Božský Bruce (2003)

18.05.2008 upravene hodnoceni. po te co sem videl pokracovani tohoto filmu musim rict ze je to sto a jedno. tento film ma vse. co spravna komedie ma mit. nechapu jak sem predtim mohl dat jen tri hvezdicky

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Skoda, ze se nemohou davat pulky. Protoze tento film zapada do znamky 3,5. Jinak k hodnoceni filmu. Jako akcni komedie vyborna. Pitt a Jolie se dobre doplnuji.

Cesta do zatracení (2002)

Jedine co k tomuto filmu chci napsat Tom Hanks a Paul Newman exeluji.

Četa (1986)

Tento film pojednava o valce, ktera je vzdy zbytecna. Je v nem zachyceno jak obycejny vojak je pro velitele zbytecny. Jinak me prekvapil svym hereckym vykonem Charlie Cheen a to velice prijemne.

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

Zacatek drsnej. Prostredek uchazejici. Konec ne tak uplne cistokrevny happy end, ale prece tam je. A nejvic me rozhodila nakonci americka vlajka. Amici si porad mysli, ze je nekdo na tu jejich vlajku zvedavy.

Sklapni a zastřel mě (2005)

prave sem videl tento film a sedim tady a premyslim jak ho poradne okomentovat. A nic me nenapada. ve filmu sou momenty ktere sou vtipne ale pak ma taky sva hlucha mista. kdy si clovek rika aby to uz skoncilo. ale jako celek to na tri hvezdicky staci.

Pán velryb (2002)

film sem videl na lfs. promitali ho na namesti(coz melo sve kouzlo). a hodnotim ho jako jednoho z nejlepsich filmu co sem na festivalu videl

Sexy Pistols (2006)

dve hvezdicky jen proto, ze tam hraji takove sikovne slecny. premyslel sem o trech, ale tolik si tento film nezaslouzi

Prokletí (2005)

tak tento film se minul zarazenim,mel byt zarazen mizi komedie.