Království nebeské (2005)

Kdyz sem ten film videl poprve tak sem ho tady ohodnotil 3 hnezdickami.Ale jak sem si ho pustil v prodlouzene verzi tak se moje hodnoceni zveda na 4.Ma to sice nejake hluche mistecka ale jaky film ne.

Shrek Třetí (2007)

Vsechny dobre,vtipne sceny byli pouzity v traileru. A nejhorsi je ze se ty sceny objevi hned na zacatku.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Cely film clovek sedi a maximalne se nudi. Ke konci filmu si vychutna vizualni efekty a na konci filmu se desi aby nenatocili 4 dil.Jediny kdo dokazal zaujmout byl johnny depp.

Hranice zlomu (2003)

Jen za rezii. Ale nejak sem neveril ze by angelina mohla mit rada cliva.

Divoká noc (2005)

Ani vyborne ani naprosty odpad. Proste obycejne prumerna komedie.Oddechovka a chvilemi sem se dokonce zasmal. Sice nevim jestli ty vtipne sceny byly tak blbe az byly vtipne nebo byly dobre. To nevim. Ale vylozene doporucuji ke koukani pred spanim.

Knight Rider (1982) (seriál)

A ty tri hvezdicky jen z nostalgie na ma ranna,mlada leta. Protoze ted sem na to koukal na prime a docela sem neveril co se me na tom mohlo libit.Tak urcite auto,ktere samo mluvi,ale to je tak asi vse co sem v tom po tech letech nasel.

Sexy párty 2 (2006)

kdyz se vam nechce myslet a ani prilis sledovat dej. kdyz prospite pulku filmu nic se nedeje. za pet minut jste zpatky v obraze a zjistili ste ze ste o nic neprisli.

Poslední polibek (2006)

Film dava dohromady vice lidskych osudu. Hlavni se toci kolem 29 leteho muze, ktery ceka se svou pritelkyni dite.A scenariste to velice dobre vystihli. Zach Braff se me uz libil ve filmu garden state a tady znovu dokazuje, ze je to vyborny herec.