouř (1990)

Film docela o nicem. Nektere jeho casti sou hodne vtipne a nektere zase mene. Nejvic ve filmu zari Arnostek se svym hitem je nam fajn.

Casino Royale (2006)

Konecne po dlouhe dobe poradny bond. Bez nejakych prehnanych techno hracek. Tento Bond dokonce krvaci, dokonce hodne casto, ne jak predchozi Brosmanovsti bondove.